• Неодамнешно
Demasled 100 парчиња T8 држач за држачи на сијалица за држач за држач за лесна цевка Флуоресцентно замена на ламби за замена на сијалицата u сијалица

Demasled 100 парчиња T8 држач за држачи на сијалица за држач за држач за лесна цевка Флуоресцентно замена на ламби за замена

DEN 2.33
Достапно на барање

Количина на стоки

? Погодно за сите напони, широко користени во домашниот електричен апарат, работното опкружување и индустријата. ? Монтирање на конец, стабилно и лесно за инсталирање. ? Вклучено : 100 држачи + 100 завртки. ? Големина : 1,22 "x 0,98" x 0,47 "(H*W*должина на основата); Тип на монтирање : монтирање на навој. лесно инсталиран. Неговиот цврст материјал го прави отпорен на какви било хитови и вибрации што овозможуваат да се користи на јавни места без ризик од руптури или случајни падови. Покрај тоа, тој не предизвикува никакво мешање во радиофреквенцијата или прави никакви вознемирувачки звуци, тој не прави any unwanted blinking and it does not contain any dangerous substances. It is ideal for replacing old traditional tubes giving a similar or superior luminescence with high brightness and efficiency and energy usage. It is used to illuminate big areas like warehouses, schools, storage rooms, сали, паркинзи, меѓу другите. Направете ја инсталацијата на вашите T8 LED светлосни цевки полесно со помош на држачи од не'рѓосувачки челик со цел да ги ставите каде и да сакате, или директно на wallид или таван. Определување : ☼ Направено од не'рѓосувачки челик, убав изглед и долг животен век. ☼ Големина : 1,22 "x 0,98" x 0,47 "(H*w*должина на основата); Тип на монтирање : монтирање на навој. ☼ Монтирање на навој, стабилно и лесно инсталирање. животна средина и индустрија.

Повеќе детали

Избор на купувачи