• Неодамнешно
Хемотон Пластични Фиоки Пластични Фиоки 2 парчиња Стапчиња За Јадење Стапчиња За Јадење Кутија За Складирање Стапчиња За Јадење Контејнер Домашно Снабдување Јасн?

Хемотон Пластични Фиоки Пластични Фиоки 2 парчиња Стапчиња За Јадење Стапчиња За Јадење Кутија За Складирање Стапчиња За Јадење

DEN 285.44
Достапно на барање

Количина на стоки

Пп. Изработен од премиум и безбедни материјали, куќиштето за прибор за јадење е и практично за употреба. Исплатливо, можете да ја купите оваа деликатна и практична кутија за прибор за јадење на. Одводната плоча во куќиштето за прибор за јадење може лесно, многу практично да ги исуши стапчињата за јадење во неа. Многу погоден за чување лажици, вилушки, стапчиња за јадење, сребрени садови или други мали прибор. Овие кутии за прибор за јадење може да се преклопат за складирање, што е заштеда на простор и погодно. Пп. Изработен од премиум и безбедни материјали, куќиштето за прибор за јадење е и практично за употреба. Исплатливо, можете да ја купите оваа деликатна и практична кутија за прибор за јадење на. Одводната плоча во куќиштето за прибор за јадење може лесно, многу практично да ги исуши стапчињата за јадење во неа. Многу погоден за чување лажици, вилушки, стапчиња за јадење, сребрени садови или други мали прибор. Овие кутии за прибор за јадење може да се преклопат за складирање, што е заштеда на простор и погодно. Опис држачот за прибор за јадење е изработен од безбеден материјал и практичен. Нашата кутија за прибор е суштинска алатка во кујната. Може уредно да ги организира вашите садови, на пример, можете да чувате стапчиња за јадење, вилушки и лажици. Вашата кујна нема да биде повторно неуредна. Кутија за прибор за јадење со капак и одвод, лесно може да ја исцеди водата и да го одржува приборот за јадење сув и чист. Карактеристики-Боја : Црн Материјал : Пп-Големина : 28, 00Х13, 00Х7, 00см/11, 00Х5, 11Х2, 75во-Изработен од премиум и безбедни материјали, куќиштето за прибор за јадење е и практично за употреба . - Овие кутии за прибор за јадење може да се преклопат за складирање, што е заштеда на простор и погодно. - Одводната плоча во куќиштето за прибор за јадење може лесно, многу практично да ги исуши стапчињата за јадење во неа. - Многу погоден за чување лажици, вилушки, стапчиња за јадење, сребрени садови или други мали прибор. - Рентабилно, можете да ја купите оваа деликатна и практична кутија за прибор за јадење на . - Боја : Црна.- Големина : 28Х13Х7СМ.Пакет Вклучувајќи 2 х Кутии За Прибор за Јадење.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Homoyoyo 2pcs Универзална складирање кука капа за закачалки кука кука тешки закачалки за облека куки за закачалки за палто куки
  • Неодамнешно

Homoyoyo 2pcs Универзална складирање кука капа за закачалки кука кука тешки закачалки за облека куки за закачалки за палто куки

DEN 135.20

Куки за wallидови за бања : theидните куки можат цврсто да се залепат на wallидот, кои се отпорни на абење и да �

Налепници За Ласерски Број НА МЕКАНИКСИТИ, Број 301 до 400 Тркалезна Самолеплива Рефлектирачка Налепница За Инвентар, Организирање
  • Неодамнешно

Налепници За Ласерски Број НА МЕКАНИКСИТИ, Број 301 до 400 Тркалезна Самолеплива Рефлектирачка Налепница За Инвентар, Организирање

DEN 1.00

Налепниците со броеви што ги добивате може да се користат во широк спектар на прилики, што ги прави одли�

Кутија за фен за 3Д печатач за фен за печатење тивко навлажнувано тркало за вентилатор печатење суво кутија Спречете блокада
  • Неодамнешно

Кутија за фен за 3Д печатач за фен за печатење тивко навлажнувано тркало за вентилатор печатење суво кутија Спречете блокада

DEN 1.67

Спецификација : Тип на ставка : 3Д филамент за печатач за фен за сушење материи : ПластикМаксимален капац�

Кленплус 3 парчиња. 1. 7Х2, 6 ИНЧИ. Земја Никарагва Знаме Лепенка Национално Знаме Закрпи ЗА Сам Амблем На Костими Униформа
  • Неодамнешно

Кленплус 3 парчиња. 1. 7Х2, 6 ИНЧИ. Земја Никарагва Знаме Лепенка Национално Знаме Закрпи ЗА Сам Амблем На Костими Униформа

DEN 143.84

Големина : 1,7 / 8Х2, 6 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�