• Неодамнешно
Diann 2pcs 5015 3d Печатач DC 24V Вентилатор За Ладење Без Четки Турбина турбо 50x15mm За Репрап i3 CR-10 И Други Мали Апарати Поправка Замена

Diann 2pcs 5015 3d Печатач DC 24V Вентилатор За Ладење Без Четки Турбина турбо 50x15mm За Репрап i3 CR-10 И Други Мали Апарати

DEN 625.60
Достапно на барање

Количина на стоки

5015 Вентилатор : Големина : 50х50х15мм;Брзина : 5100;Вкупен Проток на Воздух : 6,5 ЦФМ ;Воздушен Притисок : 8,90ммх2о ;Вкупен Шум : 36,5 велика британија;Лежишта : Двојно Топчесто Лежиште; Лежиште за Ракави. Висок Квалитет : Вентилаторот 5015 Е Изработен од Специјални И Премиум Материјали За Проекторите Fugetek FG-637, 647 и FG-857,што е Отпорен На Висока Температура и Исклучително Издржлив. Лесен За Инсталирање : Вентилаторот за Ладење доаѓа со Жичен Кабел од 2 Пина 30 см и Кабелот со 2 Пински Џ2 ,54 Конектор за Напојување ,Приклучок и Игра, Многу Лесен за Инсталирање. Двојни Топчести Лежишта : Вентилаторот За Ладење 5015 Доаѓа со Двојни Топчести Лежишта, Постабилен и Долг Век На Траење, Погоден за Континуирана работа. Не Е Потребно Одржување. Маслото За Подмачкување Може Дополнително Да Ја Намали Бучавата. Широка Примена : 5015 Вентилатор За Ладење Широко Користен За Овлажнител, Ароматерапија, Серии На Мали Апарати;Мала Комуникациска Опрема Што Зрачи Со Топлина;Воена Опрема;Интелигентна Опрема За Индустриска Контрола Плоча За Ладење Топлина,Високо Прецизно Ладење На Медицинска Опрема;Дисипација На Ладење НА Серверот ЗА КОМПЈУТЕРСКИ ПРОЦЕСОР, итн.

Повеќе детали

Избор на купувачи

ВИНСИН 40мм Вентилатор ЗА Вентилатор 24В, Enер 3 Вентилатор Надградба 24 Волти Вентилатори Вентилатор 4010 Двојно Топчесто Лежиште,
  • Неодамнешно

ВИНСИН 40мм Вентилатор ЗА Вентилатор 24В, Enер 3 Вентилатор Надградба 24 Волти Вентилатори Вентилатор 4010 Двојно Топчесто Лежиште,

DEN 3.00

①Winsinn 40mm вентилатор за вентилатор 24v кој е совршен за надградба на вентилаторот ender 3 Одговара За Ender3, Ender3

Арктикот P12 PWM PST A-RGB - 120 mm PWM Вентилатор На куќиштето Оптимизиран За Статички Притисок, вентилатор на куќиштето, полупасивен:
  • Неодамнешно

Арктикот P12 PWM PST A-RGB - 120 mm PWM Вентилатор На куќиштето Оптимизиран За Статички Притисок, вентилатор на куќиштето, полупасивен:

DEN 687.84

ДИГИТАЛЕН АРГБ : 12ТЕ Led Диоди aRGB поставени долж центарот на вентилаторот и проѕирниот ротор, со неговиот

Попусингтоп 3Д Печатач 24В 4010 40х40х10 Мм Вентилатор За Вентилатор И 24В 4010 40х40х10 Мм Кружен Вентилатор За Ладење На Екструдер
  • Неодамнешно

Попусингтоп 3Д Печатач 24В 4010 40х40х10 Мм Вентилатор За Вентилатор И 24В 4010 40х40х10 Мм Кружен Вентилатор За Ладење На Екструдер

DEN 191.84

Конектор : терминал конектор со 2 пин џ2 54 бела боја женски конектор Работа Со : Anycubi КОБРА 3d печатач екстр�

Капакот НА Вентилаторот ЗА 3д Холограм, Заштитниот Капак На Вентилаторот За Холограм За Колекционерски Предмети Соберете Проѕирна
  • Неодамнешно

Капакот НА Вентилаторот ЗА 3д Холограм, Заштитниот Капак На Вентилаторот За Холограм За Колекционерски Предмети Соберете Проѕирна

DEN 2384.00

Уживајте во непречен поглед на вашиот 3д холограмски дисплеј со нашиот висококвалитетен, ултра јасен ак

Dc Вентилатор, 24v F Класа Изолација Центрифугални Ладење Вентилатор Заклучен-Ротор/Струја - Ограничување На Заштита Замена
  • Неодамнешно

Dc Вентилатор, 24v F Класа Изолација Центрифугални Ладење Вентилатор Заклучен-Ротор/Струја - Ограничување На Заштита Замена

DEN 3.00

0 10vdc контролен сигнал влез, што е pwm брзина повратни информации сигнал, стабилен и сигурен Дојдете со за�