• Неодамнешно
Гелике ек 6 во 1 Гел Лепак За Нокти Со Екстра Долги Врвови За Нокти Од Стилето Половина Капак: Меки Совети За Нокти Од Гел Јасни СОВЕТИ ЗА Нокти ОД Стилето 240 ПАРЧИЊА 12

Гелике ек 6 во 1 Гел Лепак За Нокти Со Екстра Долги Врвови За Нокти Од Стилето Половина Капак: Меки Совети За Нокти Од Гел Јасни

DEN 86.08
Достапно на барање

Количина на стоки

СОВРШЕН ПЕЧАТ : овој чудотворен гел за лепак за нокти целосно го пополнува секој простор помеѓу природниот нокт и продолжувањето. Нема да се лупи, чипсува, менува или исфрла од природниот шајка дури четири недели. САЛОН КВАЛИТЕТ МЕК ГЕЛ СОВЕТИ ЗА НОКТИ : гелике ек мек гел совети се направени од најновите револуционерни впие надвор мек гел материјал, наместо традиционалните евтини СТОМАЧНИ материјали како акрилни нокти. Тоа значи потенки, податливи и поприродни, но посилни и безобразни дури и се наведнуваат. РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ ЗА ИЗБОР : екстра долго стилето половина покритие јасни совети за нокти нудат 12 различни големини со 20 нокти од секоја големина, вкупно 240 парчиња. Секој врв на ноктите има мал број на соодветна големина на него, лесно да се идентификува совршената големина следниот пат. НАЈДОБРИ ЕКСТРА ДОЛГИ ЕКСТЕНЗИИ ЗА НОКТИ ЗА СТИЛЕТО ДОСЕГА : овој комплет за совети за нокти со директно стилето е лесен за обликување, поднесување рамно, лепење и боја. Траете 4 недели со соодветна примена. ШИРОКА ПРИМЕНА : нашите совети за продолжување на кривата ц ххл стилето превентирани се одлични за салони за нокти, самостојна уметност за домашни нокти. Може совршено да се користи за продолжување на ноктите, гел-лак, акрилни нокти, натопи во прав, полигел и така натаму. [ДОЛГОТРАЕН]гелике ек екстра долго стилето половина покритие меки гел совети комплет контури на ноктите совршено од површината на ноктите на слободен раб. Последните 4 недели со соодветна примена. Можете да создадете лесно излечено, претходно обликувано подобрување на ноктите за 20 минути или помалку, во комбинација со лекување на гел за лепак за нокти 6 во 1 или брзо сув лепак за нокти и мини ламба за нокти.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бадем Лажни Нокти Краток Остар Целосен Капак Лепак Вклучени француски Сини Насмевка Работ Притиснете На Ноктите 24 Парчиња Ноктите
  • Неодамнешно

Бадем Лажни Нокти Краток Остар Целосен Капак Лепак Вклучени француски Сини Насмевка Работ Притиснете На Ноктите 24 Парчиња Ноктите

DEN 3.00

Различни големини : 24 парчиња претходно засадени долги нокти во 12 големини за избор, секоја големина има

ГЕЛИКЕ ек 6 во 1 Гел За Лепак ЗА Нокти 2 ПАРЧИЊА И Кратки Квадратни Меки Гел Совети За Нокти Поставени За Натопување На Екстензии
  • Неодамнешно

ГЕЛИКЕ ек 6 во 1 Гел За Лепак ЗА Нокти 2 ПАРЧИЊА И Кратки Квадратни Меки Гел Совети За Нокти Поставени За Натопување На Екстензии

DEN 1.67

Она што Го Добивате е : 240 парчиња претходно набиен краток квадратен облик на мек гел совети за нокти во 12

Совети За Нокти Од бадем Средни, Совети За Нокти Од Мек Гел Од Бетикора 120 парчиња Лажни Нокти Со Претходна Форма Целосно Покривање
  • Неодамнешно

Совети За Нокти Од бадем Средни, Совети За Нокти Од Мек Гел Од Бетикора 120 парчиња Лажни Нокти Со Претходна Форма Целосно Покривање

DEN 198.24

Заштедете Време Со Совети За Нокти Однапред : нема потреба лажните нокти ќе ви заштедат многу време, поц�

Новерлиф 1200 ПАРЧИЊА Лажни Нокти Со Тркалезна Форма, 10 Големини, Целосен Капак Кратки Овални Лажни Нокти, Вештачки Акрилни
  • Неодамнешно

Новерлиф 1200 ПАРЧИЊА Лажни Нокти Со Тркалезна Форма, 10 Големини, Целосен Капак Кратки Овални Лажни Нокти, Вештачки Акрилни

DEN 79.84

?●Вклучен пакет】 Вкупно 1200 ПАРЧИЊА, Целосна Покривка Кратка Тркалезна Форма, природна боја со 10 различ�

Отстранливи Парчиња Маникир За Лажни Нокти 24 Парчиња Завршен Кромид Во Прав Долги Јасни Акрилни Нокти Во Облик На Ковчег
  • Неодамнешно

Отстранливи Парчиња Маникир За Лажни Нокти 24 Парчиња Завршен Кромид Во Прав Долги Јасни Акрилни Нокти Во Облик На Ковчег

DEN 39.84

●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН● : Нашите Нокти Се Изработени Од Висококвалитетен Еколошки Материјал ЗА СТОМАЧНИ М�

Ковчег Долг Лажен Нокт Полн Капак Со Лепак Што Се Одвојува Летно Виножито Притиснете На Ноктите 24 Парчиња Прсти Совети За Уметност
  • Неодамнешно

Ковчег Долг Лажен Нокт Полн Капак Со Лепак Што Се Одвојува Летно Виножито Притиснете На Ноктите 24 Парчиња Прсти Совети За Уметност

DEN 0.67

Различни големини : 24 парчиња претходно засадени долги нокти во 12 големини за избор, секоја големина има

ЈИМАРТ 550 парчиња Лажни Нокти Премиум Квадратни Јасни Совети Уметност За Нокти Ц Совети француски Акрилик Долг Ц Крива Лажни
  • Неодамнешно

ЈИМАРТ 550 парчиња Лажни Нокти Премиум Квадратни Јасни Совети Уметност За Нокти Ц Совети француски Акрилик Долг Ц Крива Лажни

DEN 111.84

550 парчиња Лажни Нокти Премиум Квадратни Јасни Совети Природна Уметност За Нокти В совети француски Акр

Гел Х Совети Божиќ Стил Прес Ноктите Снежно Сина Лажни Ноктите Флеш Лажни Ноктите Содржи Жени Притиснете Нокти 24 Парчиња Лепак
  • Неодамнешно

Гел Х Совети Божиќ Стил Прес Ноктите Снежно Сина Лажни Ноктите Флеш Лажни Ноктите Содржи Жени Притиснете Нокти 24 Парчиња Лепак

DEN 3.33

Жица Нокти Јасно Притиснете На Ноктите За Широки Кревети За Нокти Лажни Нокти Краток Ковчег Гел X Францу