• Неодамнешно
Firlar Anti -motion Bealness очила, компјутерски чаши против -еј -замор, преносни очила, очила за анти -спортови, патни рачни ленти, леќи -бесплатни очила, движење болест за олесну

Firlar Anti -motion Bealness очила, компјутерски чаши против -еј -замор, преносни очила, очила за анти -спортови, патни рачни

DEN 79.84
Достапно на барање

Количина на стоки

Тој е претставен со авион, кој е еквивалентен на полу -регулаторна во ушите и го пренесува синхроно со мозокот за да се спречи вртоглавица. Во комбинација со назалните влошки, очилата нема да паднат лесно, а опсегот е многу удобен и стабилен. Лесно за носење : Големината на очилата за вртоглавица е 15 × 6 × 6cm/5,9 инчи, што е погодно за вас да го ставите во ранец, училишна торба, чанта и други торби, така што ќе можете да го носите со вас кога ќе си ситуацијата . Принцип на работа : Секоја очила содржат сини материјали. Принцип на работа : Секоја очила содржат сини материјали. Принцип на дизајнирање : Овие очила за борба против болести ќе се променат со движењето на возилото и ќе создадат рамна линија во визијата на корисниците, така што очите и системот за рамнотежа ќе бидат синхронизирани.Ефективност на очилата : Оваа чаша за борба против болести ефикасно ја спречува морскости, морска вода и сите други спортски заболувања поврзани со заболување. Облечете се со очила и зјапајте во статички предмети, како што се книги или мобилни телефони, околу 10-14 минути за да ја ослободите непријатноста.

Повеќе детали

Избор на купувачи

ПОКСИМИ Бебе Момчиња Бејзбол Капа Мало Дете Сонце Капи Рамен Раб Дете Камионџија Шапка Диносаурус Девојка Лето Памук Капи
  • Неодамнешно

ПОКСИМИ Бебе Момчиња Бејзбол Капа Мало Дете Сонце Капи Рамен Раб Дете Камионџија Шапка Диносаурус Девојка Лето Памук Капи

DEN 2.33

It секогаш држете ја главата на бебето ладна и удобна подалеку од сонце Со својата лесна тежина, ова капа�

Ултратин Ултратин надградена храна од силиконски патувања со силиконски патеки што може да се сува суво заштита на сува заштита
  • Неодамнешно

Ултратин Ултратин надградена храна од силиконски патувања со силиконски патеки што може да се сува суво заштита на сува заштита

DEN 208.00

★ Еден клуч за капакот, допрете го дизајнот на школка, едната рака на капакот без напор ★ Удобна рачка з�

XKMT - Автомобилска Двојна Запалена Бакарна Линија За Сопирачки И Алатка За Месинг Цевки 45 Степени [P/N: ET-АЛАТКА027-ЦРВЕНО+СР]
  • Неодамнешно

XKMT - Автомобилска Двојна Запалена Бакарна Линија За Сопирачки И Алатка За Месинг Цевки 45 Степени [P/N: ET-АЛАТКА027-ЦРВЕНО+СР]

DEN 1499.20

Бренд : HTTMT Стврднат, мазен конус обезбедува брзи 45° ракети или еден или двоен круг Завртката со една сте�