• Неодамнешно
Кутиз Тавански Вентилатори Со Светилки, Тивки Тавански Вентилатори Со Светла Ргб Затемнети Тавански Вентилатори Со Светилки И Далечински Управувач & Музички Зву?

Кутиз Тавански Вентилатори Со Светилки, Тивки Тавански Вентилатори Со Светла Ргб Затемнети Тавански Вентилатори Со Светилки

DEN 1.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Може Да Контролира 6 Брзини На Ветерот, Функција За Контрола На Времето, Режим На Мирување Итн. Ова Светло За Таванот На Вентилаторот Е Идеално За Секојдневно Осветлување, како и Амбиентално Осветлување за Внатрешна Декорација, Забави, Домашно Кино и Простории за Игри. Материјали : Високотемпературна Железна Обвивка + Чист Бакарен Мотор + Абс Вентилатор Сечило + Акрилна Абажур За Да Се Обезбеди Стабилност и Издржливост на целиот Вентилатор на Таванот, Изворот На Светлина Е Лед Леќа, Светлината Е Мека, Нема Отсјај, Нема Пречки во Радиофреквенцијата,Иер И Заштита На Очите. Може Да Контролира 6 Брзини На Ветерот, Функција За Контрола На Времето, Режим На Мирување Итн. Вашето Задоволство Е Нашата Најголема Потрага. Совршен за Семејни Прослави. Спарете се со Вашиот Паметен За Да Уживате Во Музика, Е-Книги или Приказни со Вашите Деца. Звучници, Ргб Музика Осветлување Ефекти. Можете Исто Така Да Го Контролирате Преку Smartphapp. Одлични Деца или Пријатели. Звучници, Ргб Музика Осветлување Ефекти. Апликација+Далечински Управувач : преку Далечинскиот Управувач, Можете Да Ја Прилагодите Осветленоста и Температурата на Бојата. Опсег на Примена : Детска Соба, Градинка, Спална Соба, Дневна Соба, Трпезарија, Балкон, Мала Спална Соба, Ходник, Канцеларија, Кујна, Дом, Голем Простор, Мала Соба, Внатрешно Осветлување, Вентилатор Со Низок Таван.Име на производ : Rgb Шарен Тавански Вентилатор со Lightshape : Тркалезна Големина На производот : 50cmxh : 20cmled Моќност : 72wmotor Моќност : 36wlamp Тело Материјал : Хардвер + Акрилик Напон : 110 V~240 VNoise : Само.Мултифункционално : Светлото На Вентилаторот На Таванот Во Спалната Соба Има Далечински Управувач, Затемнување, Прилагодување на Температурата на Бојата, Прилагодување на Осветленоста, 6-Брзинско Прилагодување на Брзината на Ветерот, Режим на Мирување, Функција За Исклучување На Тајмерот и Вентилатор што Може да се Префрли. Ако Имате Какви било Прашања, Слободно Контактирајте Не, Ние ќе Ви Одговориме во Рок од 24 Часа. Звучник : Светлината е Вградена во Звучникот. Мултифункционално : Светлото На Вентилаторот На Таванот Во Спалната Соба Има Далечински Управувач, Затемнување, Прилагодување на Температурата на Бојата, Прилагодување на Осветленоста, 6-Брзинско Прилагодување на Брзината на Ветерот, Режим на Мирување, Функција За Исклучување На Тајмерот и Вентилатор што Може да се Префрли.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Lyetny Спектакуларни Разнобојни Пердуви Организатор Фиока Кутија За Складирање Кревет Caddy За Мажи Клуч Паричник Часовник И
  • Неодамнешно

Lyetny Спектакуларни Разнобојни Пердуви Организатор Фиока Кутија За Складирање Кревет Caddy За Мажи Клуч Паричник Часовник И

DEN 1.33

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

ИРИС САД 12 Qt. Пластични Контејнер За Складирање Канта Со Сигурен Капак и Бравата Токи, 6 Пакет-Црна &засилувач; ИРИС САД 12
  • Неодамнешно

ИРИС САД 12 Qt. Пластични Контејнер За Складирање Канта Со Сигурен Капак и Бравата Токи, 6 Пакет-Црна &засилувач; ИРИС САД 12

DEN 1856.00

Преземете ја контролата од она што ви е најблиску Уживајте во организирањето со користење на нашите 5, 12,

Lcepcy лесен тренинг шорцеви женски удобни еластични спортови на половината за спортски шорцеви брзо суви јога шорцеви салата
  • Неодамнешно

Lcepcy лесен тренинг шорцеви женски удобни еластични спортови на половината за спортски шорцеви брзо суви јога шорцеви салата

DEN 126.08

Лесен и брз сув : женските обични шорцеви се изработени од удобна и мека ткаенина, дишење, пријателски за

ПОКСИМИ Бебе Момчиња Бејзбол Капа Мало Дете Сонце Капи Рамен Раб Дете Камионџија Шапка Диносаурус Девојка Лето Памук Капи
  • Неодамнешно

ПОКСИМИ Бебе Момчиња Бејзбол Капа Мало Дете Сонце Капи Рамен Раб Дете Камионџија Шапка Диносаурус Девојка Лето Памук Капи

DEN 2.33

It секогаш држете ја главата на бебето ладна и удобна подалеку од сонце Со својата лесна тежина, ова капа�

Анкус УВ Заштитено цмик печатење крафт кутија за хартија за испорака прилагодено лого за козметика за нега на кожа - - - ДХ11822
  • Неодамнешно

Анкус УВ Заштитено цмик печатење крафт кутија за хартија за испорака прилагодено лого за козметика за нега на кожа - - - ДХ11822

DEN 1.33

Мода, висок квалитет 2.Материјал : Уметничка хартија+сива табла, бела карта итн.прилагодено добредојде 3.�

Сини рачни делови Делукс водопад и лебдат од дрво, стакло со песок и пронајдени дрвени рачно изработени ветерници за ветер
  • Неодамнешно

Сини рачни делови Делукс водопад и лебдат од дрво, стакло со песок и пронајдени дрвени рачно изработени ветерници за ветер

DEN 686.40

Рачно изработени од квалификувани занаетчии со употреба на стакло со песок во уникатни и светли бои...

Бран Ултра Тешка Апсорпција За Еднократна Употреба Подлоги За Инконтиненција, 30 х 36 Ватиран Пената И Полимер, 25 По Случај,
  • Неодамнешно

Бран Ултра Тешка Апсорпција За Еднократна Употреба Подлоги За Инконтиненција, 30 х 36 Ватиран Пената И Полимер, 25 По Случај,

DEN 0.33

Најдобро Во Класа АпсорпцијаБран 30 х 36 Инконтиненција Кревет Влошки функција комерцијален супер абсор�

висесани Бербер Кејп Трактор Тиква Сено Жетва Полиестер Коса Сечење Салон Кејп Престилка Антистатички Фризура Водоотпорен Бричење
  • Неодамнешно

висесани Бербер Кејп Трактор Тиква Сено Жетва Полиестер Коса Сечење Салон Кејп Престилка Антистатички Фризура Водоотпорен Бричење

DEN 303.84

Тоа е доволно долго за да се вклопи за сите мажи жени дури и големината на вратот на децата.Модната фризе

Bizoom KL25 лов на светло светло, светлосен светлосен светлосен комплет за лесен дострел за предатор hog fox coyote, со прекинувач
  • Неодамнешно

Bizoom KL25 лов на светло светло, светлосен светлосен светлосен комплет за лесен дострел за предатор hog fox coyote, со прекинувач

DEN 795.20

1x зелена ловна светлина 1x Екстра заменливи модули на црвен LED зрак 1x батерија што може да се полни 1x полн�