• Неодамнешно
Компјутер Систем За Ладење вода 6 ЕЕЗ Дво-Допир Фитинг Г1/4 Конектор За Шипка Со Навој За Цевка, Погоден За Поврзување На Комплет За Систем За Ладење Вода

Компјутер Систем За Ладење вода 6 ЕЕЗ Дво-Допир Фитинг Г1/4 Конектор За Шипка Со Навој За Цевка, Погоден За Поврзување На Комплет

DEN 0.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Погоден за поврзување помеѓу водени блокови, радијатори, пумпи за вода, резервоар и друг комплет за систем за ладење вода. Компактен и флексибилен, лесен за навртување и исклучување. Агол на закосување во внатрешната страна за намалување на отпорот. Со скриен силиконски прстен, совршен за поврзување и запечатување. Хром позлата на површината, лесна и деликатна. Спецификации : Материјал : Бакарна Боја : Третман На Сребрена Површина : Тип На Позлата со Хром : 6мм/ 7,2 мм/ 9мм/ 11мм Дијаметар (Опционално) Применлива Цевка : 6мм Дијаметар : за црево со внатрешен дијаметар од 5-5, 5 мм Дијаметар од 7,2 Мм : за црево со внатрешен дијаметар од 5-6, 5 мм Дијаметар од 9мм : за 7-8мм внатрешен дијаметар црево Со Дијаметар од 11мм : за 9,5-Тежина На Пакувањето На Цревото Со Внатрешен Дијаметар од 10мм : Листа На Пакети Од 60гр : 6 * фитинзи за боцки.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Анкирол 100 парчиња Божиќна Органза Чанти За Накит Од Снегулки Торби За Подароци За Бонбони Примероци Прикажуваат Торбички Со
  • Неодамнешно

Анкирол 100 парчиња Божиќна Органза Чанти За Накит Од Снегулки Торби За Подароци За Бонбони Примероци Прикажуваат Торбички Со

DEN 0.67

1.Торби со врвки : тие се совршени за фрлање на моите визиткартички и неколку примероци 2.Неверојатни за в

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни
  • Неодамнешно

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни

DEN 111.84

●Висококвалитетни издржливи Нокти за Притискање Како Да Ги Отстраните Лажните Нокти Создадете празни�

Стобок Автомобил Декор Свадба Декор 70 Парчиња Мини Ѕвезда Подарок Лакови Подарок Завиткајте Лакови Подарок Завиткување Лакови
  • Неодамнешно

Стобок Автомобил Декор Свадба Декор 70 Парчиња Мини Ѕвезда Подарок Лакови Подарок Завиткајте Лакови Подарок Завиткување Лакови

DEN 126.08

Мини Ѕвезда Подарок Лакови Подарок Заврши Повлечете Лакови Подарок Завиткување Лакови За Денот На Вљуб