• Неодамнешно
висесани Бербер Кејп Трактор Тиква Сено Жетва Полиестер Коса Сечење Салон Кејп Престилка Антистатички Фризура Водоотпорен Бричење Крпа Брада Бричење Лигавче Фри?

висесани Бербер Кејп Трактор Тиква Сено Жетва Полиестер Коса Сечење Салон Кејп Престилка Антистатички Фризура Водоотпорен Бричење

DEN 303.84
Достапно на барање

Количина на стоки

Тоа е доволно долго за да се вклопи за сите мажи жени дури и големината на вратот на децата.Модната фризерска наметка добро се вклопува за жени, а исто така и за мажи. Ако треба да застанете и да се оддалечите за време на чешлањето, можете да ги закачите ремените на вратот на куките на вшмукувачките чаши.Погоден за фризерство, боја за коса, перм и сечење и целиот проект на салонот. Во исто време, тоа се залага и за оптимистичкиот став и страста кон животот. €СООДВЕТЕН ЗА ВОЗРАСНИ И ДЕЦА : Прилагодливо еластично деколте за да одговара на различните големини на вратот. И возрасните и децата можат да користат.(Затворање на вратот : прилагодлив метален клип). ●СОВРШЕНА ЗАШТИТА : кога правите фризура, тоа ефикасно ќе спречи влакната да паднат во облеката. ●ШИРОКО СЕ користи : тоа е задолжителен предмет за секоја берберница. Добар материјал со фина изработка. ВИСОК КВАЛИТЕТ И ОДГОВАРА ЗА СИТЕ ВОЗРАСНИ - - - - - Нашата брада кејп лигавче (Бербер Кејп) со мазна површина, мека и пријателска за кожата, нелеплива коса, антистатичка, коса или брада може лесно да се ослободи од лигавчето.(Материјал : Полиестер+ПУЛ). Дефинитивно е идеален додаток за сечење и стилизирање на косата. *** БРЕНД** * ВИСЕСАНИ значи обезбедување живописен дезен и стилски стил За Додатоци За Убавина Комплети За Бричење И Дотерување . По употреба, повлечете ги помошните контакти на вшмукувачката чаша за да ја одделите од огледалото. Влакната за сечење лесно се тресат наместо да бидат фатени во влакната.NO ПОВЕЌЕ ЧИСТЕЊЕ на мијалникот, работната површина и подот секој пат по средувањето и grooming. Тоа е одличен избор За Салон И Домашна Употреба***ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ*** Производ : Берберска Наметка Со токи Материјал : ПУЛ + Големина На Полиестер : W57 x L65 инчи/140*165 См Пакет : 1*Кејп За Сечење Коса+2*Вшмукување Чаши ***ПРЕДНОСТ*** БЕЗ НЕРЕД ЗАШТЕДЕТЕ ВРЕМЕ- нашата наметка за престилка за брада беше дизајнирана да ви го олесни животот кога ќе ги избричите брадата и мустаќите,Престилка За фаќање брада Може Да ја фати Целата Брада Што Се Испушта Лесно disposal. Прилагодливи токи за да избегнете паѓање на брадата или косата внатре. Идеален за салон, домашна употреба дури и носење на отворено.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Lyetny Спектакуларни Разнобојни Пердуви Организатор Фиока Кутија За Складирање Кревет Caddy За Мажи Клуч Паричник Часовник И
 • Неодамнешно

Lyetny Спектакуларни Разнобојни Пердуви Организатор Фиока Кутија За Складирање Кревет Caddy За Мажи Клуч Паричник Часовник И

DEN 1.33

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

VVFELIXL Бебе мијалници Памук Бели зајаци Овошје Бебе Муслин мијалници Мека бебешка крпа за лице за новороденчиња за новороденчиња,
 • Неодамнешно

VVFELIXL Бебе мијалници Памук Бели зајаци Овошје Бебе Муслин мијалници Мека бебешка крпа за лице за новороденчиња за новороденчиња,

DEN 1.00

Мекост : Бебето за крпа на VVFELIXL е изработена од чист памук, мек и густ, што го прави одличен комплет за бањ

Кабилок Садови За Чување Корпа Кабинет Фиока За Складирање Фиока Нерѓосувачки Сад Решетката За Сушење Стапчиња За Јадење Корпа
 • Неодамнешно

Кабилок Садови За Чување Корпа Кабинет Фиока За Складирање Фиока Нерѓосувачки Сад Решетката За Сушење Стапчиња За Јадење Корпа

DEN 284.80

Може да биде совршен подарок или како подарок за загревање на куќата За Држачот за стапчиња за Јадење н�

Мојата прва облека за девојчиња за Ноќта на вештерките 3 парчиња 3 парчиња тиква од тиква + здолниште со лакови + сет за облека
 • Неодамнешно

Мојата прва облека за девојчиња за Ноќта на вештерките 3 парчиња 3 парчиња тиква од тиква + здолниште со лакови + сет за облека

DEN 2.67

Мешавина од памук Увезени Повлечете го затворањето Само миење на рацете Овој симпатичен сет на Ноќта на

Бран Ултра Тешка Апсорпција За Еднократна Употреба Подлоги За Инконтиненција, 30 х 36 Ватиран Пената И Полимер, 25 По Случај,
 • Неодамнешно

Бран Ултра Тешка Апсорпција За Еднократна Употреба Подлоги За Инконтиненција, 30 х 36 Ватиран Пената И Полимер, 25 По Случај,

DEN 0.33

Најдобро Во Класа АпсорпцијаБран 30 х 36 Инконтиненција Кревет Влошки функција комерцијален супер абсор�

СОЛУСТ Компјутерска Камера Компјутерска Камера 9 Компјутери Телефонска Камера Веб Камера Опфаќа Веб Камера Слајд Телефон Камера
 • Неодамнешно

СОЛУСТ Компјутерска Камера Компјутерска Камера 9 Компјутери Телефонска Камера Веб Камера Опфаќа Веб Камера Слајд Телефон Камера

DEN 2.33

Блокатор За Приватност На веб камера производот е мал и убав, што може вашата приватност без да протече �

Хантер Фан Компанија 59527 Казабланка Хитриџ Внатрешен / Надворешен Тавански Вентилатор Со Контрола На Синџирот На Повлекување
 • Неодамнешно

Хантер Фан Компанија 59527 Казабланка Хитриџ Внатрешен / Надворешен Тавански Вентилатор Со Контрола На Синџирот На Повлекување

DEN 0.67

ПОСТАВУВАЊЕ СОБА : внатрешен / надворешен вентилатор е прилагодлив за висина, преку вклучените 3" влажни

Lcepcy лесен тренинг шорцеви женски удобни еластични спортови на половината за спортски шорцеви брзо суви јога шорцеви салата
 • Неодамнешно

Lcepcy лесен тренинг шорцеви женски удобни еластични спортови на половината за спортски шорцеви брзо суви јога шорцеви салата

DEN 126.08

Лесен и брз сув : женските обични шорцеви се изработени од удобна и мека ткаенина, дишење, пријателски за

Микрофибер Водоотпорен Автомобил Чистење Детали Шенил Тестенини Миење Ракавица Ракавица За Автомобилски Тркала Пакет на 2
 • Неодамнешно

Микрофибер Водоотпорен Автомобил Чистење Детали Шенил Тестенини Миење Ракавица Ракавица За Автомобилски Тркала Пакет на 2

DEN 191.52

Восок На Восок Надвор ! ① ПОЕФИКАСНО : Ако ја имате вистинската ракавица за перење автомобили, малку мас�

20 галон торба за наводнување на дрво, бавно ослободување торба за наводнување капка заводнување торба за заштеда на вода заштеда
 • Неодамнешно

20 галон торба за наводнување на дрво, бавно ослободување торба за наводнување капка заводнување торба за заштеда на вода заштеда

DEN 2.00

Торба за наводнување на дрвјата 20 галон е одличен дизајн за чување свежо засадени дрвја наводени Може д�

Црвен трактор виси керамичка декоративна чинија со приказ на свадбени подароци за свадби за двојки за родители, нејзиниот сопруг
 • Неодамнешно

Црвен трактор виси керамичка декоративна чинија со приказ на свадбени подароци за свадби за двојки за родители, нејзиниот сопруг

DEN 391.84

Коска Кина Направени во САД или увезени Големина Керамичката декоративна чинија е достапна во 6inch / 7inch /