• Неодамнешно
Ибалоди Модерен Нем Вентилатор Лесен Едноставен Вентилатор За Внатрешен Таван Со ЛЕД Светло 3 Сечила На Голем Дрвен Вентилатор 5 Брзина На Ветер Брзина На Таванот С

Ибалоди Модерен Нем Вентилатор Лесен Едноставен Вентилатор За Внатрешен Таван Со ЛЕД Светло 3 Сечила На Голем Дрвен Вентилатор

DEN 1.00
Достапно на барање

Количина на стоки

9 inboom : 15cm/25cmpower : Led Светло 24wfan Мотор Моќност : 65wwind брзина : 3 Брзина Вентилатор Ножот : 3 Парчињакористете Простор : 15-30wfan дали брзината На ветерот е прилагодлива : да (Со помош на Далечинскиот Управувач, низок / СРЕДЕН / висок сет околу 6 БРЗИНАТА НА ветерот)далечински управувач : вклучувајќи ДАЛЕЧИНСКИ управувач ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ РАСТОЈАНИЕ : > 30mr затемнето : ДА (ПРИЛАГОДЕТЕ ја температурата на бојата И осветленоста НА СВЕТЛИНАТА со далечинскиот управувач)светлосна боја : Бела Светлина ( 6000 К ), Неутрална Светлина ( 4000 К ), Топло Светло ( 3000 к )Тип На Извор На Светлина : Лер пакетот Вклучува : 1 X Тавански Вентилатор Светло 1 X Додатоци пакет 1 x Далечински управувач Сцена : ДАЛЕЧИНСКИ ТАВАНСКИ ВЕНТИЛАТОР со светлина за спална Соба, дневна соба, трпезарија,кујна, КРЕВЕТ НА спрат, мансарда ниски тавански простории. Параметрите се како што следува : Бренд : Ибалодистил : Модернабојка : Црна,Бела,Зелена,Сива (референтна слика)Форма : Тркалезен (Референтна слика)Материјал : Метал,сечила На Вентилаторот На Дрво,Акрилна абажур : (Референтна слика)Дијаметар : 92СМ / 36ин Висина : 20 см / 7,9 инбум : 15СМ/25цмдијаметар : 107см / 42ин Висина : 20 СМ / 7. €®Услуга по продажбата●задоволството на Клиентите е наша одговорност и ние веруваме во нашиот квалитет. Нашата продавница има и многу стилови, ве молиме одете во продавницата за да дознаете повеќе. Ефикасно и непречено го намалуваат опсегот на брзина, така што се произведуваат отпорност на воздухот и мирен и мек природен ветер. Таванскиот Вентилатор За Полу-Рамна Монтажа со Светла го исполнува вашето живо осветлување, а исто така ја задоволува вашата свежина и има 6 брзини на ветер и три режими на осветлување за да создаде поинаква семејна атмосфера.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Анкус УВ Заштитено цмик печатење крафт кутија за хартија за испорака прилагодено лого за козметика за нега на кожа - - - ДХ11822
  • Неодамнешно

Анкус УВ Заштитено цмик печатење крафт кутија за хартија за испорака прилагодено лого за козметика за нега на кожа - - - ДХ11822

DEN 1.33

Мода, висок квалитет 2.Материјал : Уметничка хартија+сива табла, бела карта итн.прилагодено добредојде...

ИРИС САД 12 Qt. Пластични Контејнер За Складирање Канта Со Сигурен Капак и Бравата Токи, 6 Пакет-Црна &засилувач; ИРИС САД 12
  • Неодамнешно

ИРИС САД 12 Qt. Пластични Контејнер За Складирање Канта Со Сигурен Капак и Бравата Токи, 6 Пакет-Црна &засилувач; ИРИС САД 12

DEN 1856.00

Преземете ја контролата од она што ви е најблиску Уживајте во организирањето со користење на нашите 5, 12,

Кабилок Садови За Чување Корпа Кабинет Фиока За Складирање Фиока Нерѓосувачки Сад Решетката За Сушење Стапчиња За Јадење Корпа
  • Неодамнешно

Кабилок Садови За Чување Корпа Кабинет Фиока За Складирање Фиока Нерѓосувачки Сад Решетката За Сушење Стапчиња За Јадење Корпа

DEN 284.80

Може да биде совршен подарок или како подарок за загревање на куќата За Држачот за стапчиња за Јадење н�

ПОКСИМИ Бебе Момчиња Бејзбол Капа Мало Дете Сонце Капи Рамен Раб Дете Камионџија Шапка Диносаурус Девојка Лето Памук Капи
  • Неодамнешно

ПОКСИМИ Бебе Момчиња Бејзбол Капа Мало Дете Сонце Капи Рамен Раб Дете Камионџија Шапка Диносаурус Девојка Лето Памук Капи

DEN 2.33

It секогаш држете ја главата на бебето ладна и удобна подалеку од сонце Со својата лесна тежина, ова капа�

2 парчиња прилагодливо работно капаче со копчиња и вратоврска за ленти за жени долга коса, розова црвена роза пеперутка
  • Неодамнешно

2 парчиња прилагодливо работно капаче со копчиња и вратоврска за ленти за жени долга коса, розова црвена роза пеперутка

DEN 2.33

Една големина одговара на главата на повеќето луѓе, совршена за жени, мажи, девојчиња, момчиња Управен д�

KLKCMS 2 СВЕТЛА 80/100 / 120w-ДЕФОРМАБИЛНО Гаражно Осветлување Прилагодливо 27 Гаража Во Близина На Таванот, работилницата,
  • Неодамнешно

KLKCMS 2 СВЕТЛА 80/100 / 120w-ДЕФОРМАБИЛНО Гаражно Осветлување Прилагодливо 27 Гаража Во Близина На Таванот, работилницата,

DEN 0.67

* Хуманизиран Прилагодлив Дизајн : осветлување пет 90 степени прилагодливо, што може да има крива на дист�

Јосу не'рѓосувачки челик не'рѓосувачки педал ѓубре ѓубре отпадоци за отпадоци може да се правда 5L за кујната за домашна спална
  • Неодамнешно

Јосу не'рѓосувачки челик не'рѓосувачки педал ѓубре ѓубре отпадоци за отпадоци може да се правда 5L за кујната за домашна спална

DEN 1.67

Мала големина и компактна структура, погодна за канцеларија, дневна соба, кујна, спална соба, бања, хотел

СОЛУСТ Компјутерска Камера Компјутерска Камера 9 Компјутери Телефонска Камера Веб Камера Опфаќа Веб Камера Слајд Телефон Камера
  • Неодамнешно

СОЛУСТ Компјутерска Камера Компјутерска Камера 9 Компјутери Телефонска Камера Веб Камера Опфаќа Веб Камера Слајд Телефон Камера

DEN 2.33

Блокатор За Приватност На веб камера производот е мал и убав, што може вашата приватност без да протече..