• Неодамнешно
Derwent Big Book A5 Wire Band Sketchbook, пакет од 4 2301608

Derwent Big Book A5 Wire Band Sketchbook, пакет од 4 2301608

DEN 245.76
Достапно на барање

Количина на стоки

Скица за хард -шкаф од брендот со врвен квалитет на дервент Велика Британија. Без киселина премиум хартија и перфорирана. Може да се користи за скицирање и книга за идеи. Скица за хард -шкаф од брендот со врвен квалитет на дервент Велика Британија. Без киселина премиум хартија и перфорирана. Може да се користи за скицирање и книга за идеи. Скица за хард-столб од највисокиот квалитет на брендот во Велика Британија Дервент направен од премиум хартија без киселина и перфорирана може да се користи за книги за скицирање и идеи.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Дизајн идеална мрежа за мрежна хартија креативен проект подлога за молив, мастило и маркер. Одлично за уметност, дизајн и образование.
  • Неодамнешно

Дизајн идеална мрежа за мрежна хартија креативен проект подлога за молив, мастило и маркер. Одлично за уметност, дизајн и образование.

DEN 183.04

Рачно изработена подлога за молив, мастило, јаглен, маркер и светло сликарство со акварел 25 листови / 50 с�

Wakauto kraft хартија тетратка 60 листови спирала скица книга скица подлога уметност скица за цртање уметнички цртеж за пишување
  • Неодамнешно

Wakauto kraft хартија тетратка 60 листови спирала скица книга скица подлога уметност скица за цртање уметнички цртеж за пишување

DEN 2.67

Без разлика дали сте студент или професионалец, ова списание за цртање ви овозможува да имате скица за д

Стратмор 300 Серија Мешана Медиумска Хартиена Подлога, Странична Жица Врзана, 9х12 инчи, 40 Листови-Уметничка Хартија За Возрасни
  • Неодамнешно

Стратмор 300 Серија Мешана Медиумска Хартиена Подлога, Странична Жица Врзана, 9х12 инчи, 40 Листови-Уметничка Хартија За Возрасни

DEN 278.08

Микроперфорирани жица врзани листови Најдобро се користи за мешани медиумски скици, практикување техн�