• Неодамнешно
Омонс чадор стои, чадор стојат со мобилна послужавник, водоотпорен и корпа за чадор со голем капацитет со голем капацитет, решетката за складирање/црно

Омонс чадор стои, чадор стојат со мобилна послужавник, водоотпорен и корпа за чадор со голем капацитет со голем капацитет, решетката

DEN 1.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Стенд на чадорот : штандот на чадорот е изработен од метал и обложен со водоотпорен и слој докажан од 'рѓа, држачот на чадор ви нуди подобар избор за Stoumbrellas. Исклучителна шуплива шема : шуплив дизајн за одржување на вашите чадори бесплатни и отворени за побрзо и поефикасно сушење, чувајте го вашиот дом или канцеларија чист во дождливи денови. Multi-Purpose Storage Rack : Umbrella Rack Not Only for Umbrella Storage,It Can Also Be Used in a Variety of Ways for Multiple Uses,Used As a Decor for Organizing Your Umbrellas,Canes,Walk Sticks,Wrapping Paper,Swords,Baby Toys, Итн. Во влез или затворен дом, канцеларија, стан, хотел, барови и така натаму. Вода за прием на вода : Постои отстранлива лента за капење на дното, што може да акумулира капки вода што ги носи чадорот, да ја спречи рамка на чадорот да 'рѓоса и да ја задржи земјата чиста. Заштеда на простор : Големина на производот : 20x25x60cm; Овој држач има доволно простор да одржи повеќе чадори и доволно тежина за да го задржи стабилно, не е лесно да се спушти. Стендот на чадорот ќе ве задоволи, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно одговорете на вашите прашања. Ве молиме, бидете сигурни да го купите производот, ќе бидете 100% задоволни, ако имате какви било прашања во врска со нас, испратете е -пошта, ние ќе ви одговориме во секое време, доколку не сте задоволни од производот, ние ќе го преиспитаме производот Или дајте целосна поврат на поврат, потребни ви се повеќе стилови, кликнете на другите наши производи за да го пронајдете вашиот омилен стил.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Lxdzxy чадор стои, чадор за складирање за складирање за складирање решетката за шетање стапчиња за стапчиња за хотелско лоби
 • Неодамнешно

Lxdzxy чадор стои, чадор за складирање за складирање за складирање решетката за шетање стапчиња за стапчиња за хотелско лоби

DEN 0.67

◆ Минималистичка дизајнирана решетка за складирање метал, може за помали чадори, марами или поводни ку�

Bkgdo чадор стои, чадорите на држачи за чадор стојат во затворен чадор решетката за канцеларија, дом, бесплатен штанд за трска,
 • Неодамнешно

Bkgdo чадор стои, чадорите на држачи за чадор стојат во затворен чадор решетката за канцеларија, дом, бесплатен штанд за трска,

DEN 1.00

Издржлива метална конструкција и обложена завршна обработка, отпорна на корозија и цврста без да се соб

Wxxgy чадор штанд решетката Едноставна и стилска еколошка PVC чадор корпа што се користи во домашните хотелски кафулиња/бели
 • Неодамнешно

Wxxgy чадор штанд решетката Едноставна и стилска еколошка PVC чадор корпа што се користи во домашните хотелски кафулиња/бели

DEN 636.80

Големина : (приближно) 48x20cm Мултифункционален штанд за чадори : Покрај столбовите чадори, може да складир

Омонс чадор стои, чадор стојат светло ковано железо, голем капацитет хотелска корпа за хотели, капна фиока ТРА/злато/56x24x48cm
 • Неодамнешно

Омонс чадор стои, чадор стојат светло ковано железо, голем капацитет хотелска корпа за хотели, капна фиока ТРА/злато/56x24x48cm

DEN 1.33

Мултифункционален штанд за чадори : Покрај столбовите чадори, може да складира и чадори за преклопување

Зедорот zakwas стои чадор стојат креативно железо, чадор за чадор за домаќинство, независна послужавник, украсни украси, корпа
 • Неодамнешно

Зедорот zakwas стои чадор стојат креативно железо, чадор за чадор за домаќинство, независна послужавник, украсни украси, корпа

DEN 0.67

Spoy Надворешен сад : Има фиксен мијалник на дното, што може да акумулира капки вода што ги носи чадорот, да

Стенд за чадори за неочи - Домашна канцеларија w/сад за капење, трска за одење стапчиња за сушење, држач за заштеда на простор
 • Неодамнешно

Стенд за чадори за неочи - Домашна канцеларија w/сад за капење, трска за одење стапчиња за сушење, држач за заштеда на простор

DEN 1043.20

Метална издржлива конструкција, метална рамка ја одржува стабилната чадор, може да складира повеќе чад�

Halалери чадор решетката штанд, држач за чадор, чадор стои чадор штанд бел метал со голем капацитет, геометриски решетки за
 • Неодамнешно

Halалери чадор решетката штанд, држач за чадор, чадор стои чадор штанд бел метал со голем капацитет, геометриски решетки за

DEN 0.33

Во влез или затворено од кој било дом, канцеларија, стан, хотел, барови и така натаму.Сепајс за заштеда : Г

Чадорот на Физди стои чадор корпа за складирање корпа за подот, креативно хотелско лоби дома, употреба едноставна железна уметност/црна
 • Неодамнешно

Чадорот на Физди стои чадор корпа за складирање корпа за подот, креативно хотелско лоби дома, употреба едноставна железна уметност/црна

DEN 2.67

Разноврсна и практична се користи како штанд за складирање за да се одржи долг / краток чадор, wallидни ста

Lunezy чадор штанд комерцијална голема со тркала и отстранлив фиока за капење, индустриски ходник влезен држач за чадори, држач
 • Неодамнешно

Lunezy чадор штанд комерцијална голема со тркала и отстранлив фиока за капење, индустриски ходник влезен држач за чадори, држач

DEN 0.33

【Квалитетен држач за чадор】 Метална (железна) трајна конструкција, металната рамка го одржува стабилн�

Тончеански чадор стојат затворено на отворено со сад за капење, метални чадори за влез за влез, хонорарна чадор држач за држач
 • Неодамнешно

Тончеански чадор стојат затворено на отворено со сад за капење, метални чадори за влез за влез, хонорарна чадор држач за држач

DEN 639.84

Design Дизајн на форма на клип на хартија】 Со дизајн на форма на хартиен клип, организаторот е погоден за д�

Штари за чадор за чадор, држач за чадор, чадор стои чадор стојат креативни и модели ПВЦ, мермерна шема чадор корпа, погодна
 • Неодамнешно

Штари за чадор за чадор, држач за чадор, чадор стои чадор стојат креативни и модели ПВЦ, мермерна шема чадор корпа, погодна

DEN 1.33

● Може да складира долги чадори и преклопни чадори ● Големина (приближно) : 49x16x16cm ● Тежина (приближно) : 2

Vifemify Невестинска чипка чадор за свадбени забави танцувајќи фотографија реквизит чипка чадор пагода чадор играчка играчка
 • Неодамнешно

Vifemify Невестинска чипка чадор за свадбени забави танцувајќи фотографија реквизит чипка чадор пагода чадор играчка играчка

DEN 227.04

Со исклучителна изработка, овој чадор е квалитетен, елегантен и стилски Кринопијата на чипка е деликатн

Застанува чадор на пафа, метална решетка за чадори за чадор, држач за обиколна чадор за канцеларија дневна соба ходник за фоајер
 • Неодамнешно

Застанува чадор на пафа, метална решетка за чадори за чадор, држач за обиколна чадор за канцеларија дневна соба ходник за фоајер

DEN 1062.40

Држачот на чадорот изработен од железо со висока цврстина, не е лесен за деформирање и свиткување на дуе

Hozuso чадор лавици порцелански керамички чадор зебра за печатење држач за чадори модерен стил подни вазни за складирање на
 • Неодамнешно

Hozuso чадор лавици порцелански керамички чадор зебра за печатење држач за чадори модерен стил подни вазни за складирање на

DEN 0.67

Значи, уникатниот стил на ова квалитетно парче ќе биде привлечно парче за допир на стил во која било про�

Земус чадор држач за држач за чадори за дома и канцеларија за украси за куќи за чадори за трска модерно едноставна/бела боја
 • Неодамнешно

Земус чадор држач за држач за чадори за дома и канцеларија за украси за куќи за чадори за трска модерно едноставна/бела боја

DEN 1499.20

Сигурен материјал : Керамиката обезбедува аг и трајна конструкција на штанд за чадори Држачот на Умбрел

Ум читател на чадор решетката за трска за трска за трска чадори, метална мрежа, црна и капут11 стоечки метални палто решетката
 • Неодамнешно

Ум читател на чадор решетката за трска за трска за трска чадори, метална мрежа, црна и капут11 стоечки метални палто решетката

DEN 1.67

Отворен дизајн за вашето задоволство од гледање, сега е полесно од кога и да било да ги пронајдете вашит�