• Неодамнешно
Гелике ек 6 во 1 Гел Лепак За Нокти Со Екстра Долги Врвови За Нокти Од Стилето Половина Капак: Меки Совети За Нокти Од Гел Јасни СОВЕТИ ЗА Нокти ОД Стилето 240 ПАРЧИЊА 12

Гелике ек 6 во 1 Гел Лепак За Нокти Со Екстра Долги Врвови За Нокти Од Стилето Половина Капак: Меки Совети За Нокти Од Гел Јасни

DEN 86.08
Достапно на барање

Количина на стоки

СОВРШЕН ПЕЧАТ : овој чудотворен гел за лепак за нокти целосно го пополнува секој простор помеѓу природниот нокт и продолжувањето. Нема да се лупи, чипсува, менува или исфрла од природниот шајка дури четири недели. САЛОН КВАЛИТЕТ МЕК ГЕЛ СОВЕТИ ЗА НОКТИ : гелике ек мек гел совети се направени од најновите револуционерни впие надвор мек гел материјал, наместо традиционалните евтини СТОМАЧНИ материјали како акрилни нокти. Тоа значи потенки, податливи и поприродни, но посилни и безобразни дури и се наведнуваат. РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ ЗА ИЗБОР : екстра долго стилето половина покритие јасни совети за нокти нудат 12 различни големини со 20 нокти од секоја големина, вкупно 240 парчиња. Секој врв на ноктите има мал број на соодветна големина на него, лесно да се идентификува совршената големина следниот пат. НАЈДОБРИ ЕКСТРА ДОЛГИ ЕКСТЕНЗИИ ЗА НОКТИ ЗА СТИЛЕТО ДОСЕГА : овој комплет за совети за нокти со директно стилето е лесен за обликување, поднесување рамно, лепење и боја. Траете 4 недели со соодветна примена. ШИРОКА ПРИМЕНА : нашите совети за продолжување на кривата ц ххл стилето превентирани се одлични за салони за нокти, самостојна уметност за домашни нокти. Може совршено да се користи за продолжување на ноктите, гел-лак, акрилни нокти, натопи во прав, полигел и така натаму. [ДОЛГОТРАЕН]гелике ек екстра долго стилето половина покритие меки гел совети комплет контури на ноктите совршено од површината на ноктите на слободен раб. Последните 4 недели со соодветна примена. Можете да создадете лесно излечено, претходно обликувано подобрување на ноктите за 20 минути или помалку, во комбинација со лекување на гел за лепак за нокти 6 во 1 или брзо сув лепак за нокти и мини ламба за нокти.

Повеќе детали

Избор на купувачи

ЈАДАДА Природни Совети За Нокти Од Стилето без Трага по Преклопување, Совети За Нокти Со Целосна Покривка, Лажни Нокти Со Средна
 • Неодамнешно

ЈАДАДА Природни Совети За Нокти Од Стилето без Трага по Преклопување, Совети За Нокти Со Целосна Покривка, Лажни Нокти Со Средна

DEN 1.67

?Повеќе Големини + Јасни акрилни совети за нокти доаѓаат со кутии за нокти, вкупно 500 ПАРЧИЊА, со многу ра�

Гел Х Совети Божиќ Стил Прес Ноктите Снежно Сина Лажни Ноктите Флеш Лажни Ноктите Содржи Жени Притиснете Нокти 24 Парчиња Лепак
 • Неодамнешно

Гел Х Совети Божиќ Стил Прес Ноктите Снежно Сина Лажни Ноктите Флеш Лажни Ноктите Содржи Жени Притиснете Нокти 24 Парчиња Лепак

DEN 3.33

Жица Нокти Јасно Притиснете На Ноктите За Широки Кревети За Нокти Лажни Нокти Краток Ковчег Гел X Францу

Gootrades XXXL Ковчег Совети За Нокти Целосно Покритие, 300pcs 3xl Екстра Долги 54mm Ковчег Совети За Нокти Остар Целосна Покриеност
 • Неодамнешно

Gootrades XXXL Ковчег Совети За Нокти Целосно Покритие, 300pcs 3xl Екстра Долги 54mm Ковчег Совети За Нокти Остар Целосна Покриеност

DEN 191.84

ОДГОВАРААТ ЗА МНОЗИНСТВО ТИПОВИ НА НОКТИ : нашите совети за нокти хххл целосна обвивка обликувана во пр�

Акрилни Совети За Уметност За Нокти Комплет 600 парчиња Екстра Долго Стилето Лажни Лажни Нокти Целосно Покритие Вештачки Нокти
 • Неодамнешно

Акрилни Совети За Уметност За Нокти Комплет 600 парчиња Екстра Долго Стилето Лажни Лажни Нокти Целосно Покритие Вештачки Нокти

DEN 159.84

Абс материјал, силен и издржлив, може да се нанесе со лепак за нокти и лепливи јазичиња Лесен за работа с�

504 парчиња Мек Гел Совети За Нокти За Нокти За Натопете Ги Системите За Продолжување На Гелот, Кратки Претходно Обликувани
 • Неодамнешно

504 парчиња Мек Гел Совети За Нокти За Нокти За Натопете Ги Системите За Продолжување На Гелот, Кратки Претходно Обликувани

DEN 174.24

Можете да добиете 504 парчиња гел совети за продолжување на ноктите на нозете Нашите совети за нокти за н�

Бадем Лажни Нокти Долг Остар Целосен Капак Притиснете На Ноктите 24 Парчиња Розова Транспарентна Со Роза Ноктите Совет Со Кутија
 • Неодамнешно

Бадем Лажни Нокти Долг Остар Целосен Капак Притиснете На Ноктите 24 Парчиња Розова Транспарентна Со Роза Ноктите Совет Со Кутија

DEN 111.84

Различни големини : 24 парчиња претходно засадени долги нокти во 12 големини за избор, секоја големина има

Новерлајф 1200 ПАРЧИЊА Долг Ковчег Лажни Нокти Совети, 10 Големини, Целосна Покривка Балерина Фалсификува Нокти Акрилна Вештачка
 • Неодамнешно

Новерлајф 1200 ПАРЧИЊА Долг Ковчег Лажни Нокти Совети, 10 Големини, Целосна Покривка Балерина Фалсификува Нокти Акрилна Вештачка

DEN 2.00

?●Вклучен пакет】 Вкупно 1200 ПАРЧИЊА, Долга Форма На Ковчег, доаѓаат со 2 бои, проѕирна и природна (кремаст

504 ПАРЧИЊА Ковчег Гел Совети За Нокти Целосно Покривање Јасни Акрилни Лажни Нокти ЗА Самостојна Уметност За Нокти, 12 Големини
 • Неодамнешно

504 ПАРЧИЊА Ковчег Гел Совети За Нокти Целосно Покривање Јасни Акрилни Лажни Нокти ЗА Самостојна Уметност За Нокти, 12 Големини

DEN 95.84

ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ ПОСТАВУВА : 504 ПАРЧИЊА јасни нокти (12 големини) Мат финишот го олесни нивното грубост за �

507 парчиња Природни Акрилни Врвови За Нокти Половина Капак француски Врв За Нокти Лажни Нокти Вештачки Лажни Врвови За Нокти
 • Неодамнешно

507 парчиња Природни Акрилни Врвови За Нокти Половина Капак француски Врв За Нокти Лажни Нокти Вештачки Лажни Врвови За Нокти

DEN 67.36

мазен Радијан, Ergономски Дизајн.1х0, 48инч(Лхв)53, 54Х11, 18мм / 2 Пластичната Рачка Е Против лизгање и Против Ст�

100 парчиња чисти квадратни нокти, 10 големини акрилик целосна покриеност лажни нокти, ковчег за нокти за ковчег лажни нокти,
 • Неодамнешно

100 парчиња чисти квадратни нокти, 10 големини акрилик целосна покриеност лажни нокти, ковчег за нокти за ковчег лажни нокти,

DEN 188.00

【Висок квалитет и издржливост】 : Направено од високо квалитетен ABS материјал, овие чисти нокти за покри

264 парчиња половина мат средно ковчег лажни совети за нокти со 6 парчиња бел голи гел полски постави средно ковчег со целосна
 • Неодамнешно

264 парчиња половина мат средно ковчег лажни совети за нокти со 6 парчиња бел голи гел полски постави средно ковчег со целосна

DEN 0.33

Ве молиме контактирајте не директно доколку има проблеми ✿ Професионални совети за акрилни нокти Сет :

н/а 24 парчиња/Кутија Отстранлив Бадем Лажни Нокти за носење француска Златна Линија Тркалезна Глава Лажни Нокти Целосен Капак
 • Неодамнешно

н/а 24 парчиња/Кутија Отстранлив Бадем Лажни Нокти за носење француска Златна Линија Тркалезна Глава Лажни Нокти Целосен Капак

DEN 2.00

Разновидноста на големини значи дека ќе го најдете вистинскиот совет за вашите нокти Можете да ја избер

500 ПАРЧИЊА Професионални Лажни Нокти Долг Балет Полн Половина Француски Стил Акрилни Совети За Нокти Квадратна Глава Лажни
 • Неодамнешно

500 ПАРЧИЊА Професионални Лажни Нокти Долг Балет Полн Половина Француски Стил Акрилни Совети За Нокти Квадратна Глава Лажни

DEN 183.84

500 ПАРЧИЊА Професионални Лажни Нокти Долг Балет Полн Половина Француски Стил Акрилни Совети За Нокти Кв

Еџиубас Кратки Нокти од Стилето Француски Совети за Нокти 600 парчиња Професионални Вештачки Лажни Совети За Нокти Лажни Нокти
 • Неодамнешно

Еџиубас Кратки Нокти од Стилето Француски Совети за Нокти 600 парчиња Професионални Вештачки Лажни Совети За Нокти Лажни Нокти

DEN 127.84

Тежина на пакетот : 0,06 кг Боја : Природна Употреба : Прст Материјал : ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ СТОМАЧНИ МУСКУЛИ П�

Хјког француски Ковчег Ѕвезда Месечината Лажни Совети За Нокти Со Дизајни Светло Сина Долга Балерина Кристали Лажни Нокти Сет
 • Неодамнешно

Хјког француски Ковчег Ѕвезда Месечината Лажни Совети За Нокти Со Дизајни Светло Сина Долга Балерина Кристали Лажни Нокти Сет

DEN 2.33

Разновидноста на големини значи дека ќе го најдете вистинскиот совет за вашите нокти Можете да ја избер

Наилдоки Притиснете-На Ноктите Лажни Совети За Нокти 24 Парчиња, Акрилен Комплет За Уметност За Нокти Со Датотека За Нокти,
 • Неодамнешно

Наилдоки Притиснете-На Ноктите Лажни Совети За Нокти 24 Парчиња, Акрилен Комплет За Уметност За Нокти Со Датотека За Нокти,

DEN 2.00

Притиснете на ноктите изработени од висококвалитетен материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, тој е еколошки заш

Бадем Лажни Нокти Краток Остар Целосен Капак Лепак Вклучени француски Сини Насмевка Работ Притиснете На Ноктите 24 Парчиња Ноктите
 • Неодамнешно

Бадем Лажни Нокти Краток Остар Целосен Капак Лепак Вклучени француски Сини Насмевка Работ Притиснете На Ноктите 24 Парчиња Ноктите

DEN 3.00

Различни големини : 24 парчиња претходно засадени долги нокти во 12 големини за избор, секоја големина има

Јасни Совети За Нокти-500 парчиња Совети За Нокти За Акрилни Нокти Професионална Целосна Форма На Ковчег Лажен Шајка, 10 Големини
 • Неодамнешно

Јасни Совети За Нокти-500 парчиња Совети За Нокти За Акрилни Нокти Професионална Целосна Форма На Ковчег Лажен Шајка, 10 Големини

DEN 79.84

[Разновидни Големини] : 500 парчиња акрилни врвови за нокти се достапни во 10 различни големини, 50 парчиња о

Ковчег Долг Лажен Нокт Полн Капак Со Лепак Што Се Одвојува Летно Виножито Притиснете На Ноктите 24 Парчиња Прсти Совети За Уметност
 • Неодамнешно

Ковчег Долг Лажен Нокт Полн Капак Со Лепак Што Се Одвојува Летно Виножито Притиснете На Ноктите 24 Парчиња Прсти Совети За Уметност

DEN 0.67

Различни големини : 24 парчиња претходно засадени долги нокти во 12 големини за избор, секоја големина има

Гелике ЕК 2 ПАРЧИЊА 6 во 1 Гел За Лепило За Нокти И Кратки Врвови ЗА Нокти ОД Ковчег 240 ПАРЧИЊА, Меки Совети За Гел За Продолжување
 • Неодамнешно

Гелике ЕК 2 ПАРЧИЊА 6 во 1 Гел За Лепило За Нокти И Кратки Врвови ЗА Нокти ОД Ковчег 240 ПАРЧИЊА, Меки Совети За Гел За Продолжување

DEN 191.84

[ИЗВОНРЕДНИ КРАТКИ НОКТИ] ГЕЛИКЕ ЕК ви носи комплет за нокти што им дава целосна покривка на вашите нокт�

Долго Притискање На Ноктите Балерина Акрилик Вештачки Лажни Совети За Нокти Целосна Покривка Дизајни За Маникир Акрилен Ковчег
 • Неодамнешно

Долго Притискање На Ноктите Балерина Акрилик Вештачки Лажни Совети За Нокти Целосна Покривка Дизајни За Маникир Акрилен Ковчег

DEN 0.33

Целосниот Капак Лажните Нокти Лесно Се Средуваат, Бојадисуваат И Нанесуваат И Убаво Ја Држат Бојата Без

24 парчиња Квадратни Притиснете На Ноктите Розови Лажни Нокти, Розова Розова Акрилна Вештачки Сјаен Дизајн Кратки Лажни Ноктиза
 • Неодамнешно

24 парчиња Квадратни Притиснете На Ноктите Розови Лажни Нокти, Розова Розова Акрилна Вештачки Сјаен Дизајн Кратки Лажни Ноктиза

DEN 3.00

Нашите лажни нокти се изработени од висококвалитетни СТОМАЧНИ еколошки акрилни, без мирис, издржливи и