• Неодамнешно
Брејди СПЦ БП152 15 х 150' Тешка Тежина Хемиски Абсорбента Ролна-2 кт

Брејди СПЦ БП152 15 х 150' Тешка Тежина Хемиски Абсорбента Ролна-2 кт

DEN 2.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Сурфактант третирани, светло обоени абсорбента зема широк спектар на агресивни хемикалии, додека останува хемиски инертен. Голема тежина-специјално дизајнирана за континуирано протекување и поголеми излевања за да користите помалку материјал. ОСНОВНИТЕ серии се топат разнесени полипропиленски абсорбенти имаат економична, еднослојна конструкција. Перфорациите обезбедуваат контрола на трошоците и го намалуваат отпадот со тоа што ви овозможуваат да го користите само она што ви треба. Абсорбента Ролна. Абсорбента Ролна. ОСНОВНАТА Серија ОД СПЦ е абсорбента со вредност, со економична еднослојна конструкција.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Анкирол 100 парчиња Божиќна Органза Чанти За Накит Од Снегулки Торби За Подароци За Бонбони Примероци Прикажуваат Торбички Со
  • Неодамнешно

Анкирол 100 парчиња Божиќна Органза Чанти За Накит Од Снегулки Торби За Подароци За Бонбони Примероци Прикажуваат Торбички Со

DEN 0.67

1.Торби со врвки : тие се совршени за фрлање на моите визиткартички и неколку примероци 2.Неверојатни за в

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти
  • Неодамнешно

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти

DEN 0.33

МЕТАЛЕН СЈАЈ : Вклучувајќи 3 ролни Дизајн на црно злато со акцент на фолија, вклучувајќи мермер, дијагона

Ldchnh Телефон Држач 12 ИНЧЕН 3d Екран Засилувач Мобилен Телефон Лупа Заштитни Филмови Телефон Стојат За Видео Зголемени Очи
  • Неодамнешно

Ldchnh Телефон Држач 12 ИНЧЕН 3d Екран Засилувач Мобилен Телефон Лупа Заштитни Филмови Телефон Стојат За Видео Зголемени Очи

DEN 3.00

Функции за заштита и поддршка Лупата е преклоплива и погодна за секој мобилен телефон Висока дефинициј�

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,
  • Неодамнешно

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,

DEN 2.00

Формула што не се вкочануванашиот машки спреј за одложување на десензибилизирање не содржи лидокаин шт