• Неодамнешно
Пејсмејкер Перница Пост Хирургија Градник Ремен Рампа Пост Хирургија Перница За Градите Порт Пејсмејкер Операција На Срцето Обнова Поддршка Перница Стил 2

Пејсмејкер Перница Пост Хирургија Градник Ремен Рампа Пост Хирургија Перница За Градите Порт Пејсмејкер Операција На Срцето

DEN 3.00
Достапно на барање

Количина на стоки

ЗАШТИТНИК ЗА ЗАСЕК НА ПЕЈСМЕЈКЕР - - - Лесен за употреба, можете да го поврзете со ременот за градник, оваа перница е погодна за најтип ремен за градник. ЗАШТИТА РАМПА - - - може да се измие водата, а откако ќе ја измиете, можете повторно да ја користите. ПЕЈСМЕЈКЕР БЕЗБЕДНОСЕН ПОЈАС - - - Исто Така, може да се скрие под вашата надворешна облека, многу деликатна и внимателна, избегнувајќи срам. ПРИСТАНИШТЕ ПЕРНИЦА ГРАДНИЦИ ЗАШТИТНИК - - - Може да ја намали болката предизвикана од ременот за градник кај женските пациенти. ЗАШТИТНИК ЗА РЕМЕНИ ЗА ГРАДНИК ЗА ПЕЈСМЕЈКЕР - - - Изработен од врвен материјал од руно, со што еластичен и нежен, нема да ја повреди вашата кожа. Опис На Ременот За Градник Пејсмејкер Перница За Градник Ремен За Ремен За Градник Рампа За Еластична Перница За Градник Карактеристики-Материјал : Руно-Боја : Избрана Боја-Големина : 11, 5Х9СМ Пакет, Вклучувајќи 1 х Перница За Ремен За Градник.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Mmlzel Електричен Автомобил Лифт Ножици Дигалка Алатка За Подигнување Автомобил Електричен Приклучок Со Рачен Клуч &засилувач;
  • Неодамнешно

Mmlzel Електричен Автомобил Лифт Ножици Дигалка Алатка За Подигнување Автомобил Електричен Приклучок Со Рачен Клуч &засилувач;

DEN 1107.20

Армираната цврста шипка за завртки и челичното тело со висока цврстина го прават цврст и издржлив Тоа е

VVFELIXL Бебе мијалници Памук Бели зајаци Овошје Бебе Муслин мијалници Мека бебешка крпа за лице за новороденчиња за новороденчиња,
  • Неодамнешно

VVFELIXL Бебе мијалници Памук Бели зајаци Овошје Бебе Муслин мијалници Мека бебешка крпа за лице за новороденчиња за новороденчиња,

DEN 1.00

Мекост : Бебето за крпа на VVFELIXL е изработена од чист памук, мек и густ, што го прави одличен комплет за бањ

Денот на вineубените, екипаж џемпери за џемпери, loveубовни графички преголеми кошули со долг ракав празник пулвер врвови џемпери
  • Неодамнешно

Денот на вineубените, екипаж џемпери за џемпери, loveубовни графички преголеми кошули со долг ракав празник пулвер врвови џемпери

DEN 1172.80

Најдобрите подароци.? Ние ги слушаме клиентите и ги разоткриваме сите за да обезбедиме квалитет, вклопу�

Микрофибер Водоотпорен Автомобил Чистење Детали Шенил Тестенини Миење Ракавица Ракавица За Автомобилски Тркала Пакет на 2
  • Неодамнешно

Микрофибер Водоотпорен Автомобил Чистење Детали Шенил Тестенини Миење Ракавица Ракавица За Автомобилски Тркала Пакет на 2

DEN 191.52

Восок На Восок Надвор ! ① ПОЕФИКАСНО : Ако ја имате вистинската ракавица за перење автомобили, малку мас�

Официјален стаклен кревет Ендер 3 Надграден, висока тврда трајна стаклена платформа за 3Д печатач, плоча за градење на стакло
  • Неодамнешно

Официјален стаклен кревет Ендер 3 Надграден, висока тврда трајна стаклена платформа за 3Д печатач, плоча за градење на стакло

DEN 0.67

Лесно е да се отстрани моделот во рок од 1 минута : облогата на микропорозниот композитен материјал има м