• Неодамнешно
Алатка за обработка на дрво X-Ree Dright Driph Ding 1/4 x 5/16 Biding Router Bit (Broca Para Fresado de Rebordear, Herramienta de Carpintería, Vástago recto de 1/4 '' x 5/16 '

Алатка за обработка на дрво X-Ree Dright Driph Ding 1/4 x 5/16 Biding Router Bit (Broca Para Fresado de Rebordear, Herramienta

DEN 3.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Име на производот : Бит за монистра; Квалитет : 1/4 "x 5/16"; Дијаметар на дупче за дупчење : 6,35мм/1/4 ". Дијаметар на лежиште : 11,8мм/15/32"; Дијаметар на сечење : 7,92мм/5/16 "; Радиус на сечење : 3,76мм/5/32". Ширина на сечење : 5,8мм/15/64 "; длабочина на сечење : 7,5мм/19/64"; целосен дијаметар : 20,6мм/13/16 ". Вкупна должина : 48мм/1,9"; Материјал : Метал : Боја : сребрен тон, Златен тон (вкупно долготрајно : 48 mm / 1,9 ''; материјал : метал; боја : тоно плајдо, тоно Дорадо. Тежина : 20g; Содржина на пакет : 1 x бит за монистра (пезо : 20 g; Contenido del Paquete : 1 x broca. Woodworking Tool Straight drill hole 1/4" x 5/16" Beading Router Bit Perfect for drawer fronts, cabinet edges, and small finish mouldings often used by the furniture enthusiast.This beading router bit is specifically designed and manufactured for the high quality demanded by Индустриска апликација за обработка на дрво. 'Nombre del Producto : Broca Para Rebordear; Diámetro de Corte : 7.92mm / 5/16 ''; de Corte : 3.76mm / 5/32 '' Ancho de Corte : 5,8mm / 15/64 ''; Profundidad de Corte : 7,5 mm / 19/64 ''; Вкупно Diámetro : 20,6 mm / 13/16 '' Londitud Total : 48 mm / 1,9 ''; Материјал : метал; Боја : Тоно Плајсто, Тоно Дорадопесо : 20 g; Contenido del Paquete : 1 x Broca.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми
  • Неодамнешно

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми

DEN 192.00

Материјалот е исклучително мек и прилично затегнат ♠ Thracksuit Men Tranksuit Mens Tranksuit Bottons Grey Tracksuit Mens Tracksuit Set mens Jogg

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка
  • Неодамнешно

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка

DEN 127.84

Лесен за употреба Брзи голтки за пристап во која било точка во вашата авантура со удобен дизајн на врвот

Хомојојо Плакарот Кутија За Складирање Облека Организатор Организатор Облека Организатор Решетка За Закачување Организатор На
  • Неодамнешно

Хомојојо Плакарот Кутија За Складирање Облека Организатор Организатор Облека Организатор Решетка За Закачување Организатор На

DEN 2.67

ЧОРАП ФИОКА ДЕЛИТЕЛ употреба на издржлив пп материјал, издржлив, не е лесен за деформација и избледувањ�

Biuteawal - црно -бел градски wallиден уметност природа молња на удирање во облаците сликарство на платно невреме градско печатење
  • Неодамнешно

Biuteawal - црно -бел градски wallиден уметност природа молња на удирање во облаците сликарство на платно невреме градско печатење

DEN 1.67

Големина : 12 "x20" x2pcs+12 "x28" x2pcs+12 "x32", големината е прилагодлива, wallидна уметност со мулти панел платно дизај�

240 Џебови Монета Колекција Книга и 310 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, Монета Валута Носителот Албум Материјали
  • Неодамнешно

240 Џебови Монета Колекција Книга и 310 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, Монета Валута Носителот Албум Материјали

DEN 2.00

Монета Албум : 14 Страница Има 240 пари.Погоден за пени, токени, медалјони, значки итн 2 видови решетки : 3 х3 с

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,
  • Неодамнешно

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,

DEN 3.33

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Секоја ролна е широка 17 инчи х долга 33 стапки РЕВЕРЗИБИЛЕН : тропски животни и растен

Најдобри свадбени торта штанд свадба торта штанд сирење пица пита сервер торта пита шпатула пица лопата пита сервер шпатула
  • Неодамнешно

Најдобри свадбени торта штанд свадба торта штанд сирење пица пита сервер торта пита шпатула пица лопата пита сервер шпатула

DEN 120.80

Сервер за пециво Производот е погоден за ресторани, западни ресторани, пицерии, ресторани за брза храна,

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци
  • Неодамнешно

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци

DEN 479.84

Тервис тамблерите имаат конструкција изолирана со двоен ѕид што ги одржува пијалоците топли или ладни �

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти
  • Неодамнешно

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти

DEN 0.33

МЕТАЛЕН СЈАЈ : Вклучувајќи 3 ролни Дизајн на црно злато со акцент на фолија, вклучувајќи мермер, дијагона