• Неодамнешно
Dash 4 CFD373 Премиум подлога за сопирачки, Оптимизатор: Керамика

Dash 4 CFD373 Премиум подлога за сопирачки, Оптимизатор: Керамика

DEN 1513.60
Достапно на барање

Количина на стоки

Точна формулација за специфична апликација и подобрена технологија за производство. Хардвер и сензори вклучени по ОЕ. 100-процентно трепело, разменети и испуштени. Супериорна тивка изведба, чисто сопирање и продолжен живот на подлогата. Продолжено покритие за специфични платформи на ОЕ и повеќе. Влошки за сопирачките. Влошки за сопирачките. Влошките за сопирачки со сопирачките за оптимизатор се сигурни на различни патни површини и климатски услови. Нашата специфична линија за апликација за оптимизатор на злато оди над и над кој било квалитет на пазарот во моментов. Оваа линија ги извршува сите други нивоа со посебна маргина, поставувајќи ги овие сопирачки на друг степен на екстремни перформанси на сопирањето. Влошките Dash4 се произведуваат со употреба на истиот процес на позитивно обликување што се користи од добавувачите на оригинална опрема. Позитивниот процес на обликување користи екстремна количина на притисок за да го компресира материјалот за триење и да го поврзе со плочката за поддршка. Овој пост-излечен процес ги гарантира постојаните перформанси во текот на целиот сервисен живот на подлогата за сопирачките, истовремено спречувајќи 'рѓа и корозија. Сите наши линии имаат механичко прицврстување на треперките практично елиминирајќи ја бучавата и неутрализирачките вибрации на подлогата. Нашите влошки исто така се изгорени за лесен пауза, како и, принудувајќи какво било преulубување од материјалот за триење, додавајќи вредност и квалитет на нашите линии за триење. Формулацијата на материјалот DASH4 додава сигурност и квалитет на подлогата за сопирачките, овозможувајќи поголема отпорност на бледнее, подолг живот и што е најважно, непречено возење со засилено чувство на педали. Нашите линии за триење отсекогаш биле подложени на анализа на пискање на сопирачките и вибрации, тестирање на перформанси на постојани динами и проценки на издржливост. Dash4 има засилено премиум инженеринг, што резултира во најдобро одговара за секоја апликација додека исполнува повеќе/различни барања, од возење со високи перформанси до секојдневна удобност.

Повеќе детали

Избор на купувачи

2022 џемпери за жени трендовски обични еластични половини редовни џемпери Божиќни удобни салата за атлетски тренинзи дневни
  • Неодамнешно

2022 џемпери за жени трендовски обични еластични половини редовни џемпери Божиќни удобни салата за атлетски тренинзи дневни

DEN 878.40

Лесни панталони за влечење панталони џогери тренинзи панталони памучни џемпери тренингот трчање дневн

фарови фарови патнички странични фарови проектор за склопување предна светлина автомобилска ламба црни лхд фарови компатибилни
  • Неодамнешно

фарови фарови патнички странични фарови проектор за склопување предна светлина автомобилска ламба црни лхд фарови компатибилни

DEN 0.67

фарови компатибилен со фолксваген туран фолксваген кади 3 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Производ : Инсталација На �

Мрзливи Кафе Чаша Стигнале Значка Носителот Ролна Метал Значка Клип Држачи Лична Карта Со Појас Клип За Домашна Канцеларија
  • Неодамнешно

Мрзливи Кафе Чаша Стигнале Значка Носителот Ролна Метал Значка Клип Држачи Лична Карта Со Појас Клип За Домашна Канцеларија

DEN 223.84

нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од нерѓосувачки челик, многу из

Високо Издигнување Камион Замена Фарови Фарови Собранието 1 Пар Одговара За Товарни Авион Колумбија 2004-2017, возачот &засилувач;
  • Неодамнешно

Високо Издигнување Камион Замена Фарови Фарови Собранието 1 Пар Одговара За Товарни Авион Колумбија 2004-2017, возачот &засилувач;

DEN 2782.08

?Содржина на пакетотВклучете Комплетен Сет Пар Од Возачка И Патничка Страна (2 парчиња) во Кутија ?Фитмен

Ликсфдџ Машинка За Коса, Електричен Безжичен Тример за Брада,Машка Машка Машинка За Безжична Коса 5-во - 1, Мултифункционален
  • Неодамнешно

Ликсфдџ Машинка За Коса, Електричен Безжичен Тример за Брада,Машка Машка Машинка За Безжична Коса 5-во - 1, Мултифункционален

DEN 3.00

5 во 1 комплет за чешлање, содржи 5 различни заменливи глави, кои можат да ги задоволат вашите различни по�

Јардве 18 парчиња Пакети Година На Тигарот Црвени Чанти Мултиалат Паричник Свадбени Пликови Нова Година Хонгбао Подарок Пари
  • Неодамнешно

Јардве 18 парчиња Пакети Година На Тигарот Црвени Чанти Мултиалат Паричник Свадбени Пликови Нова Година Хонгбао Подарок Пари

DEN 118.40

2023 Новогодишни Материјали : СРЕЌЕН НОВОГОДИШЕН ПОДАРОК Ставете малку готовина или монети во црвени пли

Кленплус 3 парчиња. 1. 7Х2, 6 ИНЧИ. Земја Никарагва Знаме Лепенка Национално Знаме Закрпи ЗА Сам Амблем На Костими Униформа
  • Неодамнешно

Кленплус 3 парчиња. 1. 7Х2, 6 ИНЧИ. Земја Никарагва Знаме Лепенка Национално Знаме Закрпи ЗА Сам Амблем На Костими Униформа

DEN 143.84

Големина : 1,7 / 8Х2, 6 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�

Машки обични памучни постелнини панталони лабави се вклопуваат во половината на половината за влечење долги панталони за печатење
  • Неодамнешно

Машки обични памучни постелнини панталони лабави се вклопуваат во половината на половината за влечење долги панталони за печатење

DEN 382.72

За мажи товарни панталони y2k панталони за мажи работат обични кафеави кожни панталони скијачки пантало�