• Неодамнешно
KLKCMS 2 СВЕТЛА 80/100 / 120w-ДЕФОРМАБИЛНО Гаражно Осветлување Прилагодливо 27 Гаража Во Близина На Таванот, работилницата, Магацинот

KLKCMS 2 СВЕТЛА 80/100 / 120w-ДЕФОРМАБИЛНО Гаражно Осветлување Прилагодливо 27 Гаража Во Близина На Таванот, работилницата,

DEN 0.67
Достапно на барање

Количина на стоки

* Хуманизиран Прилагодлив Дизајн : осветлување пет 90 степени прилагодливо, што може да има крива на дистрибуција на гаражно осветлување според вашата апликација, ова ќе направи ° површина. * Заштеда на енергија : лед гаражни светла моќна, не-намалена осветленост, посветли други светлосни тела, само 60w или 10w 120w потрошувачка. * Супер Светла Гаража Светлина : со 5 светли Прилагодливи Панели, 6500, обезбедување на најдобрите затворен. * Издржлив стабилен и издржлив, гаражно светло откако ќе се вклучи со часови. ефикасно се распрснува генерирани од с. * Инсталирајте, Широко Се Користи : 360 степен глас-активиран, постои истиот интерфејс завртка како . Вие само завртката Е27 и ротирајте ја веднаш без . Ова не е погодно само за гаража, туку и за коридор, работилница, штала, подрум, канцеларија, изложбен простор, стадион итн. Опис : - Супер Светла Гаража Светлина : со 5 светли Прилагодливи Панели, 6500, обезбедување на најдобрите затворен . - Хуманизиран Прилагодлив Дизајн : осветлување пет панели за прилагодување од 90 степени, кои можат да имаат крива на дистрибуција на гаражно осветлување според вашата апликација, ова ќе направи ° површина. - Заштеда на енергија : лед гаражни светла моќни, не ја намалуваат осветленоста,посветли други светлосни тела, само потрошувачка од 60w ИЛИ 10w 120w. - Издржлив стабилен и издржлив, гаражно светло откако ќе се вклучи со часови. ефикасно се распрснува генерирани од с. - Инсталирајте, Широко Користен : 360 степен гласотактивирани, постои истиот интерфејс завртка како . Вие само завртката Е27 и ротирајте ја веднаш без . Ова не е погодно само за гаража, туку и за коридор, работилница, штала, подрум, канцеларија, изложбен простор, стадион итн.Спецификација : - Материјал : , Алуминиум-Боја : Црно-Големина : qu258x120mm/10, 16x4, 72 инчен пакет Вклучува : (2 Пакување)1 ПАРЧЕ LED Гаража Светлина.

Повеќе детали

- Material:
,Aluminum
- Color:
Black
- Size:
φ258x120mm/10.16x4.72 inch
Package Includes:
(2 Pack):
1 Piece LED Garage Light:

Избор на купувачи

Кленплус 3 парчиња. 1. 7Х2, 6 ИНЧИ. Земја Никарагва Знаме Лепенка Национално Знаме Закрпи ЗА Сам Амблем На Костими Униформа
  • Неодамнешно

Кленплус 3 парчиња. 1. 7Х2, 6 ИНЧИ. Земја Никарагва Знаме Лепенка Национално Знаме Закрпи ЗА Сам Амблем На Костими Униформа

DEN 143.84

Големина : 1,7 / 8Х2, 6 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�

Комплет За сечење колачиња Со вкрстени Колачиња Избрани Големини - 5 Инчи, 4 Инчи, 3 Инчи, 2 Инчи - Машина За Колачиња Во Форма
  • Неодамнешно

Комплет За сечење колачиња Со вкрстени Колачиња Избрани Големини - 5 Инчи, 4 Инчи, 3 Инчи, 2 Инчи - Машина За Колачиња Во Форма

DEN 1.67

МАТЕРИЈАЛ : Одделение За Храна 430 Нерѓосувачки Челик Карактеристики : Еднократно, издржливо и отпорно на

2022 џемпери за жени трендовски обични еластични половини редовни џемпери Божиќни удобни салата за атлетски тренинзи дневни
  • Неодамнешно

2022 џемпери за жени трендовски обични еластични половини редовни џемпери Божиќни удобни салата за атлетски тренинзи дневни

DEN 878.40

Лесни панталони за влечење панталони џогери тренинзи панталони памучни џемпери тренингот трчање дневн

Машки обични памучни постелнини панталони лабави се вклопуваат во половината на половината за влечење долги панталони за печатење
  • Неодамнешно

Машки обични памучни постелнини панталони лабави се вклопуваат во половината на половината за влечење долги панталони за печатење

DEN 382.72

За мажи товарни панталони y2k панталони за мажи работат обични кафеави кожни панталони скијачки пантало�

Мрзливи Кафе Чаша Стигнале Значка Носителот Ролна Метал Значка Клип Држачи Лична Карта Со Појас Клип За Домашна Канцеларија
  • Неодамнешно

Мрзливи Кафе Чаша Стигнале Значка Носителот Ролна Метал Значка Клип Држачи Лична Карта Со Појас Клип За Домашна Канцеларија

DEN 223.84

нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од нерѓосувачки челик, многу из

Кутија за фен за 3Д печатач за фен за печатење тивко навлажнувано тркало за вентилатор печатење суво кутија Спречете блокада
  • Неодамнешно

Кутија за фен за 3Д печатач за фен за печатење тивко навлажнувано тркало за вентилатор печатење суво кутија Спречете блокада

DEN 1.67

Спецификација : Тип на ставка : 3Д филамент за печатач за фен за сушење материи : ПластикМаксимален капац�

Мерикарос Персонализирани Мама Обичај Име Ми Кажа Дека сте Одличен Бебе Мечка Доенче Ќебе Првиот Ден На Мајката 1 Подарок
  • Неодамнешно

Мерикарос Персонализирани Мама Обичај Име Ми Кажа Дека сте Одличен Бебе Мечка Доенче Ќебе Првиот Ден На Мајката 1 Подарок

DEN 2.67

Луксузен, свилен, пријатен, идеален за гушкање; Дебелина : 0,6 см Целосна боја насекаде печатење; Отпечато�

Ликсфдџ Машинка За Коса, Електричен Безжичен Тример за Брада,Машка Машка Машинка За Безжична Коса 5-во - 1, Мултифункционален
  • Неодамнешно

Ликсфдџ Машинка За Коса, Електричен Безжичен Тример за Брада,Машка Машка Машинка За Безжична Коса 5-во - 1, Мултифункционален

DEN 3.00

5 во 1 комплет за чешлање, содржи 5 различни заменливи глави, кои можат да ги задоволат вашите различни по�

Плоча Душеци Главата Поставува Прибор За Јадење Леплива Зајакот Велигден Вилушка Торба Во Собата Три Цвет Главата Зајаче 4 И
  • Неодамнешно

Плоча Душеци Главата Поставува Прибор За Јадење Леплива Зајакот Велигден Вилушка Торба Во Собата Три Цвет Главата Зајаче 4 И

DEN 449.60

Празнични Идеи Подароци : Решетката За Велигденски Прибор За Јадење Додава Жива Атмосфера На Вашата Пра

Јардве 18 парчиња Пакети Година На Тигарот Црвени Чанти Мултиалат Паричник Свадбени Пликови Нова Година Хонгбао Подарок Пари
  • Неодамнешно

Јардве 18 парчиња Пакети Година На Тигарот Црвени Чанти Мултиалат Паричник Свадбени Пликови Нова Година Хонгбао Подарок Пари

DEN 118.40

2023 Новогодишни Материјали : СРЕЌЕН НОВОГОДИШЕН ПОДАРОК Ставете малку готовина или монети во црвени пли