• Неодамнешно
Ултратин Ултратин надградена храна од силиконски патувања со силиконски патеки што може да се сува суво заштита на сува заштита и раздвоен кабел за напојување

Ултратин Ултратин надградена храна од силиконски патувања со силиконски патеки што може да се сува суво заштита на сува заштита

DEN 208.00
Достапно на барање

Количина на стоки

★ Еден клуч за капакот, допрете го дизајнот на школка, едната рака на капакот без напор. ★ Удобна рачка за тенџере, ергономски дизајн, бесплатен зафат. ★ Врзана уста, вода, вода не крлежи, водата стабилна, лесна за контрола. ★ Индикатор за работа Светло, вода автоматски се исклучува. ★ Линија на ниво на вода на телото, чиста и јасна. Стапка на греење на електричен котел : 4 минути (вклучително и) -6 минути (инклузивно) Електричен материјал за котел : Силиконеколор Класификација : Скај блескав моќност : 820 ВИДЕН напон : 110 V ~ 240 VRated капацитет : 0,5lpower должина на кабелот : помалку или еднаква на 75cmproduct Големина : 130 * Функција од 145mmsafety : Автоматско прекинување на електрична енергија, анти-фрагрозен котел Тип : Електричен котел за обележување : Метод на означување на телото на тенџере : Методи за греење на шасијата Фланоте : Големина на производот за рачно мерење, може да има мала грешка со вистинската големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Ysnuo модна мека TPU-апсорпција против шок, носејќи шок-изобилна заштитна обвивка за обвивки за обвивка за обвивка за Nintendo
  • Неодамнешно

Ysnuo модна мека TPU-апсорпција против шок, носејќи шок-изобилна заштитна обвивка за обвивки за обвивка за обвивка за Nintendo

DEN 742.40

? Нуди целосна заштита низ целиот уред и го штити вашиот уред од секојдневните испакнатини, гребнатини, �

Ибалоди Модерен Нем Вентилатор Лесен Едноставен Вентилатор За Внатрешен Таван Со ЛЕД Светло 3 Сечила На Голем Дрвен Вентилатор
  • Неодамнешно

Ибалоди Модерен Нем Вентилатор Лесен Едноставен Вентилатор За Внатрешен Таван Со ЛЕД Светло 3 Сечила На Голем Дрвен Вентилатор

DEN 1.00

9 inboom : 15cm / 25cmpower : Led Светло 24wfan Мотор Моќност : 65wwind брзина : 3 Брзина Вентилатор Ножот : 3 Парчињакористете �

Туника на врвови за хеланки за жени, скријте ја стомакот Туника лето краток ракав симпатична проток Хенли маици за хеланки
  • Неодамнешно

Туника на врвови за хеланки за жени, скријте ја стомакот Туника лето краток ракав симпатична проток Хенли маици за хеланки

DEN 1505.60

Стандард за испорака 712 дена; Забрзани 35 дена (Денешните зделки Голема промоција Купете 1 Заштедете 5%, ку

Мрзливи Кафе Чаша Стигнале Значка Носителот Ролна Метал Значка Клип Држачи Лична Карта Со Појас Клип За Домашна Канцеларија
  • Неодамнешно

Мрзливи Кафе Чаша Стигнале Значка Носителот Ролна Метал Значка Клип Држачи Лична Карта Со Појас Клип За Домашна Канцеларија

DEN 223.84

нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од нерѓосувачки челик, многу из

Womenените миди фустан, каросек клуб миди фустан секси длабок v врат, избришан колк плетен фустан краток основен фустан од миди
  • Неодамнешно

Womenените миди фустан, каросек клуб миди фустан секси длабок v врат, избришан колк плетен фустан краток основен фустан од миди

DEN 1.00

Имајќи добра хигроскопчност и дишење, удобно за носење.86 '' —должина : 99cm / 38.20 '' Хип : : 8297cm / 32.19 '' Големина :