• Неодамнешно
SS VISON 14 Инчен УЛТРА-Тенок ЕДЕН Ред LED Светло Бар-Магла Возење Место Работа Светла За Надвор Од Патот Камион Автомобил АТВ SUV ХИВ Брод - Прилагодливи Монтажа Загради

SS VISON 14 Инчен УЛТРА-Тенок ЕДЕН Ред LED Светло Бар-Магла Возење Место Работа Светла За Надвор Од Патот Камион Автомобил АТВ

DEN 3.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Како Светла Како Што Очекувавте-Напредни LED ЧИПОВИ концентриран зрак на самото место осветлува на понатамошно растојание, ви дава брилијантен ефект на осветлување без разлика колку е тежок патот или колку е темна ноќта пред вас. Тенок Дизајн Со низок Профил-Мала компактна големина, Со Димензии само 1,4" во висина и 14 " во должина, тенок дизајн не само што го прави пофлексибилен за инсталирање, туку и додава масен кул изглед на вашето теренско возило. Прилагодлива монтажа-држач За монтирање На Вртливата 360 Степени за совршен агол на осветлување, што ја олеснува промената на насоката на светлосниот зрак, обезбедувајќи ви повеќе опции за монтирање на светлината на посакуваните локации. Доверлив Квалитет И Долготрајни-цврсти ладилници од алуминиумска легура ефикасно го продолжуваат животниот век на светлината на над 50.000 часа. ИП67 водоотпорен, отпорен на прашина, отпорен на удари и антикорозивен, издржлив за да издржи секоја сурова состојба. Задоволете Ја Вашата Потреба-Погоден За сите Возила 10-30v, Автомобили, Камиони, Мотоцикли, Автобуси, Атв, Чамци, градежна опрема и многу теренски возила. Тој е многу популарен меѓу сите наши клиенти по својата пристојна големина и високи перформанси, давајќи одличен изглед кога ќе го инсталирате на вашето возило. Опремен со Лер Со висок интензитет за да обезбеди моќно осветлување, водоотпорен и отпорен на прашина со оценка IP67, брза дисипација на топлина за подолг животен век над 50.000 часа. Ова тенко светло за возење ги прави вашите автомобили да изгледаат кул и да ги задоволат вашите теренски потреби во различни ситуации, дефинитивно ќе го зајакне безбедносното возење и вашето задоволство при возењето.

Повеќе детали

Избор на купувачи

2020-2023 Чеви Силверадо/ГМЦ Сиера Путко 60 Блејд ЛЕД Задна Врата Светлосна Лента Црвена/Бела Led диоди &засилувач; Приклучок-N-Play
  • Неодамнешно

2020-2023 Чеви Силверадо/ГМЦ Сиера Путко 60 Блејд ЛЕД Задна Врата Светлосна Лента Црвена/Бела Led диоди &засилувач; Приклучок-N-Play

DEN 1425.60

Путко сега изгради ексклузивен приклучок за Играње понуден за речиси сите нови камиони со средна голем�

Жици Ремен 1 Олово, Ниридер 12В 40А Рок Прекинувач Реле Осигурувач Најлон Жици Ремен Комплет ЗА LED Светлосни Шипки Светла За
  • Неодамнешно

Жици Ремен 1 Олово, Ниридер 12В 40А Рок Прекинувач Реле Осигурувач Најлон Жици Ремен Комплет ЗА LED Светлосни Шипки Светла За

DEN 400.00

ПРЕГЛЕДКомплетот За Најлонски Жици Ниридер Е дизајниран да жици и да работи ДО 400 W помошни светла или др

Ангел ма 5 Инчен КИЛИБАР ЛЕД Под Опфаќа 2 ПАРЧИЊА за 10W Лед Светлосни Капаци ЛЕД Коцка Капаци Заштитни Поликарбонатни Лесни
  • Неодамнешно

Ангел ма 5 Инчен КИЛИБАР ЛЕД Под Опфаќа 2 ПАРЧИЊА за 10W Лед Светлосни Капаци ЛЕД Коцка Капаци Заштитни Поликарбонатни Лесни

DEN 3.00

Килибарна боја можете сами да ја промените која продира низ дождот, маглата, прашината и снегот, ви пома

Живописни Светлосни Шипки 21,5 Инчи Бела/Црвена Двојна Боја Менување На Лер Директно Светло Бар Синхрони Алтернативни Трепка
  • Неодамнешно

Живописни Светлосни Шипки 21,5 Инчи Бела/Црвена Двојна Боја Менување На Лер Директно Светло Бар Синхрони Алтернативни Трепка

DEN 4160.00

1 х Двојна Боја Менување На Светлината бар 1 x Единечна Жица Темперамент 2 x Безжичен Далечински Управувач

Стегач за цевки 2 парчиња Универзален Комплет За Прицврстување На Држачи За Држачи За Држачи За Автомобилска Несреќа Штитник
  • Неодамнешно

Стегач за цевки 2 парчиња Универзален Комплет За Прицврстување На Држачи За Држачи За Држачи За Автомобилска Несреќа Штитник

DEN 2.67

име : Бик Бар Монтира Држач Стегач Комплет широко користен : Се Однесува на повеќето теренски возила, авт

OPT7 Црвена Линија Троен Ред Задната Врата Светлосна Лента И Страничен Удар Трчање ТАБЛА LED Ленти w/Секвенцијален Килибар Трепкач
  • Неодамнешно

OPT7 Црвена Линија Троен Ред Задната Врата Светлосна Лента И Страничен Удар Трчање ТАБЛА LED Ленти w/Секвенцијален Килибар Трепкач

DEN 0.67

Најмоќната лента за осветлување На Задната Врата : атрактивен и уникатен зрак на светлина напојуван од 1