• Неодамнешно
Јосу не'рѓосувачки челик не'рѓосувачки педал ѓубре ѓубре отпадоци за отпадоци може да се правда 5L за кујната за домашна спална соба

Јосу не'рѓосувачки челик не'рѓосувачки педал ѓубре ѓубре отпадоци за отпадоци може да се правда 5L за кујната за домашна спална

DEN 1.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Мала големина и компактна структура, погодна за канцеларија, дневна соба, кујна, спална соба, бања, хотел и други места. Надворешното барел е изработено од висококвалитетен материјал од 410 не'рѓосувачки челик, кој е издржлив, отпорен на абење и може да се користи долго време. Внатрешното барел е изработено од ПП еколошки пластика, која е отпорна на висока температура и не се деформира и може да се користи за ставање торби за ѓубре во внатрешното барел. Телото на барелот усвојува технологија за спреј за спреј за не-прсти отпечатоци, со исклучителен изглед и силна практичност. Во дното користи база што не се лизга, која може ефикасно да го заштити подот од гребнатини. Мала големина и компактна структура, погодна за канцеларија, дневна соба, кујна, спална соба, бања, хотел и други места. Надворешното барел е изработено од висококвалитетен материјал од 410 не'рѓосувачки челик, кој е издржлив, отпорен на абење и може да се користи долго време. Внатрешното барел е изработено од ПП еколошки пластика, која е отпорна на висока температура и не се деформира и може да се користи за ставање торби за ѓубре во внатрешното барел. Телото на барелот усвојува технологија за спреј за спреј за не-прсти отпечатоци, со исклучителен изглед и силна практичност. Во дното користи база што не се лизга, која може ефикасно да го заштити подот од гребнатини. Спецификација : Состојба : 100% сосема нова ставка Тип : Материјал за ѓубре : 410 Боја од не'рѓосувачки челик : Капацитет за пескарење : 5 L Примена : канцеларија, дневна соба, кујна, спална соба, бања, хотел, итн. Тежина : приближно. 1275 G / 45 мл Големина на производот : Надворешно барел : приближно. 22x14x29cm / 8.7x5.5x11.4in Внатрешно барел : Прибл. 20.5x12x24cm / 8.1x4.7x9.4in Список на пакети : 1 x Надворешно барел од ѓубре CAN1 x Внатрешно барел од ѓубре може да забележи : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2.Мајторите не се калибрирани исто, бојата на артикалот прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлично од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард.

Повеќе детали

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Garbage Can
Material:
410 Stainless Steel
Color:
Sanding
Capacity:
5L
Application:
Office, Living Room, Kitchen, Bedroom, Bathroom, Hotel, etc.
Weight:
Approx. 1275g / 45 oz
Product Size:
Outer Barrel:
Approx. 22x14x29cm / 8.7x5.5x11.4in
Inner Barrel:
Approx. 20.5x12x24cm / 8.1x4.7x9.4in
Package List:
1 x Outer Barrel of Garbage Can1 x Inner Barrel of Garbage Can:
Note:
1.Please allow 0-1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2.Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:

Избор на купувачи

Тојвиските Магнетили Лупа Стакло 2 парчиња Рачно Лупа Рака Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа
  • Неодамнешно

Тојвиските Магнетили Лупа Стакло 2 парчиња Рачно Лупа Рака Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа

DEN 3.00

Читање Лупа Изработени од материјал за долго време и издржлива употреба Читање Лупа практичниот лупа е

Воздушен канистер За Кафе Од Нерѓосувачки Челик &засилувач; Пакет Со Лажичка - Контејнер За Складирање Храна-Патентираниот Херметички
  • Неодамнешно

Воздушен канистер За Кафе Од Нерѓосувачки Челик &засилувач; Пакет Со Лажичка - Контејнер За Складирање Храна-Патентираниот Херметички

DEN 614.40

Капакот на воздушниот пејзаж не дозволува штетната ултравиолетова светлина да стигне до содржината...

Високо Издигнување Камион Замена Фарови Фарови Собранието 1 Пар Одговара За Товарни Авион Колумбија 2004-2017, возачот &засилувач;
  • Неодамнешно

Високо Издигнување Камион Замена Фарови Фарови Собранието 1 Пар Одговара За Товарни Авион Колумбија 2004-2017, возачот &засилувач;

DEN 2782.08

?Содржина на пакетотВклучете Комплетен Сет Пар Од Возачка И Патничка Страна (2 парчиња) во Кутија ?Фитмен

Среќни Пуканки Топка Пуканки Лажичка 3 парчиња Храна За Миленичиња Лажичка Храна За Кучиња Лажичка Лопата За Храна За Миленичиња
  • Неодамнешно

Среќни Пуканки Топка Пуканки Лажичка 3 парчиња Храна За Миленичиња Лажичка Храна За Кучиња Лажичка Лопата За Храна За Миленичиња

DEN 892.80

Лажичка За Храна За Миленичиња подарок за пријателите и семејството, практичен и корисен Куче Храна Лаж

100 парчиња/Многу Антистатички Пакет За Складирање Торба Со Патент Заклучување Торбичка За Повторно Затворање За Додатоци За
  • Неодамнешно

100 парчиња/Многу Антистатички Пакет За Складирање Торба Со Патент Заклучување Торбичка За Повторно Затворање За Додатоци За

DEN 145.44

ВИСОК КВАЛИТЕТ : 100% сосема нов и висок квалитет ПРЕДНОСТИ : Водоотпорен, повторно запечатлив, може да се �

Топлински Ракавици за Стилизирање На Косата, Икоко 2 парчиња Ракавици За Виткање На Железо Ракавици Отпорни На Топлина Ракавици
  • Неодамнешно

Топлински Ракавици за Стилизирање На Косата, Икоко 2 парчиња Ракавици За Виткање На Железо Ракавици Отпорни На Топлина Ракавици

DEN 111.84

·2 парчиња ракавици отпорни на топлина за стилизирање на косата.Нема Повеќе Изгореници : дали некогаш ст

ХУСЕЛ Запечатување Клип Зачувување На Закуска Заптивка Клип Силна Храна Пластична Кеса Клип Должина Клип Печат За Храна Средна
  • Неодамнешно

ХУСЕЛ Запечатување Клип Зачувување На Закуска Заптивка Клип Силна Храна Пластична Кеса Клип Должина Клип Печат За Храна Средна

DEN 372.80

Име на производот : печат клип Карактеристики на производот : овој производ прифаќа висококвалитетен за

Лути Ајкула Печатени Силиконски Случај За AirTags Со Приврзок За Клучеви Заштитен Капак Пронаоѓач На Воздушни Ознаки Држач За
  • Неодамнешно

Лути Ајкула Печатени Силиконски Случај За AirTags Со Приврзок За Клучеви Заштитен Капак Пронаоѓач На Воздушни Ознаки Држач За

DEN 1.67

Силикон Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна заштитна футрола за аитаг е изработена о�

Плоча Душеци Главата Поставува Прибор За Јадење Леплива Зајакот Велигден Вилушка Торба Во Собата Три Цвет Главата Зајаче 4 И
  • Неодамнешно

Плоча Душеци Главата Поставува Прибор За Јадење Леплива Зајакот Велигден Вилушка Торба Во Собата Три Цвет Главата Зајаче 4 И

DEN 449.60

Празнични Идеи Подароци : Решетката За Велигденски Прибор За Јадење Додава Жива Атмосфера На Вашата Пра