• Неодамнешно
Topzop 5 инчи 8 дупки со влажни суви пескачки дискови кука и јамка 1500-10000 силиконски карбид орбитален шкутален шкутарен сет со влошки за интерфејс 2 парчиња, за полирање

Topzop 5 инчи 8 дупки со влажни суви пескачки дискови кука и јамка 1500-10000 силиконски карбид орбитален шкутален шкутарен

DEN 1313.60
Достапно на барање

Количина на стоки

【Пакетот вклучува 1500/2000/2500/3000/4000/5000/7000/10000 Грит шкурка секоја *4 PCS и 2 PCS влошки за интерфејс, вкупно 34 парчиња. Запознајте ја вашата дневна потреба. 【Универзален интерфејс】 Дојдете со дијаметар од 5 инчи со 8 дупки и дебелина од 4мм. Може да се користи со повеќето брендови за случаен орбит Sander од 5 инчи како Black & Decker, Bosch и Makita. 【Нема dlogging】 направено од висококвалитетен остар силиконски карбид. што е издржлив и анти-удар. 【2 во 1 пескарење】 Овие 5 -инчни орбитални влошки за сандер може да се користат и за влажно и за суво пескарење. За минимална прашина и подолг живот на песочна хартија, користете за влажен песок. 【Широка апликација】 Широко се користи за автомобилска работа, полирање на автомобили, работа со дрво, работа со метал, пескава по буквари, фиберглас и пластика. Подлога за интерфејс од шкурка. Подлога за интерфејс од шкурка. Водоотпорно влажно и суво пескарење - може да се користи и за влажни и за суви апликации за пескарење. Влажен песок со доверба знаејќи дека шкурката нема да се раздели. Совршен за автомобилски апликации или за завршување на дрвени предмети. Силиконски карбид абразивни и ниски и високи решетки за сечење и завршна завршна обработка - со 80 120 180 220 400 600 1000 2000 3000 дискови на шкурка на решетки изработени од остар силиконски карбид абразивен, добијте ја таа супер мазна површина за која се насочувате! Робусна поддршка на кука и јамка Velcro - нанесете ги дисковите за пескарење на и надвор од подлогата за поддршка на сандерот постојано без да се грижите за површината на јадицата и јамката што се откажува од вас предвреме. Случајна орбита Sander 5 инчи 8 дупка може да се користи со повеќето брендови за случаен орбит Sander од 5 инчи како Black & Decker, Bosch и Makita. Со нивните 8 дупки, овие дискови за пескарење се совршени за без прашина во суви услови.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Главни Дизајни На Куќишта Официјално Лиценцирани Вест Хем Јунајтед Фк Џерси 2020/21 Домашен Комплет Мат Винил Налепница За Игри
  • Неодамнешно

Главни Дизајни На Куќишта Официјално Лиценцирани Вест Хем Јунајтед Фк Џерси 2020/21 Домашен Комплет Мат Винил Налепница За Игри

DEN 1552.00

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Вест Хем Јунајтед Фк Производ Ултра Тенок и Супер Лесен...

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни
  • Неодамнешно

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни

DEN 111.84

●Висококвалитетни издржливи Нокти за Притискање Како Да Ги Отстраните Лажните Нокти Создадете празни�

Gatuida 2pcs Мобилна Ѕвезда Девојка Ремен Ланец Камера Рачен Зглоб Акрилна Нараквица Стил Жени За Автомобил Свеж Удобен Прекрасен
  • Неодамнешно

Gatuida 2pcs Мобилна Ѕвезда Девојка Ремен Ланец Камера Рачен Зглоб Акрилна Нараквица Стил Жени За Автомобил Свеж Удобен Прекрасен

DEN 1.00

АКРИЛНИ ТЕЛЕФОНСКИ ЈАЖИЊА не може да се користи за губење на мобилни телефони и други предмети, но може �

Ура Фаровите Се Вклопуваат за 2019-2022 Чеви Силверадо 1500 [Само За ЛЕД Верзија] ЛЕД Дрл Светилка ЗА Чеви Силверадо Додатоци
  • Неодамнешно

Ура Фаровите Се Вклопуваат за 2019-2022 Чеви Силверадо 1500 [Само За ЛЕД Верзија] ЛЕД Дрл Светилка ЗА Чеви Силверадо Додатоци

DEN 5039.84

[АДАПТАЦИЈА] Компатибилен со 2019 2020 2021 2022 Чеви Силверадо 1500 (Патничка Страна) ОДГОВАРА САМО ЗА МОДЕЛОТ НА �

Biuteawal - црно -бел градски wallиден уметност природа молња на удирање во облаците сликарство на платно невреме градско печатење
  • Неодамнешно

Biuteawal - црно -бел градски wallиден уметност природа молња на удирање во облаците сликарство на платно невреме градско печатење

DEN 1.67

Големина : 12 "x20" x2pcs+12 "x28" x2pcs+12 "x32", големината е прилагодлива, wallидна уметност со мулти панел платно дизај�

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми
  • Неодамнешно

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми

DEN 192.00

Материјалот е исклучително мек и прилично затегнат ♠ Thracksuit Men Tranksuit Mens Tranksuit Bottons Grey Tracksuit Mens Tracksuit Set mens Jogg

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти
  • Неодамнешно

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти

DEN 0.33

МЕТАЛЕН СЈАЈ : Вклучувајќи 3 ролни Дизајн на црно злато со акцент на фолија, вклучувајќи мермер, дијагона

Аквариум Чување Бидејќи Убиството Е Погрешно. 11оз 15оз Кригла, Аквариум Чување Подарок Од Пријатели, Најдобра Чаша За Пријатели,
  • Неодамнешно

Аквариум Чување Бидејќи Убиството Е Погрешно. 11оз 15оз Кригла, Аквариум Чување Подарок Од Пријатели, Најдобра Чаша За Пријатели,

DEN 432.00

Аквариум чување 11оз Или 15оз Шолја Кафеза да му покажете на таа личност колку е посебна, набавете му ја ов

50 брои прекрасни торбички извади, еднократно водоотпорни дебели пластични торби за влечење, торби за ресторани со рачки, торба
  • Неодамнешно

50 брои прекрасни торбички извади, еднократно водоотпорни дебели пластични торби за влечење, торби за ресторани со рачки, торба

DEN 3.33

【Пакетот вклучува】 : ќе добиете пластични кеси за еднократно употреба на 50 парчиња со рачки Средната г�