• Неодамнешно
Zesus Metal чадор решетката за чадор држач чадор за складирање за складирање за декорација на домашни канцеларии во ходникот Фојер одење/бело/22,5x15x30cm

Zesus Metal чадор решетката за чадор држач чадор за складирање за складирање за декорација на домашни канцеларии во ходникот

DEN 1.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Современ елегантен шуплив дизајн : Не само што овој железен чадор е практичен за употреба, туку има и убав изглед, едноставен шуплив дизајн со модерен елегантен изглед, тој исто така може да послужи како исклучителна декорација за да одговара и да го подобри стилот на вашиот Куќа, што ја прави повеќе стилска и уникатна. Премиум материјал : Изработено од метал обложена со прав, отпорност на 'рѓа и отпорност на корозија, издржлив за употреба. Метален материјал на металниот материјал, доволно цврст за да се обезбеди стабилност, а не лесен за пробивање. Без влажен под : Не се грижите дека подот ќе се навлажни во дождливите денови, чадорот ќе се исуши побрзо заради вентилираниот дизајн на шупи. Совршено за каде било : Компактна големина совршена за влез, ходник, влезна врата, спална соба, дневна соба, кафе, хотел, канцеларија. Нашата услуга : Ние се стремиме да им обезбедиме на секој клиент производи и услуги, вашето задоволство е нашата цел и мотивација. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас. Спецификација : Име на производот : Стендматеријал на чадорот : Iron Colour : Black, White Size : 5.9x5.9x11.8in, 8.9x5.9x11.8inour Услуга : Можеме да ви обезбедиме помош. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Информациите ќе бидат одговорени во рок од 12 часа. Убедниците се секогаш први, а сите наши напори се за клиенти. Вашето 100% задоволство е нашата вечна цел.

Повеќе детали

Product Name:
Umbrella Stand
Material:
Iron
Colour:
Black,White
Size:
5.9X5.9X11.8In,8.9X5.9X11.8In
Our Service:
We Can Provide You Withther Assistance.If You Have Any Questions,Please Feel Free to Contact Us.All Information Will Be Answered Within 12 Hours.:
Customers Are Always the First,And All Our Efforts Are for Customers.Your 100% Satisfaction is Our Eternal Goal. :

Избор на купувачи

Чадор стои на држачот на чадорот чадор за складирање чадор стојат сино бело порцелански чадор решетката, уметнички чадор корпа
 • Неодамнешно

Чадор стои на држачот на чадорот чадор за складирање чадор стојат сино бело порцелански чадор решетката, уметнички чадор корпа

DEN 1180.80

За долг и краток чадор : држачот на чадорот може да се чува 8 чадори, одговара и на долги и кратки чадори В�

Lxdzxy чадор стои, чадор за складирање за складирање за складирање решетката за шетање стапчиња за стапчиња за хотелско лоби
 • Неодамнешно

Lxdzxy чадор стои, чадор за складирање за складирање за складирање решетката за шетање стапчиња за стапчиња за хотелско лоби

DEN 0.67

◆ Минималистичка дизајнирана решетка за складирање метал, може за помали чадори, марами или поводни ку�

Hozuso чадор лавици порцелански керамички чадор зебра за печатење држач за чадори модерен стил подни вазни за складирање на
 • Неодамнешно

Hozuso чадор лавици порцелански керамички чадор зебра за печатење држач за чадори модерен стил подни вазни за складирање на

DEN 0.67

Значи, уникатниот стил на ова квалитетно парче ќе биде привлечно парче за допир на стил во која било про�

Чадор за чадори од неохити стојат железо, долга и кратка рачка хотел/решетка за складирање на домови, решетка за сместување
 • Неодамнешно

Чадор за чадори од неохити стојат железо, долга и кратка рачка хотел/решетка за складирање на домови, решетка за сместување

DEN 1358.40

Направено од метал, носење на оптоварување, NG и издржлив Одвојна лента за вода на дното за собирање на да

Bkgdo чадор стои, држач за чадор со отстранлив сад за капење, метална чадор стојат бесплатно, чадор решетката за влегување во
 • Неодамнешно

Bkgdo чадор стои, држач за чадор со отстранлив сад за капење, метална чадор стојат бесплатно, чадор решетката за влегување во

DEN 0.67

Дизајн на голем капацитет, чадор за складирање, подот нема да биде влажен Погодно за многу места, дом, ка�

Зедорот zakwas стои чадор стојат креативно железо, чадор за чадор за домаќинство, независна послужавник, украсни украси, корпа
 • Неодамнешно

Зедорот zakwas стои чадор стојат креативно железо, чадор за чадор за домаќинство, независна послужавник, украсни украси, корпа

DEN 0.67

Spoy Надворешен сад : Има фиксен мијалник на дното, што може да акумулира капки вода што ги носи чадорот, да

Wxxgy чадор штанд решетката Едноставна и стилска еколошка PVC чадор корпа што се користи во домашните хотелски кафулиња/бели
 • Неодамнешно

Wxxgy чадор штанд решетката Едноставна и стилска еколошка PVC чадор корпа што се користи во домашните хотелски кафулиња/бели

DEN 636.80

Големина : (приближно) 48x20cm Мултифункционален штанд за чадори : Покрај столбовите чадори, може да складир

Едноставноста на сопственоста на чадорите на Зесус, погледнете метал со мермерна база чадор штанд за домашна комерцијална/со
 • Неодамнешно

Едноставноста на сопственоста на чадорите на Зесус, погледнете метал со мермерна база чадор штанд за домашна комерцијална/со

DEN 1505.60

Отворените решетки на овој чадор штанд овозможуваат да се исушат влажните чадори брзо Овој држач за заш

Lxdzxy чадор стои, чадор стојат железо, стол за одводнување на чадор за домаќинство, лесен за расклопување и собирање, црно
 • Неодамнешно

Lxdzxy чадор стои, чадор стојат железо, стол за одводнување на чадор за домаќинство, лесен за расклопување и собирање, црно

DEN 636.80

● Висококвалитетен материјал : Рамката е изработена од железна боја, што обезбедува одлична сигурност �

Чадор за чадори со фалиори стојат креативни, чадор поставен на полицата, чадор за складирање на подот на хотелот на вратата,
 • Неодамнешно

Чадор за чадори со фалиори стојат креативни, чадор поставен на полицата, чадор за складирање на подот на хотелот на вратата,

DEN 2.00

Стабилна база : Површината со обложена во прав за отпорност на 'рѓа и издржлива за употреба без да ја исп�

Halалери чадор решетката штанд, држач за чадор, чадор стои чадор стојат сребро хотелски бизнис, со независна послужавник, шуплива
 • Неодамнешно

Halалери чадор решетката штанд, држач за чадор, чадор стои чадор стојат сребро хотелски бизнис, со независна послужавник, шуплива

DEN 1.00

Содржина на пакет : 1x Stand Stand ● Едноставен модерен моден графички чадор Лакот за печење со висока темпера

Стенд за чадори за неочи - Домашна канцеларија w/сад за капење, трска за одење стапчиња за сушење, држач за заштеда на простор
 • Неодамнешно

Стенд за чадори за неочи - Домашна канцеларија w/сад за капење, трска за одење стапчиња за сушење, држач за заштеда на простор

DEN 1043.20

Метална издржлива конструкција, метална рамка ја одржува стабилната чадор, може да складира повеќе чад�