• Неодамнешно
Еластични врски за коса H&S за густа и кадрава коса - 100 парчиња x 4mm - неметални мулти -обоени боички бомби за жени фини коса - ултра -протекувани и беспрекорни ленти за ?

Еластични врски за коса H&S за густа и кадрава коса - 100 парчиња x 4mm - неметални мулти -обоени боички бомби за жени фини

DEN 587.20
Достапно на барање

Количина на стоки

Тоа прави смислена идеја за подароци за роденденска забава или која било прилика за некој што сака да ја стилизира косата или да ги чува на едно место. Со супер-јадрото, тие можат да бидат испружени со голема еластичност за да обезбедат посигурна држава. Неговиот материјал може да ја задржи косата цврсто на место и нема лесно да се олабави. Трајни и ултра-врзани ленти за коса : Нашите врски за коса од 4мм H&S за мажите се доволно нежни за употреба и отстранување. Тие нема да ја грабнат или да ја повлечат косата. Нашата мисија : Овде на H&S, имаме за цел да ги подобриме и збогатуваме животот на луѓето преку нашите значајни и напредни производи со бескомпромисен квалитет и интегритет. Нема да се скрши или да се снајде : Нашите врски за коса се супер затегнати, додека во исто време, не кршете или лесно се кршите. Ова е одлично за луѓето со различни типови коса и им треба доволно истегнување за да ги соберат своите прекрасни брави удобно и безбедно. Со супер-јадрото, тие можат да бидат испружени со голема еластичност за да обезбедат посигурна држава. Тие се исто така исклучително удобни и нема да ја грабнат или да ја повлечат косата. "H&S 100 парчиња без оштетување на еластиката на косата е еластика Врски за жени и девојчиња - не -метални мулти -обоени врски за коса за густа коса - силни и затегнати ленти за коса за дебели бода на косата што ја прави вашата коса да изгледа добро секој пат : Барате врски за коса што победиле „Повлечете ја или затегнете ја косата? Со нашите H&S 100 затегнати врски за коса, можете да одморите лесно да знаете дека ако изгубите една, имате резервна копија. Зошто да изберете еластични ленти за црна коса H&S за девојчиња? Супер-истепаното јадро го прави бубелот да се протега подалеку од нормалната коса еластична.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Wzglod ЕМФ Заштита Шапка, Анти-Зрачење Унисекс Капа, Штити ОД ЕМФ ЕМИ RF 5G БЕЗЖИЧНИ Сигнали, Висока Еластичност Заштитен Шлем
  • Неодамнешно

Wzglod ЕМФ Заштита Шапка, Анти-Зрачење Унисекс Капа, Штити ОД ЕМФ ЕМИ RF 5G БЕЗЖИЧНИ Сигнали, Висока Еластичност Заштитен Шлем

DEN 1159.84

ЕМФ ЗАШТИТА.МИР НА УМОТ Тој е добро дизајниран да одговара на повеќето жени и мажи Ефикасност од 99,9% Зашт

ФАКДЕМ Силиконски Ленти За Часовници За Гармин Феникс 5 5 Плус 6 6про 22мм Нараквица Претходник 935 945 S60 S62 Паметни Часовници
  • Неодамнешно

ФАКДЕМ Силиконски Ленти За Часовници За Гармин Феникс 5 5 Плус 6 6про 22мм Нараквица Претходник 935 945 S60 S62 Паметни Часовници

DEN 832.00

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

KLKCMS 2 СВЕТЛА 80/100 / 120w-ДЕФОРМАБИЛНО Гаражно Осветлување Прилагодливо 27 Гаража Во Близина На Таванот, работилницата,
  • Неодамнешно

KLKCMS 2 СВЕТЛА 80/100 / 120w-ДЕФОРМАБИЛНО Гаражно Осветлување Прилагодливо 27 Гаража Во Близина На Таванот, работилницата,

DEN 0.67

* Хуманизиран Прилагодлив Дизајн : осветлување пет 90 степени прилагодливо, што може да има крива на дист�

Аргентинско Знаме Фудбал Виси Керамичка Декоративна Плоча Со Штанд За Прикажување Прилагодени Подароци За Годишнина Свадба За
  • Неодамнешно

Аргентинско Знаме Фудбал Виси Керамичка Декоративна Плоча Со Штанд За Прикажување Прилагодени Подароци За Годишнина Свадба За

DEN 2.67

Дури и ако сакате да го отстраните подоцна, самолепливото овозможува ѕидна површина без ленти и е многу

Ибалоди Модерен Нем Вентилатор Лесен Едноставен Вентилатор За Внатрешен Таван Со ЛЕД Светло 3 Сечила На Голем Дрвен Вентилатор
  • Неодамнешно

Ибалоди Модерен Нем Вентилатор Лесен Едноставен Вентилатор За Внатрешен Таван Со ЛЕД Светло 3 Сечила На Голем Дрвен Вентилатор

DEN 1.00

9 inboom : 15cm / 25cmpower : Led Светло 24wfan Мотор Моќност : 65wwind брзина : 3 Брзина Вентилатор Ножот : 3 Парчињакористете �

Гардероба Кутија За Гардероба Организатор Кутија За Складирање Чевли Пластична Чиста Организатор На Чевли Што Може Да Се Редат
  • Неодамнешно

Гардероба Кутија За Гардероба Организатор Кутија За Складирање Чевли Пластична Чиста Организатор На Чевли Што Може Да Се Редат

DEN 524.00

Кутија За Складирање чевли тоа може ефикасно да помогне во организирањето на вашите предмети и да биде �

Кутија за фен за 3Д печатач за фен за печатење тивко навлажнувано тркало за вентилатор печатење суво кутија Спречете блокада
  • Неодамнешно

Кутија за фен за 3Д печатач за фен за печатење тивко навлажнувано тркало за вентилатор печатење суво кутија Спречете блокада

DEN 1.67

Спецификација : Тип на ставка : 3Д филамент за печатач за фен за сушење материи : ПластикМаксимален капац�

Компактна Самостојна Пластична Тоалетна Чинија Четка И Држач За Магнетна Врска Со Полици за Складирање За Складирање Бања И
  • Неодамнешно

Компактна Самостојна Пластична Тоалетна Чинија Четка И Држач За Магнетна Врска Со Полици за Складирање За Складирање Бања И

DEN 1.33

Спецификации : Име На Производ : Тип На Хардвер За Бања : Држачи За Четки За Тоалетглавен материјал : ABS, TPRC