• Неодамнешно
Magid Knitmaster T133 Памук/полиестерска ракавица, плетена манжетна на зглобот, должина од 8,5 , жени

Magid Knitmaster T133 Памук/полиестерска ракавица, плетена манжетна на зглобот, должина од 8,5 , жени

DEN 142.40
Достапно на барање

Количина на стоки

Мешавина од памучна полиестер плетена ракавица. Тесно плетено висока густина. Лесна, ткаенина за дишење. Кодирана во боја на зглобот на зглобот; Беспрекорен за одлично вклопување. 10 мерач; тип на двосмисленост. Мешавина од памучна полиестер плетена ракавица. Тесно плетено висока густина. Лесна, ткаенина за дишење. Кодирана во боја на зглобот на зглобот; Беспрекорен за одлично вклопување. 10 мерач; тип на двосмисленост. Magid Knitmaster T133/T133 C е лесна машина за плетена машина која обезбедува економична алтернатива на стандардното платно со тежина и нараквиците на Jerseyерси. Оваа ракавица со висока густина има надмоќ за тесно вклопување и да спречи разоткривање кога ќе се измие ракавицата. Dextrous и удобно, разноврсниот T133/T133 C е совршена ракавица за општо одржување, пакување, инспекција, ракување со материјали, склопување, испорака и примање.АНТИ -СТАТИКА : Без облога : Без облога Конструкција : Машина плетена земја на потекло : Филипини - Предмет на промена на манжетната : Континуирано плетено зглобот Намалување на зглобот Ниво : 0 влакна : Памук поли мешавина отпорен на пламен : Без мерач : 10 нараквица Тип : Амбидексот на перење : Нема должина : 8.5in Материјал : Полиестер/памук мешавина Материјал Тежина : Лесен реверзибилен : Да Шел Боја : природна големина : дами (се вклопуваат средно) стерилни : без тип : двосмислено магид има широк избор на нараквици за текстилна работа што доаѓаат во најразлични материјали, вклучувајќи 100 проценти, памучни поли мешавини, најлон, полиестер, Териклот и синтетички кожа.

Повеќе детали

Избор на купувачи

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни
  • Неодамнешно

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни

DEN 111.84

●Висококвалитетни издржливи Нокти за Притискање Како Да Ги Отстраните Лажните Нокти Создадете празни�

Заграда за држачи за држачи за држачи за држачи за држачи од не'рѓосувачки челик тава тава за покривање- кујнски капаци на капакот-
  • Неодамнешно

Заграда за држачи за држачи за држачи за држачи за држачи од не'рѓосувачки челик тава тава за покривање- кујнски капаци на капакот-

DEN 284.64

Дизајнот за одводнување работи доста добро во дневна употреба, спречувајќи ги капаците или преостаната

Besportble 6pcs фитнес прстени агилност скалила обука за обука за тренери гимнастички прстени скали фудбал Д прстен фудбалски
  • Неодамнешно

Besportble 6pcs фитнес прстени агилност скалила обука за обука за тренери гимнастички прстени скали фудбал Д прстен фудбалски

DEN 1.33

Има својства Футбол ringsвони совршена алатка за обука за фудбал, фудбал, кошарка и практично сите други с�

Најдобри свадбени торта штанд свадба торта штанд сирење пица пита сервер торта пита шпатула пица лопата пита сервер шпатула
  • Неодамнешно

Најдобри свадбени торта штанд свадба торта штанд сирење пица пита сервер торта пита шпатула пица лопата пита сервер шпатула

DEN 120.80

Сервер за пециво Производот е погоден за ресторани, западни ресторани, пицерии, ресторани за брза храна,

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти
  • Неодамнешно

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти

DEN 0.33

МЕТАЛЕН СЈАЈ : Вклучувајќи 3 ролни Дизајн на црно злато со акцент на фолија, вклучувајќи мермер, дијагона

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми
  • Неодамнешно

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми

DEN 192.00

Материјалот е исклучително мек и прилично затегнат ♠ Thracksuit Men Tranksuit Mens Tranksuit Bottons Grey Tracksuit Mens Tracksuit Set mens Jogg

Biuteawal - црно -бел градски wallиден уметност природа молња на удирање во облаците сликарство на платно невреме градско печатење
  • Неодамнешно

Biuteawal - црно -бел градски wallиден уметност природа молња на удирање во облаците сликарство на платно невреме градско печатење

DEN 1.67

Големина : 12 "x20" x2pcs+12 "x28" x2pcs+12 "x32", големината е прилагодлива, wallидна уметност со мулти панел платно дизај�

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци
  • Неодамнешно

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци

DEN 479.84

Тервис тамблерите имаат конструкција изолирана со двоен ѕид што ги одржува пијалоците топли или ладни �

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,
  • Неодамнешно

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,

DEN 2.00

Формула што не се вкочануванашиот машки спреј за одложување на десензибилизирање не содржи лидокаин шт