• Неодамнешно
Маркери за фини линии Crayola за деца, назад во училишните материјали за наставници, најголемиот дел од училиштето, 200 брои

Маркери за фини линии Crayola за деца, назад во училишните материјали за наставници, најголемиот дел од училиштето, 200 брои

DEN 1.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Боите на маркерите вклучуваат : црвена, зелена, црна, кафеава, виолетова, сина, сива, розова, жолта и портокалова боја. Снабдување со класи : Асортиманот на Crayola Classpack го прави економично и погодно да им обезбеди на студентите уметнички алатки што им се потребни. Организирано складирање : Кутијата за складирање на еднократно користење ги одржува маркерите организирани по боја и го олеснува чувањето на истите кога не се во употреба. Проверете неколку важни училишни материјали од списокот „назад кон училиштата“ со класа на маркери за линиски линии Crayola. Crayola Colors : Овој Crayola Marker Classpack има бои на Crayola, вклучувајќи црвена, зелена, црна, кафеава, виолетова, сина, сива, розова, жолта и портокалова боја. Сметајте на маркерите на Crayola за крајната боја, поставување и разноврсност. Маркери за фини линии : Со 10 разновидни бои, маркерите за фини линии Crayola се идеални за секој проект. Масовните маркери можат да се користат за широк спектар на проекти и се идеални за обезбедување на материјали за групи на млади уметници. Совршен избор за наставниците што се враќаат во училишните материјали. Ibrивописните бои нема да крварат преку хартија, што ги прави идеални маркери за деца. Организирано складирање : Кутијата за складирање на еднократно користење ги одржува маркерите организирани по боја и го олеснува чувањето на истите кога не се во употреба.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка
  • Неодамнешно

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка

DEN 127.84

Лесен за употреба Брзи голтки за пристап во која било точка во вашата авантура со удобен дизајн на врвот

Ура Фаровите Се Вклопуваат за 2019-2022 Чеви Силверадо 1500 [Само За ЛЕД Верзија] ЛЕД Дрл Светилка ЗА Чеви Силверадо Додатоци
  • Неодамнешно

Ура Фаровите Се Вклопуваат за 2019-2022 Чеви Силверадо 1500 [Само За ЛЕД Верзија] ЛЕД Дрл Светилка ЗА Чеви Силверадо Додатоци

DEN 5039.84

[АДАПТАЦИЈА] Компатибилен со 2019 2020 2021 2022 Чеви Силверадо 1500 (Патничка Страна) ОДГОВАРА САМО ЗА МОДЕЛОТ НА �

Biuteawal - црно -бел градски wallиден уметност природа молња на удирање во облаците сликарство на платно невреме градско печатење
  • Неодамнешно

Biuteawal - црно -бел градски wallиден уметност природа молња на удирање во облаците сликарство на платно невреме градско печатење

DEN 1.67

Големина : 12 "x20" x2pcs+12 "x28" x2pcs+12 "x32", големината е прилагодлива, wallидна уметност со мулти панел платно дизај�

Хомојојо Плакарот Кутија За Складирање Облека Организатор Организатор Облека Организатор Решетка За Закачување Организатор На
  • Неодамнешно

Хомојојо Плакарот Кутија За Складирање Облека Организатор Организатор Облека Организатор Решетка За Закачување Организатор На

DEN 2.67

ЧОРАП ФИОКА ДЕЛИТЕЛ употреба на издржлив пп материјал, издржлив, не е лесен за деформација и избледувањ�