• Неодамнешно
Vifemify Невестинска чипка чадор за свадбени забави танцувајќи фотографија реквизит чипка чадор пагода чадор играчка играчка

Vifemify Невестинска чипка чадор за свадбени забави танцувајќи фотографија реквизит чипка чадор пагода чадор играчка играчка

DEN 227.04
Достапно на барање

Количина на стоки

Со исклучителна изработка, овој чадор е квалитетен, елегантен и стилски. Кринопијата на чипка е деликатна и благодатна, погодна за декорација на свадба или славење. Добро за фотографија, театарски настапи, дневна употреба или други специјални прилики. Рачка против лизгање, лесен за држење. Незгодно е да се отвори и да се затвори, удобно за држење. Со исклучителна изработка, овој чадор е квалитетен, елегантен и стилски. Кринопијата на чипка е деликатна и благодатна, погодна за декорација на свадба или славење. Добро за фотографија, театарски настапи, дневна употреба или други специјални прилики. Рачка против лизгање, лесен за држење. Незгодно е да се отвори и да се затвори, удобно за држење. Спецификации : Состојба : бренд Newmaterial : чипка + дрвена рачка Опционална боја : Бела / Beigesize Должина на дијаметарот на рачката на ребрата 38cm / 14.9 in31cm / 12.2 in8pcs l 60см / 23.6 во 52cm / 20,5 in8pcs Список на пакети : 1 x чипка umbrellanotote : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 0-2 см поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлична од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард.3. Забележете дека новиот тип и стариот вид на овој производ ќе бидат испратени по случаен избор и проверете дали нема да ви пречи пред да нарачате. Ние секогаш ги поддржуваме нашите клиенти да обезбедат квалитет на производот. Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, оставете ни порака преку е -пошта за решенија. Ние ќе се справиме со тоа што е можно поскоро и ќе ве увериме.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Wxxgy чадор стојат продавница за ковано железо, 25 долги и кратки чадори чадор кутија за дома хотел и канцеларија/бела/51x24x49cm
 • Неодамнешно

Wxxgy чадор стојат продавница за ковано железо, 25 долги и кратки чадори чадор кутија за дома хотел и канцеларија/бела/51x24x49cm

DEN 1465.60

Големина : (приближно) 35x24x46cm, 51x24x49cm, ве молиме бидете сигурни да купите, штандот за чадор ќе ве направи за�

Kuyt чадор стои метал 2-нивоа долги/кратки чадори држачи за затворен чадор со табела за капење за домашен ходник за влегување
 • Неодамнешно

Kuyt чадор стои метал 2-нивоа долги/кратки чадори држачи за затворен чадор со табела за капење за домашен ходник за влегување

DEN 2547.20

Едноставен и чист стил може флексибилно да се прилагоди на различните стилови на декорација и да ја нам�

Стенд за чадори со фалиори, испуштен дизајн правоаголен метал чадори за складирање на чадори за брзо сушење чадори за хотелско
 • Неодамнешно

Стенд за чадори со фалиори, испуштен дизајн правоаголен метал чадори за складирање на чадори за брзо сушење чадори за хотелско

DEN 2623.84

Карактеристики : Основната лента што содржи вода ја фаќа водата од чадори, избегнувајте да го навлажнет�

Штари за чадор за чадор, држач за чадор, чадор стои чадор стојат креативни и модели ПВЦ, мермерна шема чадор корпа, погодна
 • Неодамнешно

Штари за чадор за чадор, држач за чадор, чадор стои чадор стојат креативни и модели ПВЦ, мермерна шема чадор корпа, погодна

DEN 1.33

● Може да складира долги чадори и преклопни чадори ● Големина (приближно) : 49x16x16cm ● Тежина (приближно) : 2

Чадор за чадори од неохити стојат железо, долга и кратка рачка хотел/решетка за складирање на домови, решетка за сместување
 • Неодамнешно

Чадор за чадори од неохити стојат железо, долга и кратка рачка хотел/решетка за складирање на домови, решетка за сместување

DEN 1358.40

Направено од метал, носење на оптоварување, NG и издржлив Одвојна лента за вода на дното за собирање на да

Halалери чадор решетката штанд, држач за чадор, чадор стои чадор штанд бел метал со голем капацитет, геометриски решетки за
 • Неодамнешно

Halалери чадор решетката штанд, држач за чадор, чадор стои чадор штанд бел метал со голем капацитет, геометриски решетки за

DEN 0.33

Во влез или затворено од кој било дом, канцеларија, стан, хотел, барови и така натаму.Сепајс за заштеда : Г

Wxxgy чадор штанд решетката Едноставна и стилска еколошка PVC чадор корпа што се користи во домашните хотелски кафулиња/бели
 • Неодамнешно

Wxxgy чадор штанд решетката Едноставна и стилска еколошка PVC чадор корпа што се користи во домашните хотелски кафулиња/бели

DEN 636.80

Големина : (приближно) 48x20cm Мултифункционален штанд за чадори : Покрај столбовите чадори, може да складир

Halалери чадор решетката штанд, држач за чадор, чадор стои чадор стојат сребро хотелски бизнис, со независна послужавник, шуплива
 • Неодамнешно

Halалери чадор решетката штанд, држач за чадор, чадор стои чадор стојат сребро хотелски бизнис, со независна послужавник, шуплива

DEN 1.00

Содржина на пакет : 1x Stand Stand ● Едноставен модерен моден графички чадор Лакот за печење со висока темпера

Jtyx чадор се залага за домаќинство и комерцијална употреба креативна чадор за складирање на чадор за хотелско лоби стоечки
 • Неодамнешно

Jtyx чадор се залага за домаќинство и комерцијална употреба креативна чадор за складирање на чадор за хотелско лоби стоечки

DEN 0.33

Обезбедува решенија за да им помогне на сопствениците на деловни активности да спречат влажни подови в�

Lxdzxy чадор стои, чадор штанд домаќинство, метално ковано железо шупливо чадор кутија, долга и кратка решетка за складирање
 • Неодамнешно

Lxdzxy чадор стои, чадор штанд домаќинство, метално ковано железо шупливо чадор кутија, долга и кратка решетка за складирање

DEN 3.00

● Цврст метал : Металната рамка за чадор користи процес на боја на печење со висока температура, по мари�

Чадор стои на држачот на чадорот чадор за складирање чадор стојат сино бело порцелански чадор решетката, уметнички чадор корпа
 • Неодамнешно

Чадор стои на држачот на чадорот чадор за складирање чадор стојат сино бело порцелански чадор решетката, уметнички чадор корпа

DEN 1180.80

За долг и краток чадор : држачот на чадорот може да се чува 8 чадори, одговара и на долги и кратки чадори...

Lxdzxy чадор стои, чадор стојат железо, стол за одводнување на чадор за домаќинство, лесен за расклопување и собирање, црно
 • Неодамнешно

Lxdzxy чадор стои, чадор стојат железо, стол за одводнување на чадор за домаќинство, лесен за расклопување и собирање, црно

DEN 636.80

● Висококвалитетен материјал : Рамката е изработена од железна боја, што обезбедува одлична сигурност �

ZXZB чадори, држач за метални чадори, тркалезна решетка за чадори, железна уметност, решетката за складирање на чадори, штанд
 • Неодамнешно

ZXZB чадори, држач за метални чадори, тркалезна решетка за чадори, железна уметност, решетката за складирање на чадори, штанд

DEN 2817.60

Разновидност и практичност : сигурен квалитет, фино изработка, отпорност на корозија, цврстина и издржл�

MXIAOXIA Едноставен и креативен чадор за домаќинство чадор решетката хотел лоби чадор барел комерцијална чадор за складирање
 • Неодамнешно

MXIAOXIA Едноставен и креативен чадор за домаќинство чадор решетката хотел лоби чадор барел комерцијална чадор за складирање

DEN 1.67

Материјал : Метал Стил : Конформација : Структура на рамката Функција : Продавница Тип : Чадор стои Матери

Lxdzxy чадор стои, чадор штанд пластика - мал држач за чадор за долга/кратка чадор решетка, организатор за заштеда на простор,
 • Неодамнешно

Lxdzxy чадор стои, чадор штанд пластика - мал држач за чадор за долга/кратка чадор решетка, организатор за заштеда на простор,

DEN 1.00

[Повеќенаменско] : Се користи за организирање на украси за чадори на влезот или вратата на кој било дом, к

Bkgdo чадор стои, држач за чадор со отстранлив сад за капење, метална чадор стојат бесплатно, чадор решетката за влегување во
 • Неодамнешно

Bkgdo чадор стои, држач за чадор со отстранлив сад за капење, метална чадор стојат бесплатно, чадор решетката за влегување во

DEN 0.67

Дизајн на голем капацитет, чадор за складирање, подот нема да биде влажен Погодно за многу места, дом, ка�

Mzxun чадор стои решетката jlxj кафеава метална чадор штанд со отстранлив фиока за капење и куки, тркалезна антируст транспарентна
 • Неодамнешно

Mzxun чадор стои решетката jlxj кафеава метална чадор штанд со отстранлив фиока за капење и куки, тркалезна антируст транспарентна

DEN 974.40

☁ [Квалитет] Направено со трајно железо компатибилно со влезот за да ги задржите и организираат вашите