• Неодамнешно
Носител на прстенот Диносаурус на прстенот на прстенот прилагодлив 360 ° Телефонски штанд за iPad, поттикне, телефон x/6/6s/7/8/8 плус/7, паметен телефон со Android

Носител на прстенот Диносаурус на прстенот на прстенот прилагодлив 360 ° Телефонски штанд за iPad, поттикне, телефон x/6/6s/7/8/8

DEN 798.40
Достапно на барање

Количина на стоки

АКЦЕСОРИЈА, мобилниот телефон не е вклучен. ♫ 360 степени Ротација : држачот на прстенот за зафаќање поддржува ротација на 360 степени, овозможувајќи ви да го вртите вашиот телефон во која било насока. Кога треба да го отстраните прстенот, најпрво избришете го од работ, а потоа откријте целосно.♫ Материјал : пластика. Совршен за телефон X, 8, 8 Plus, 7, 7 Plus, 6s, 6, 6s Plus, 6 Plus, 5, 5s, SE; Galaxy Note 8/S8/S7/S7 Edge. ♫ Силно лепило : Телефонскиот прстен има врвно нано лепило и обезбедува силна стаптија. Но, ве молиме, не повлекувајте го држачот за прстенот откако ќе го залепите на вашиот телефон, бидејќи лепилото од 3 метри не е доволно лепливо во наредните 24 часа. ♫ Силно лепило : Телефонскиот прстен има врвно нано лепило и обезбедува силна стаптија. (Не залепувајте го на стаклен телефон) 2. Предупредувања : 1. Ве молиме, не го изложувајте прстенот на сончева светлина, висока температура или околина со висока влажност, што може да предизвика влошување на неговиот квалитет. ♫ Широка компатибилност : Малиот држач за телефонски прстен е скоро компатибилен со сите паметни телефони и мини таблети. Кога користите прстенот, избегнувајте пад или шок што може да предизвика оштетување на паметен телефон/таблет. ♫ Повеќекратни намени : Може да се користи како зафат на прстите за анти-лизгање и анти-кражба; Се користи како мала киднард за да гледате видеа со без раце; Се користи како монтирање на автомобил со куки за монтирање на автомобили. Употреба : 1. Лесно за инсталирање и отстранување од вашиот телефон, без напор и еколошки - пријателски. ♫ Материјал : пластика. Извадете го заштитниот филм на прстенот и минато го до паметен телефон/таблет. Исчистете ја нечистотијата и прашината на паметниот телефон/таблет од делот што треба да се залепи. Слободно стојте го вашиот телефон на масата во хоризонтална и вертикална. Слободно стојте го вашиот телефон на масата во хоризонтална и вертикална. Притиснете тивко со рака за да ја намалите стапноста. Лесно за инсталирање и отстранување од вашиот телефон, без напор и еколошки - пријателски. Пакувањето на мало вклучува : 1 парчиња x Телефонски прстен држач за држач Ве молиме Забележете : Белото лепило од 3 ме случај. Тоа нема да му наштети на вашиот телефон откако сакате да го земете ако е исклучено од телефоните.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Ylhxypp 360 степени ротирачки штанд за мобилни телефони , телефонски штанд за биро, држач за приклучок за анти-гребење компатибилен
  • Неодамнешно

Ylhxypp 360 степени ротирачки штанд за мобилни телефони , телефонски штанд за биро, држач за приклучок за анти-гребење компатибилен

DEN 2600.00

Заштеда на труд, практични, ослободувачки раце Направено од прецизност на алуминиумска легура, тежинат�

Држач за мобилни телефони со преклопување на мобилни телефони од тизом 6 парчиња, Универзален држач за мобилни телефони во форма
  • Неодамнешно

Држач за мобилни телефони со преклопување на мобилни телефони од тизом 6 парчиња, Универзален држач за мобилни телефони во форма

DEN 3.33

Ве прави без раце да уживате во вашите игри, видеа И, склопот на телефонскиот штанд е многу лесен што мож�

CXDTBH лаптоп биро за кревет пријатна алуминиумска скута за работна станица со вентилатор подлога за глувче за преклопување
  • Неодамнешно

CXDTBH лаптоп биро за кревет пријатна алуминиумска скута за работна станица со вентилатор подлога за глувче за преклопување

DEN 2.33

Објектибилна висина на лаптопот од 50мм до 300мм, ви овозможува да го подигнете или намалат аголот на штан�

Подароци за мажи, кожна телефонска станица докинг станица, роденденски подароци за него татко момче сопруг момци, гледање на
  • Неодамнешно

Подароци за мажи, кожна телефонска станица докинг станица, роденденски подароци за него татко момче сопруг момци, гледање на

DEN 0.67

Цврсти и стабилни Нашите организатори на ноќни штанд се изработени од цврста структура на дрво од MDF и с

Француски булдог Тексас знаме мобилен телефон штанд за преклопување на таблетот за прилагодување на десктоп додатоци за работна
  • Неодамнешно

Француски булдог Тексас знаме мобилен телефон штанд за преклопување на таблетот за прилагодување на десктоп додатоци за работна

DEN 0.67

✔ Пријателски за случај : Доливачот на телефон со поголема големина може да работи добро со поголем уре�

Авокадо трендовски мобилен телефон стојат за биро за преклопување на висината на држачот на телефонот прилагодлив цврст штанд
  • Неодамнешно

Авокадо трендовски мобилен телефон стојат за биро за преклопување на висината на држачот на телефонот прилагодлив цврст штанд

DEN 2.33

❀ држачот на десктоп телефон е изработен од висококвалитетни материјали и издржлив ❀ Овој телефон

Milisten Mic Stand 3PCS држач Кондензатор против клип микрофон микрофон вибрации дијафрам студио за универзална средба со голема
  • Неодамнешно

Milisten Mic Stand 3PCS држач Кондензатор против клип микрофон микрофон вибрации дијафрам студио за универзална средба со голема

DEN 411.20

Ова е многу убаво монтирање за повеќето големи микрофони на кондензатор на дијафрагма изработени од п�

Го добив од мојот студентски наставник цитат квадрат мобилен телефон, држач за држач за држач за универзална поддршка за поддршка
  • Неодамнешно

Го добив од мојот студентски наставник цитат квадрат мобилен телефон, држач за држач за држач за универзална поддршка за поддршка

DEN 446.40

Големина : Големина : 3 x 6cm; Големина на слика : 2,8 x 2,8 см Класификација : Носител на телефон Карактеристики

Реге музички пулс срцев мобилен телефон Стенд за биро за преклопување на висината на држачот на телефонот прилагодлив цврст
  • Неодамнешно

Реге музички пулс срцев мобилен телефон Стенд за биро за преклопување на висината на држачот на телефонот прилагодлив цврст

DEN 289.44

❀ држачот на десктоп телефон е изработен од висококвалитетни материјали и издржлив ❀ Овој телефон