• Неодамнешно
Ханивел 341029-1кг Молекуларни Сита, 5д Пелети, 3,2 мм Дијаметар, 1кг

Ханивел 341029-1кг Молекуларни Сита, 5д Пелети, 3,2 мм Дијаметар, 1кг

DEN 2121.44
Достапно на барање

Количина на стоки

Гранулација : усогласување. Големина На Порите : (Ангстром) 5. Форма : пелети. Големина на честички : 3,2 мм. Гранулација : усогласување. Големина На Порите : (Ангстром) 5. Форма : пелети. Големина на честички : 3,2 мм. Линеарна Формула : Ca/n Na12-2n[(Al O2) 12 (Si O2) 12< Mdl Број : MFCD00131613. Гранулација : усогласување На Големината На Порите : (Ангстром) 5 Форма : Пелети Големина На Честички : 3,2 мм.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Гилсон В12СИ 70 Нерѓосувачки Челик АСТМ Тркалезно Сито За Тестирање, 70 Големина На Отворање, Дијаметар На Рамката Од 12 Инчи,
  • Неодамнешно

Гилсон В12СИ 70 Нерѓосувачки Челик АСТМ Тркалезно Сито За Тестирање, 70 Големина На Отворање, Дијаметар На Рамката Од 12 Инчи,

DEN 1648.16

Тип На Производ : Лабораториско Снабдување Количина На Пакетот : 1 Земја на Потекло : Сад Нерѓосувачки Че�

ГИЛСОН В200СФ 4М НЕРЃОСУВАЧКИ Челик ИСО Тркалезно Тест Сито, Големина На Отворање од 4 мм, Дијаметар на Рамката од 200 мм, Целосна
  • Неодамнешно

ГИЛСОН В200СФ 4М НЕРЃОСУВАЧКИ Челик ИСО Тркалезно Тест Сито, Големина На Отворање од 4 мм, Дијаметар на Рамката од 200 мм, Целосна

DEN 2.33

Тави собираат парични казни на дното на ситото магацинот Периодичното, контролирано мерење на отворите