• Неодамнешно
Град 3Дроза Печат - Цвеќиња - Макро фотографија на пастел Сент Тропе се крена во цут. - Телефонски прстен

Град 3Дроза Печат - Цвеќиња - Макро фотографија на пастел Сент Тропе се крена во цут. - Телефонски прстен

DEN 159.84
Достапно на барање

Количина на стоки

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате или испраќате пораки. Мултифункционално : Зафаќањето на телефонскиот прстен ви овозможува да го држите вашиот уред цврсто додека зборувате или испраќате пораки. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди. Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Макро фотографија на пастел Сент Тропе се зголеми во цут. Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Направено од издржлива легура на врвен цинк. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Реге музички пулс срцев мобилен телефон Стенд за биро за преклопување на висината на држачот на телефонот прилагодлив цврст
  • Неодамнешно

Реге музички пулс срцев мобилен телефон Стенд за биро за преклопување на висината на држачот на телефонот прилагодлив цврст

DEN 289.44

❀ држачот на десктоп телефон е изработен од висококвалитетни материјали и издржлив ❀ Овој телефон

Мејтен преклопна биро за мобилни телефони Стенд прилагодливо пристаниште за мобилен телефон, компатибилен за iPhone 14pro 14plous
  • Неодамнешно

Мејтен преклопна биро за мобилни телефони Стенд прилагодливо пристаниште за мобилен телефон, компатибилен за iPhone 14pro 14plous

DEN 3.00

【Тој е издржлив и антилисран】 изработен од врвен ABS материјал за да се обезбеди неговата издржливост...

Француски булдог Тексас знаме мобилен телефон штанд за преклопување на таблетот за прилагодување на десктоп додатоци за работна
  • Неодамнешно

Француски булдог Тексас знаме мобилен телефон штанд за преклопување на таблетот за прилагодување на десктоп додатоци за работна

DEN 0.67

✔ Пријателски за случај : Доливачот на телефон со поголема големина може да работи добро со поголем уре�

Носител на прстенот Диносаурус на прстенот на прстенот прилагодлив 360 ° Телефонски штанд за iPad, поттикне, телефон x/6/6s/7/8/8
  • Неодамнешно

Носител на прстенот Диносаурус на прстенот на прстенот прилагодлив 360 ° Телефонски штанд за iPad, поттикне, телефон x/6/6s/7/8/8

DEN 798.40

АКЦЕСОРИЈА, мобилниот телефон не е вклучен ♫ 360 степени Ротација : држачот на прстенот за зафаќање поддр

CXDTBH лаптоп биро за кревет пријатна алуминиумска скута за работна станица со вентилатор подлога за глувче за преклопување
  • Неодамнешно

CXDTBH лаптоп биро за кревет пријатна алуминиумска скута за работна станица со вентилатор подлога за глувче за преклопување

DEN 2.33

Објектибилна висина на лаптопот од 50мм до 300мм, ви овозможува да го подигнете или намалат аголот на штан�

Држач за мобилни телефони со преклопување на мобилни телефони од тизом 6 парчиња, Универзален држач за мобилни телефони во форма
  • Неодамнешно

Држач за мобилни телефони со преклопување на мобилни телефони од тизом 6 парчиња, Универзален држач за мобилни телефони во форма

DEN 3.33

Ве прави без раце да уживате во вашите игри, видеа И, склопот на телефонскиот штанд е многу лесен што мож�