• Неодамнешно
Oarencol flamingoes цветни шише со топла вода розова животинска цветна цик -цак геометрија топла вода торба со покривка за топла и ладна компресија 1 литар

Oarencol flamingoes цветни шише со топла вода розова животинска цветна цик -цак геометрија топла вода торба со покривка за топла

DEN 0.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Во споредба со традиционалните торби со топла вода со гума, оваа е потрајна и подолга изолација. Имаме повеќе дизајни за да изберете во нашата продавница, можете да ги нарачате со пребарување на „шише со топла вода од оаренсол“. Во споредба со традиционалните торби со топла вода со гума, оваа е потрајна и подолга изолација. Ако страдате од болки во мускулите или болки во телото, обидете се да го користите нашето шише со топла вода во Оаренкол. Ве молиме, кажете ни, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе го решиме проблемот што е можно поскоро. Ако се чувствувате студено во студена ноќ, торбата со топла вода е одлична за употреба како потопло во кревет.Материјал со висок квалитет : торбата со топла вода е изработена од висококвалитетен ПВЦ материјал, нетоксичен и без мирис. И може да се користи и како ледена пакет или шише со ладна вода. Безбеден и лесен за употреба : Меките кадифени капаци ја дистрибуираат топлината рамномерно и ве штитат од прекумерно греење. Исто така, за хипертермија да ги ослободи грчевите од периодот, рамото, вратот, дисменорејата и другите болки. Широк дизајн на устата, така што е полесно да се пополни вода. Едноставно пополнете го со топла/ладна вода и ставете го каде било, потребно е олеснување. Може да се загреат рацете, половината, стомакот, нозете, креветот, што е најдобриот топол придружник во студените денови. Безбеден и лесен за употреба : Меките кадифени капаци ја дистрибуираат топлината рамномерно и ве штитат од прекумерно греење. Само капакот на шише со топла вода е висококвалитетен PP материјал, може да се задржи топло подолго време. Уникатен дизајн : Прекрасно дизајнираниот сликарски изглед на шишиња со топла вода е совршен подарок за мајки, татковци, деца, роднини, пријатели и соученици на Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на благодарноста, Божиќ и роденден. Ние чуваме и различни персонализирани дизајни за кои може да изберете. И може да се користи и како ледена пакет или шише со ладна вода. Транспарентно тело на торба, нивото на водата може јасно да се види при пополнување; Широк дизајн на устата, полесно вбризгување на вода. Може да се загреат рацете, половината, стомакот, нозете, креветот, што е најдобриот топол придружник во студените денови.

Повеќе детали

Избор на купувачи

50 брои прекрасни торбички извади, еднократно водоотпорни дебели пластични торби за влечење, торби за ресторани со рачки, торба
  • Неодамнешно

50 брои прекрасни торбички извади, еднократно водоотпорни дебели пластични торби за влечење, торби за ресторани со рачки, торба

DEN 3.33

【Пакетот вклучува】 : ќе добиете пластични кеси за еднократно употреба на 50 парчиња со рачки Средната г�

240 Џебови Монета Колекција Книга и 310 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, Монета Валута Носителот Албум Материјали
  • Неодамнешно

240 Џебови Монета Колекција Книга и 310 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, Монета Валута Носителот Албум Материјали

DEN 2.00

Монета Албум : 14 Страница Има 240 пари.Погоден за пени, токени, медалјони, значки итн 2 видови решетки : 3 х3 с

Заграда за држачи за држачи за држачи за држачи за држачи од не'рѓосувачки челик тава тава за покривање- кујнски капаци на капакот-
  • Неодамнешно

Заграда за држачи за држачи за држачи за држачи за држачи од не'рѓосувачки челик тава тава за покривање- кујнски капаци на капакот-

DEN 284.64

Дизајнот за одводнување работи доста добро во дневна употреба, спречувајќи ги капаците или преостаната

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,
  • Неодамнешно

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,

DEN 3.33

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Секоја ролна е широка 17 инчи х долга 33 стапки РЕВЕРЗИБИЛЕН : тропски животни и растен