• Неодамнешно
вентилатор на таванот raccroc Без Светлина И Далечински Управувач, Надворешни Вентилатори Од 52 Инчи Без Светлина, ЕДНОНАСОЧЕН Мотор 3 Реверзибилни Сечила, Вентилатор ?

вентилатор на таванот raccroc Без Светлина И Далечински Управувач, Надворешни Вентилатори Од 52 Инчи Без Светлина, ЕДНОНАСОЧЕН

DEN 1.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Еднонасочна Струја Вентилатори На Таванот-со бакар ЕДНОНАСОЧНА струја мотор ќе потрајни и посилни од општите тавански вентилатори. Одговараат за 150-320 квадратни метри. Еднонасочна Струја Вентилатори На Таванот-со бакар ЕДНОНАСОЧНА струја мотор ќе потрајни и посилни од општите тавански вентилатори.фт големо место,како што се вентилатор за спална соба,кујна, дневна соба,трпезарија, двор или заеднички простории. Ако имате какви било прашања при користење или инсталирање на таванскиот вентилатор, можете да не контактирате во секое време и ние ќе ги решиме сите за вас!. Имате 6 брзини на ветерот и избор на тајминг 1/2/4 час. Лесна Инсталација - внатрешен надворешен тавански вентилатор со дијаметар од 52 инчи во дијаметар.Реверзибилната функција може да ја олади вашата соба во текот на летото и да помогне да се ротира топол воздух и да се намалат трошоците за енергија во зима.Новиот Ноќен Режим ви помага да имате здравствен сон!. Доживотна моторна гаранција.Вентилатор за таванот со низок Профил-вентилатор За Таванот Raccroc нема светла во комбинација со 3 Abs Грејс-Бело сечило, лесен, убав и безбеден, го забрзува протокот на ветер. Доживотна моторна гаранција. Тавански Вентилатор со вентилатор за тавани на Далечина - отворено нема светло за вклучување/исклучување независно.Режимот за одмор ви помага да го одржувате вашиот дом безбеден, А Режимот На Ветре му помага на вашето дете да спие здраво! Функција за заклучување заштитете го далечинскиот управувач кога е под перницата. Покрај тоа, ние исто така обезбедуваме 24-часовна техничка поддршка.Режимот за одмор ви помага да го одржувате вашиот дом безбеден, А Режимот На Ветре му помага на вашето дете да спие здраво! Функција за заклучување заштитете го далечинскиот управувач кога е под перницата. Ако имате какви било прашања при користење или инсталирање на таванскиот вентилатор, можете да не контактирате во секое време и ние ќе ги решиме сите за вас!.фт големо место,како што се вентилатор за спална соба,кујна, дневна соба,трпезарија, двор или заеднички простории.

Повеќе детали

Избор на купувачи

GEPOW Ѕид Sconces Осветлување, приклучок или Хардвер Прилагодливи Црна Замав Рака Ѕид Светилка Со Антички Месинг Заврши За Спална
  • Неодамнешно

GEPOW Ѕид Sconces Осветлување, приклучок или Хардвер Прилагодливи Црна Замав Рака Ѕид Светилка Со Антички Месинг Заврши За Спална

DEN 2.00

Целиот хардвер за монтирање вклучен во пакетот 1 x E26 база макс 60 W светилки (Не Се Вклучени) е потребно за �

Ултратин Ултратин надградена храна од силиконски патувања со силиконски патеки што може да се сува суво заштита на сува заштита
  • Неодамнешно

Ултратин Ултратин надградена храна од силиконски патувања со силиконски патеки што може да се сува суво заштита на сува заштита

DEN 208.00

★ Еден клуч за капакот, допрете го дизајнот на школка, едната рака на капакот без напор ★ Удобна рачка з�

Homoyoyo 2pcs Универзална складирање кука капа за закачалки кука кука тешки закачалки за облека куки за закачалки за палто куки
  • Неодамнешно

Homoyoyo 2pcs Универзална складирање кука капа за закачалки кука кука тешки закачалки за облека куки за закачалки за палто куки

DEN 135.20

Куки за wallидови за бања : theидните куки можат цврсто да се залепат на wallидот, кои се отпорни на абење и да �