• Неодамнешно
20 галон торба за наводнување на дрво, бавно ослободување торба за наводнување капка заводнување торба за заштеда на вода заштеда на вода за наводнување вода бавно ?

20 галон торба за наводнување на дрво, бавно ослободување торба за наводнување капка заводнување торба за заштеда на вода заштеда

DEN 2.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Торба за наводнување на дрвјата 20 галон е одличен дизајн за чување свежо засадени дрвја наводени. Може да користите многу долго време. Или ако имате какви било прашања, ве молиме дојдете кај нас, ние би ви одговориле во рок од 12 часа. се лесни за инсталирање со одличен патент. Lyубезно е предложено да поштедите повеќе Торби за наводнување на дрво заедно за позрели и поголеми дрвја. Одржувањето на вашите дрвја хидрирани и здрави за време на вревата летна топлина. Сè што треба да направите е да ги завиткате околу дрвото, да го повлечете патентот нагоре и да се истурете во вода. Ако водата во системот за наводнување на дрвото престане да се исцеди, обидете се да ги проверите дупките за одвод на дното за да видите дали дното е склопено или дали има нечистотија или други остатоци во торбата, тогаш исчистете го. Ние 100% гарантираме да ги решиме сите проблеми на ваше задоволство.☘ 【торба за наводнување на дрво】 : торбите за наводнување на дрвјата ги штитат вашите дрвја во задебелување на сонцето, сушата и лудото време. Ако водата во системот за наводнување на дрвото престане да се исцеди, обидете се да ги проверите дупките за одвод на дното за да видите дали дното е склопено или дали има нечистотија или други остатоци во торбата, тогаш исчистете го. Спецификација : Материјал : ПВЦ Тарпаулин Капацитет : 20 галони Боја : Темно зелена нето тежина : околу 360g Време на бавно ослободување : 5 до 8 часа Список на пакување : Поддршка за клиенти за наводнување на дрво : Ние сме специјализирани во градинарски производи и имаме за цел да обезбедиме добри производи на нашите клиенти . ☘ 【Повторно употреблив и издржлив материјал】 : Материјалот на торбата за наводнување на дрвото се увезува со тешки ПВЦ материјал, многу издржлив и отпорен на временски услови. Одржувањето на вашите дрвја хидрирани и здрави за време на вревата летна топлина. Целата работа за шиење доаѓа од искусни работници за да бидете сигурни дека нема истекување на вода. Во голема мерка намалете го времето за наводнување, истовремено давајќи бавно капе на секое растение, обезбедувајќи пенетрација. Подигачот со висок квалитет може да се изедначи и долу. Во голема мерка намалете го времето за наводнување, истовремено давајќи бавно капе на секое растение, обезбедувајќи пенетрација.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Американско Знаме Патриотска Ѕвезда Бонбони Добрите Торби 4 јули Партија Корист Кеси Чичко Сем Шапка Пластични Целофан Третираат
 • Неодамнешно

Американско Знаме Патриотска Ѕвезда Бонбони Добрите Торби 4 јули Партија Корист Кеси Чичко Сем Шапка Пластични Целофан Третираат

DEN 159.84

Што ќе добиете во Пакетот : ќе добиете 100 парчиња Американско Знаме Патриотска Пластична Чиста Целофан Т

ОРФОФЕ 10 Парчиња Симулирани Налепници За Плочки Мексико Налепници Шарени Налепници Мексикански Декор За Домашна Самолеплива
 • Неодамнешно

ОРФОФЕ 10 Парчиња Симулирани Налепници За Плочки Мексико Налепници Шарени Налепници Мексикански Декор За Домашна Самолеплива

DEN 216.32

ОТСТРАНЛИВИ ЅИДНИ НАЛЕПНИЦИ налепници ЗА САМОСТОЈНИ налепнициможете слободно да ги комбинирате овие н

ЛИМКОМЕС Тркалање Седло Столици Салон Салон Со Поддршка На Грбот Supportономски Прилагодливи Вртливи Седло Столче Столче Со
 • Неодамнешно

ЛИМКОМЕС Тркалање Седло Столици Салон Салон Со Поддршка На Грбот Supportономски Прилагодливи Вртливи Седло Столче Столче Со

DEN 2.33

Сплит седло столче седиште перница Ние обезбедуваме најмногу извонредно дизајнирана и квалитетна опре

Анканг Замена Нараквица Силикагел Мека Лента За Зглоб За Гармин Претходник 35 Мода Паметен Часовник Часовник Нараквица
 • Неодамнешно

Анканг Замена Нараквица Силикагел Мека Лента За Зглоб За Гармин Претходник 35 Мода Паметен Часовник Часовник Нараквица

DEN 269.92

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

ДОИТУЛ 40 парчиња Организатор На Табла За Полици Дисплеј Спална Соба Куки За Бања Алатки За Асортиман Закачалки Комплет За Складирање
 • Неодамнешно

ДОИТУЛ 40 парчиња Организатор На Табла За Полици Дисплеј Спална Соба Куки За Бања Алатки За Асортиман Закачалки Комплет За Складирање

DEN 195.04

Кука За Прикажување продавница : земете простор за закачување на стоки од супермаркет, што е лесен за ин�

Приштина Платина Силиконска Храна-Одделение Пластика Склопувачки контејнер-микробранова печка-безбедно, машина за Миење
 • Неодамнешно

Приштина Платина Силиконска Храна-Одделение Пластика Склопувачки контејнер-микробранова печка-безбедно, машина за Миење

DEN 0.33

ИЗДРЖЛИВ : Далеку супериорна издржливост и цврстина на конструкцијата во споредба со другите достапни �

4 ролни жица лента за прицврстување, висока температурна жица за жици, самолеплива лента за почувствувана ткаенина за автомобилска
 • Неодамнешно

4 ролни жица лента за прицврстување, висока температурна жица за жици, самолеплива лента за почувствувана ткаенина за автомобилска

DEN 0.67

【Употреба на производот : : Широко користена за моторна прицврстување, флексибилни жици на автомобил�

Сини рачни делови Делукс водопад и лебдат од дрво, стакло со песок и пронајдени дрвени рачно изработени ветерници за ветер
 • Неодамнешно

Сини рачни делови Делукс водопад и лебдат од дрво, стакло со песок и пронајдени дрвени рачно изработени ветерници за ветер

DEN 686.40

Рачно изработени од квалификувани занаетчии со употреба на стакло со песок во уникатни и светли бои При

Мојата прва облека за девојчиња за Ноќта на вештерките 3 парчиња 3 парчиња тиква од тиква + здолниште со лакови + сет за облека
 • Неодамнешно

Мојата прва облека за девојчиња за Ноќта на вештерките 3 парчиња 3 парчиња тиква од тиква + здолниште со лакови + сет за облека

DEN 2.67

Мешавина од памук Увезени Повлечете го затворањето Само миење на рацете Овој симпатичен сет на Ноќта на

Кленплус 1, 1Х1, 6 ИНЧИ. Мини Америка Знаме Печ Знаме Земја Национални Закрпи ЗА САМ Јакна Маица Фармерки Шапка Костим Амблем
 • Неодамнешно

Кленплус 1, 1Х1, 6 ИНЧИ. Мини Америка Знаме Печ Знаме Земја Национални Закрпи ЗА САМ Јакна Маица Фармерки Шапка Костим Амблем

DEN 2.00

Големина : 1,1 / 8Х1, 6 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�

Денот на вineубените, екипаж џемпери за џемпери, loveубовни графички преголеми кошули со долг ракав празник пулвер врвови џемпери
 • Неодамнешно

Денот на вineубените, екипаж џемпери за џемпери, loveубовни графички преголеми кошули со долг ракав празник пулвер врвови џемпери

DEN 1172.80

Најдобрите подароци.? Ние ги слушаме клиентите и ги разоткриваме сите за да обезбедиме квалитет, вклопу�

Хантер Фан Компанија 59527 Казабланка Хитриџ Внатрешен / Надворешен Тавански Вентилатор Со Контрола На Синџирот На Повлекување
 • Неодамнешно

Хантер Фан Компанија 59527 Казабланка Хитриџ Внатрешен / Надворешен Тавански Вентилатор Со Контрола На Синџирот На Повлекување

DEN 0.67

ПОСТАВУВАЊЕ СОБА : внатрешен / надворешен вентилатор е прилагодлив за висина, преку вклучените 3" влажни