• Неодамнешно
Алуминиум 6061-T6 заден свинче L-облик на грб Прилагодливи пролетни амортизери 139мм за Traxxas 1: 7 Неограничен пустински тркач UDR Pro-Scale 4x4 надградби-Сина

Алуминиум 6061-T6 заден свинче L-облик на грб Прилагодливи пролетни амортизери 139мм за Traxxas 1: 7 Неограничен пустински тркач

DEN 1.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Шок цилиндерот е направен од висококвалитетен алуминиум, лесен и здрав. Со капаче-апсорп капа за да се запечати цврсто и да се избегне протекување. Piggy во форма на L со вградена пролет на клипот може да ја прилагоди силата на враќање на ефектот на оптоварување со подобар притисок. Калемот е задебелена од 1,8 мм до 2мм за да обезбеди поголема моќност (може да се замени со оригинална пролет на залихите ако е потребна помека пролет). Шок -вратилото е задебелена од 3,5 мм до 5мм за да се зголеми цврстината и да се спречи свиткување. Пакетот вклучува : амортизери на задната пролет - 2 парчиња. Оригинален број на акции : 8460, 8460 X, 8460 R. Ќе одговара : Traxxas 1/7 Неограничен пустински тркач про-скала 4x4-85076-4. Шок цилиндерот е направен од висококвалитетен алуминиум, лесен и здрав. Со капаче-апсорп капа за да се запечати цврсто и да се избегне протекување. Piggy во форма на L со вградена пролет на клипот може да ја прилагоди силата на враќање на ефектот на оптоварување со подобар притисок. Калемот е задебелена од 1,8 мм до 2мм за да обезбеди поголема моќност (може да се замени со оригинална пролет на залихите ако е потребна помека пролет). Шок -вратилото е задебелена од 3,5 мм до 5мм за да се зголеми цврстината и да се спречи свиткување. Пакетот вклучува : амортизери на задната пролет - 2 парчиња. Оригинален број на акции : 8460, 8460 X, 8460 R. Ќе одговара : Traxxas 1/7 Неограничен пустински тркач про-скала 4x4-85076-4. Алуминиум 6061-T6 заден свинче L-форма L (вграден клип пролет) Прилагодливи пролетни амортизери 139мм за Traxxas 1 : 7 Неограничен пустински тркач UDR Pro-Scale 4x4 (#85076-4) надградби-сина.

Повеќе детали

Избор на купувачи