• Неодамнешно
ДРВО.NB P117 Двојна Хемија 12V 14.4 V 18v Батерија Полнач Замена За Ryobi ПОЛНАЧ еден+ P117 P118 P119 Литиум-Јонски Nicd Nimh Батерија P100 P101 P102

ДРВО.NB P117 Двојна Хемија 12V 14.4 V 18v Батерија Полнач Замена За Ryobi ПОЛНАЧ еден+ P117 P118 P119 Литиум-Јонски Nicd Nimh

DEN 399.20
Достапно на барање

Количина на стоки

➰€Широка Компатибилност}брз Полнач за батерии со Двојна Хемија Интелипорт е совршено компатибилен Со ryobi 12-18v Батерија P100 P101 P102 P103 P104 P105 P106 P107 P108 P200 P122 ABP1801 130224010 1400652.(Ве молиме Запомнете : не е компатибилен СО 12v литиумска батерија.). ➰€Вклопуваат Повеќе Модели●Компатибилен Со RYOBI 18 V one+ Батерија P102 P103 P105 P107 P108 P189 P190 P191 P197 1400671 КС Батерија PBP002 PBP005 (исто така наполнете 12v 14,4 V Nicd Nimh Батерија). ➰●ИНДИКАТОРОТ ЗА ТЕМПЕРАТУРА НА ИНДИКАТОРОТ за ЛЕР ви овозможува да знаете дали вашата батерија е премногу топла или ладна, дозволувајќи ви да дејствувате соодветно. ➰●Професионална Услуга По Продажбата●Нашиот полнач за батерии Е CE, FCC, rohs сертифициран, тестиран и потврден од производителот за да одговара на спецификациите на oem производите и извезен низ целиот свет, има подолг век на траење и побезбедно полнење на батеријата. 30 Дена Пари Назад и 1 Година Гаранција! 24 х 7 поддршка за е-пошта. Спецификација : Влез : 100v 2 240vutput Volt : 12 V 1 18vutput Струја : Li-yon 3 A, Ni-CD / Ni-MH 2aproduct Тип : Замена P117 полнач На Батериикомпактибилни со : 12v-18v Литиум-Јонски И Ni-Cd Mimh Батерии За Ryobi Tips : можете да користите "Ctrl+F" за да најдете свој модел или дел број.Овој производ е тестиран за да се обезбеди компатибилност со следниве Модели И Броеви На Делови : Компатибилни Модели : Риоби 12v Никад Батерија : 1400143, 1400652, 1400652Б, 1400670, 4400005, Б-8286, БПТ1025, РИ-1204риоби 18в Литиумска Батерија : БПЛ-1815, БПЛ-1820гр, бпл18151, бпл1820, П102, П103, П104, П105, п106, п107, п108, П109, П122, П161, П162, П164, П189, П190, П191, п192, п193, П194, П197риоби 18В НИМХ батерија : 130224028, 130224007, 130255004, Абп1801, абп1803, бцп1817/2СМ, БПП-1813, БПП-1815, БПП-1817, БПП-1817/2, бпп-1817М, Бпп-1820РИОБИ 18В НИКАД батерија : p100, abp1803, bpp-1813, Bpp-1815, Bpp-1817, bpp-1817/2, BPP-1817 M, BPP-1820, BPP1817 MPACKAGE ВКЛУЧУВА : 1 * ПОЛНАЧ ЗА БАТЕРИИ P117 ЗА ni-cad, ni-MH & Литиумска Батерија ОД 12 V И 18 V MAX RYOBI еден плус алатки (само 1*полнач, без батерија!!!).

Повеќе детали

Input:
100V--240V
Output Volt:
12V--18V
Output Current:
Li-ion 3A, Ni-CD / Ni-MH 2A
Product Type:
Replacement P117 Battery charger
Compactible with:
12V-18V Lithium-Ion & Ni-Cd MIMH Batteries For Ryobi
Tips:
You can use Ctrl+F to find your own model or part number.
This product has been tested to ensure compatibility with the following Models and Part Numbers:
Compatible Models:
Ryobi 12V NiCad Battery:
1400143, 1400652, 1400652B, 1400670, 4400005, B-8286, BPT1025, RY-1204
Ryobi 18V Lithium Battery:
BPL-1815, BPL-1820G, BPL18151, BPL1820, P102, P103, P104, P105, P106, P107, P108, P109, P122, P161, P162, P164, P189, P190, P191, P192, P193, P194, P197
Ryobi 18V NiMh Battery:
130224028, 130224007, 130255004, ABP1801, ABP1803, BCP1817/2SM, BPP-1813, BPP-1815, BPP-1817, BPP-1817/2, BPP-1817M, BPP-1820
Ryobi 18V NiCad Battery:
P100, ABP1803, BPP-1813, BPP-1815, BPP-1817, BPP-1817/2, BPP-1817M, BPP-1820, BPP1817M
Package Includes:
1 * Battery Charger P117 for Ni-Cad, Ni-Mh & Lithium Battery of 12V and 18V MAX Ryobi One Plus Tools (Only 1*charger, No battery!!!) :

Избор на купувачи

Туника на врвови за хеланки за жени, скријте ја стомакот Туника лето краток ракав симпатична проток Хенли маици за хеланки
 • Неодамнешно

Туника на врвови за хеланки за жени, скријте ја стомакот Туника лето краток ракав симпатична проток Хенли маици за хеланки

DEN 1505.60

Стандард за испорака 712 дена; Забрзани 35 дена (Денешните зделки Голема промоција Купете 1 Заштедете 5%, ку

Ликсфдџ Машинка За Коса, Електричен Безжичен Тример за Брада,Машка Машка Машинка За Безжична Коса 5-во - 1, Мултифункционален
 • Неодамнешно

Ликсфдџ Машинка За Коса, Електричен Безжичен Тример за Брада,Машка Машка Машинка За Безжична Коса 5-во - 1, Мултифункционален

DEN 3.00

5 во 1 комплет за чешлање, содржи 5 различни заменливи глави, кои можат да ги задоволат вашите различни по�

ХУСЕЛ Запечатување Клип Зачувување На Закуска Заптивка Клип Силна Храна Пластична Кеса Клип Должина Клип Печат За Храна Средна
 • Неодамнешно

ХУСЕЛ Запечатување Клип Зачувување На Закуска Заптивка Клип Силна Храна Пластична Кеса Клип Должина Клип Печат За Храна Средна

DEN 372.80

Име на производот : печат клип Карактеристики на производот : овој производ прифаќа висококвалитетен за

Среќни Пуканки Топка Пуканки Лажичка 3 парчиња Храна За Миленичиња Лажичка Храна За Кучиња Лажичка Лопата За Храна За Миленичиња
 • Неодамнешно

Среќни Пуканки Топка Пуканки Лажичка 3 парчиња Храна За Миленичиња Лажичка Храна За Кучиња Лажичка Лопата За Храна За Миленичиња

DEN 892.80

Лажичка За Храна За Миленичиња подарок за пријателите и семејството, практичен и корисен Куче Храна Лаж

Мрзливи Кафе Чаша Стигнале Значка Носителот Ролна Метал Значка Клип Држачи Лична Карта Со Појас Клип За Домашна Канцеларија
 • Неодамнешно

Мрзливи Кафе Чаша Стигнале Значка Носителот Ролна Метал Значка Клип Држачи Лична Карта Со Појас Клип За Домашна Канцеларија

DEN 223.84

нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од нерѓосувачки челик, многу из

Компјутер Систем За Ладење вода 6 ЕЕЗ Дво-Допир Фитинг Г1/4 Конектор За Шипка Со Навој За Цевка, Погоден За Поврзување На Комплет
 • Неодамнешно

Компјутер Систем За Ладење вода 6 ЕЕЗ Дво-Допир Фитинг Г1/4 Конектор За Шипка Со Навој За Цевка, Погоден За Поврзување На Комплет

DEN 0.33

Погоден за поврзување помеѓу водени блокови, радијатори, пумпи за вода, резервоар и друг комплет за сист

Комплет За сечење колачиња Со вкрстени Колачиња Избрани Големини - 5 Инчи, 4 Инчи, 3 Инчи, 2 Инчи - Машина За Колачиња Во Форма
 • Неодамнешно

Комплет За сечење колачиња Со вкрстени Колачиња Избрани Големини - 5 Инчи, 4 Инчи, 3 Инчи, 2 Инчи - Машина За Колачиња Во Форма

DEN 1.67

МАТЕРИЈАЛ : Одделение За Храна 430 Нерѓосувачки Челик Карактеристики : Еднократно, издржливо и отпорно на

Високо Издигнување Камион Замена Фарови Фарови Собранието 1 Пар Одговара За Товарни Авион Колумбија 2004-2017, возачот &засилувач;
 • Неодамнешно

Високо Издигнување Камион Замена Фарови Фарови Собранието 1 Пар Одговара За Товарни Авион Колумбија 2004-2017, возачот &засилувач;

DEN 2782.08

?Содржина на пакетотВклучете Комплетен Сет Пар Од Возачка И Патничка Страна (2 парчиња) во Кутија...

Пластична Корпа За Отпадоци од неродеко, Мала Корпа За Отпадоци Од 4 Галони, Водоотпорна Корпа За Отпадоци Од Бања, Кеса За
 • Неодамнешно

Пластична Корпа За Отпадоци од неродеко, Мала Корпа За Отпадоци Од 4 Галони, Водоотпорна Корпа За Отпадоци Од Бања, Кеса За

DEN 840.00

КАНТА ЗА ЃУБРЕ БЕЗ КАПАК : големината на оваа корпа за отпадоци е околу 15 Литри / 4 Литри, што обезбедува д

Машки обични памучни постелнини панталони лабави се вклопуваат во половината на половината за влечење долги панталони за печатење
 • Неодамнешно

Машки обични памучни постелнини панталони лабави се вклопуваат во половината на половината за влечење долги панталони за печатење

DEN 382.72

За мажи товарни панталони y2k панталони за мажи работат обични кафеави кожни панталони скијачки пантало�

Топлински Ракавици за Стилизирање На Косата, Икоко 2 парчиња Ракавици За Виткање На Железо Ракавици Отпорни На Топлина Ракавици
 • Неодамнешно

Топлински Ракавици за Стилизирање На Косата, Икоко 2 парчиња Ракавици За Виткање На Железо Ракавици Отпорни На Топлина Ракавици

DEN 111.84

·2 парчиња ракавици отпорни на топлина за стилизирање на косата.Нема Повеќе Изгореници : дали некогаш ст

Јардве 18 парчиња Пакети Година На Тигарот Црвени Чанти Мултиалат Паричник Свадбени Пликови Нова Година Хонгбао Подарок Пари
 • Неодамнешно

Јардве 18 парчиња Пакети Година На Тигарот Црвени Чанти Мултиалат Паричник Свадбени Пликови Нова Година Хонгбао Подарок Пари

DEN 118.40

2023 Новогодишни Материјали : СРЕЌЕН НОВОГОДИШЕН ПОДАРОК Ставете малку готовина или монети во црвени пли