• Неодамнешно
Bizoom KL25 лов на светло светло, светлосен светлосен светлосен комплет за лесен дострел за предатор hog fox coyote, со прекинувач за притисок

Bizoom KL25 лов на светло светло, светлосен светлосен светлосен комплет за лесен дострел за предатор hog fox coyote, со прекинувач

DEN 795.20
Достапно на барање

Количина на стоки

1x зелена ловна светлина. 1x Екстра заменливи модули на црвен LED зрак. 1x батерија што може да се полни. 1x полнач. 1x Опсег на опсег. 1x далечински прекинувач. Прирачник за корисник 1 x. 1 x Пластично поле за алатки. Вклучува зелена ловечка светлина и екстра заменливи модули со црвена светлина LED, ние го користиме познатиот LED чипсет ,, ова е висококвалитетен LED чипсет, нефилтрирано црвено или зелено светло излез произведено од LED : 250-350 дворови светла светла светла. Опремено со универзално монтирање и далечински прекинувач за кликнување/исклучување може да ги ослободи рацете кога ја држите пушката. Притиснете го копчето за да ја вклучите светлината или исклучете ја. Алуминиумска легура материјал Фела, цврста и сигурна отпорна на вода. Додај алуминиумско тело и отпорност на шок издржува грубо ракување. Анти-лизгачката облога има брзо во екстремни услови. Совршена црвена и зелена лов на фенерче за лов на предатори, лов на којот, лов на варминт. Вклучува зелена ловечка светлина и екстра заменливи модули со црвена светлина LED, ние го користиме познатиот LED чипсет ,, ова е висококвалитетен LED чипсет, нефилтрирано црвено или зелено светло излез произведено од LED : 250-350 дворови светла светла светла. Опремено со универзално монтирање и далечински прекинувач за кликнување/исклучување може да ги ослободи рацете кога ја држите пушката. Притиснете го копчето за да ја вклучите светлината или исклучете ја. Алуминиумска легура материјал Фела, цврста и сигурна отпорна на вода. Додај алуминиумско тело и отпорност на шок издржува грубо ракување. Анти-лизгачката облога има брзо во екстремни услови. Совршена црвена и зелена лов на фенерче за лов на предатори, лов на којот, лов на варминт.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Мојата прва облека за девојчиња за Ноќта на вештерките 3 парчиња 3 парчиња тиква од тиква + здолниште со лакови + сет за облека
  • Неодамнешно

Мојата прва облека за девојчиња за Ноќта на вештерките 3 парчиња 3 парчиња тиква од тиква + здолниште со лакови + сет за облека

DEN 2.67

Мешавина од памук Увезени Повлечете го затворањето Само миење на рацете Овој симпатичен сет на Ноќта на

ПОЛНЕЊЕ ВО Живо Пополнете Светло За Мобилен Телефон Заграда Работна Површина На Земја Двојна Камера Фотографија На Отворено
  • Неодамнешно

ПОЛНЕЊЕ ВО Живо Пополнете Светло За Мобилен Телефон Заграда Работна Површина На Земја Двојна Камера Фотографија На Отворено

DEN 6098.24

Три температури во боја и девет нивоа на осветленост се прилагодливи Мека светлина на цел екран, без бли