• Неодамнешно
8 мл Buddalicious Hidurising свеќа за енергија за масажа

8 мл Buddalicious Hidurising свеќа за енергија за масажа

DEN 319.84
Достапно на барање

Количина на стоки

Мешавина од есенцијално масло од рузмарин и пеперминт. Вклучува цитат отпечатен на страната на етикетата од Лао Цу „Кога ќе го испуштам она што сум, станувам каков што би можел да бидам.“. Оваа повеќенаменска, природна свеќа ќе ја наполни просторијата со мирис, ќе ја навлажнува кожата и ќе работи како масло за масажа. Истурете директно на кожата и користете како неверојатно топло масло за масажа. Запалете ја свеќата додека се бањате или туширате и кога ќе завршите, вашето навлажнувачко масло ќе биде подготвено за употреба. Оваа природна свеќа за масажа ќе ја остави вашата кожа неверојатно мека. Оваа уникатна мешавина на соја, сладок бадем и органско масло од јојоба ќе ја подмлади вашата кожа. Оваа мешавина на масла изгорува на поладна температура, така што нема да ја запалите кожата. Изгорете време 60 часа и помалку во зависност од тоа колку користите како масло од тело.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Лаванда свеќа еукалиптус миризливи свеќи: Божиќни свеќи миризливи свеќи подароци за жени миризливи свеќи за домашни миризливи
  • Неодамнешно

Лаванда свеќа еукалиптус миризливи свеќи: Божиќни свеќи миризливи свеќи подароци за жени миризливи свеќи за домашни миризливи

DEN 240.00

Долгото време на горење може лесно да ги отстрани мирисите и да го освежи воздухот во вашиот дом 100% прир�

Ронкс Свеќа Фитил Тример, 3 во 1 Свеќа Бурмут, Фитил Машина &засилувач; Свеќа Фитил Мечка, Свеќа Нега Комплет Свеќа Додаток
  • Неодамнешно

Ронкс Свеќа Фитил Тример, 3 во 1 Свеќа Бурмут, Фитил Машина &засилувач; Свеќа Фитил Мечка, Свеќа Нега Комплет Свеќа Додаток

DEN 0.33

①Комплет Додатоци За свеќи + Исечете фитил за свеќи за да спречите саѓи и исто така додадете во времето �

Колекција Апотеке Еден Луксузна миризлива миризлива свеќа со тегла, кедар од ѓумбир, 32 мл - црвен чај, мандарински, ѓумбир,
  • Неодамнешно

Колекција Апотеке Еден Луксузна миризлива миризлива свеќа со тегла, кедар од ѓумбир, 32 мл - црвен чај, мандарински, ѓумбир,

DEN 0.33

Мирис : За барателот на авантура со белешки од црвен чај, мандарински и ѓумбир придружени со допир на Јас

Импресивни миризливи свеќи Подароци поставени за жени.Ароматераписки свеќи Подарок Подарок за пријатели, подароци за ден на
  • Неодамнешно

Импресивни миризливи свеќи Подароци поставени за жени.Ароматераписки свеќи Подарок Подарок за пријатели, подароци за ден на

DEN 1.00

Слатките и кисели капини со уникатен вкус и чистотата на свеж бегамот прават топла атмосфера Направени

Свеќи од цитронела, миризливи свеќи Подароци поставени за лето, восочни свеќи од соја со преносен калем за патувања за градина,
  • Неодамнешно

Свеќи од цитронела, миризливи свеќи Подароци поставени за лето, восочни свеќи од соја со преносен калем за патувања за градина,

DEN 2.67

9oz (450g), нето тежина : 14oz (400g) Продолжете со работи што можат да запалат и да се оддалечат од децата и милени

Миризливи свеќи за подароци, 6 пакувања свеќа за ароматерапија, време на горење од 120 часа, олеснување на стресот и Божиќни
  • Неодамнешно

Миризливи свеќи за подароци, 6 пакувања свеќа за ароматерапија, време на горење од 120 часа, олеснување на стресот и Божиќни

DEN 569.60

Бидете ваш совршен декор за дома ♥ [Безбедни и природни свеќи од соја] : Различни од оние нездрави парафи

Божиќни миризливи свеќи за подароци за жени, ароматерапија свеќа за домашни миризливи, 5,65oz соја восок преносен туристички
  • Неодамнешно

Божиќни миризливи свеќи за подароци за жени, ароматерапија свеќа за домашни миризливи, 5,65oz соја восок преносен туристички

DEN 239.84

Божиќни свеќи подароци за подароци : Овие комплети за подароци за свеќи доаѓаат со напредна прилагодена

M & Sense миризлива ароматерапија свеќа, подароци за олеснување на стресот за жени, горење 70 часа, свеќи за домашна миризба,
  • Неодамнешно

M & Sense миризлива ароматерапија свеќа, подароци за олеснување на стресот за жени, горење 70 часа, свеќи за домашна миризба,

DEN 111.84

Слободно уживајте во релаксирачко време со пријателите или семејството.3oz восок од соја, обезбедува до 7