• Неодамнешно
jielun за полнење табела за ламба 8 бои далечински управувач на ламбата во кревет во боја Промена на RGB и затемнето ноќно светло за или спални соби, дневни соби, кампува?

jielun за полнење табела за ламба 8 бои далечински управувач на ламбата во кревет во боја Промена на RGB и затемнето ноќно светло

DEN 2.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Осветлување на далечински управувач : Далечински управувач Можете да ги прилагодите бојата и светлината каде било според вашите преференции. Погоден за спални соби, дневни соби и ходници, како и опуштени современи канцеларии. Висококвалитетен материјал : Висококвалитет ПЕ пластика, анти-паѓање, анти-притисок, анти-старечки карактеристики го прават тоа да има долг живот, и сè уште може да се користи нормално кога се испушта од табелата. Шарен дисплеј : Изберете помеѓу топла бела светлина и богата мешавина од живописни бои, автоматски циклус широк избор на бои од црвено-зеленото-сино-спектар на бои или одберете и пауза на вашиот омилен. Рачка : Можете да го однесете на прошетка на отворено и да го закачите на шатор како осветлување при кампување. IP45 : Може да создаде утешна и романтична атмосфера, е идеална за декор и осветлување на вашата спална соба, дневна соба, канцеларија и кој било агол на домаќинство и комерцијални средини. Уште повеќе, може да се користи и за кампување, BBQ, итни случаи и други потреби за осветлување. Далечински управувач. Далечински управувач. Шарениот дисплеј Поставете го расположението за секоја пригода. Воодушевете го семејството и пријателите со заслепувачки приказ на боја RGB - црвена, портокалова, жолта, зелена, сина, виолетова и сè што е помеѓу. Или изберете и паузирајте на вашата совршена боја. Вклучување/исклучување на електрична енергија од далечински управувач, вклучете ги режимите на светлина, прилагодете ја осветленоста или променете ја бојата. Безбедни и еколошки пријатни удобни, богати, топло светло на секој амбиент. Без сјај за око. Енергетската ефикасна LED технологија ви заштедува пари и ги минимизира влијанијата врз животната средина. Уживајте во светло и шарено осветлување на расположението што е безбедно и енергетско ефикасно.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Но-лого вајклј луксузна спална соба во кревет ламба, ламби за декорирање, за изложбени сала за трпезарија во салата за трпезарија
  • Неодамнешно

Но-лого вајклј луксузна спална соба во кревет ламба, ламби за декорирање, за изложбени сала за трпезарија во салата за трпезарија

DEN 639.84

Тој е погоден за различни стилови како што се американски класичен, европски луксуз и американска еднос

Mmllzel LED табела за ламби за маса, метални ламби од ковано железо, вазна форма, светло светло далечинско затемнување на осветлување
  • Неодамнешно

Mmllzel LED табела за ламби за маса, метални ламби од ковано железо, вазна форма, светло светло далечинско затемнување на осветлување

DEN 0.33

Мекото осветлување создава топла атмосфера Применливо : Дневна соба / трпезарија / спална соба, итн Осло�

Рустикален Тифани во стил на маса 16 Тифани обоена стаклена маса ламба Европска сина медитеранска креативна витраж дневна соба
  • Неодамнешно

Рустикален Тифани во стил на маса 16 Тифани обоена стаклена маса ламба Европска сина медитеранска креативна витраж дневна соба

DEN 0.33

Иновативен дизајн, пријатни бои, исклучителна изработка, добри подароци, деловни колеги, клиенти, прија�

Zjhyxyh романтична сина порцеланска керамичка маса за маса за дневна соба спална соба кревет ламба покрај креветот светло светло
  • Неодамнешно

Zjhyxyh романтична сина порцеланска керамичка маса за маса за дневна соба спална соба кревет ламба покрај креветот светло светло

DEN 847.84

Топлината на лесен и етеричен дух на сенките почнуваат да скокаат во самракот за да изнесат малку емоци�

Запишена ламба за трпезарија, лесна подводна китови китови кои танцуваат под морски темно сини китови дрвени бази затемнети
  • Неодамнешно

Запишена ламба за трпезарија, лесна подводна китови китови кои танцуваат под морски темно сини китови дрвени бази затемнети

DEN 0.33

Димензии : Висината на ламбата е 15 инчи, а дијаметарот на дрвената основа е 5,5 инчи Едноставно и компактн�

Светилка за контрола на допир во кревет, слатки сребрени луѓе предводена биро, златен декор Размислувач Статуа со USB порта,
  • Неодамнешно

Светилка за контрола на допир во кревет, слатки сребрени луѓе предводена биро, златен декор Размислувач Статуа со USB порта,

DEN 1.00

Табела за ламба Табела за ламба.Уникатен дизајн на креативен карактер : Тој е дизајниран како малку злат

Fehun читање ламба за ламба спална соба паметна маса за ламба за кревети за кревети разнобојни меки светлосни светло светло,
  • Неодамнешно

Fehun читање ламба за ламба спална соба паметна маса за ламба за кревети за кревети разнобојни меки светлосни светло светло,

DEN 0.33

Лесно допрете го телото на ламбата двапати за да ја вклучите ламбата Осветлувањето може да се прилагоди

Bty мала маса за ламба симпатична ламба за ламба за ноќна маса и ноќни места сет од 2 крајни табели дневна соба мала странична
  • Неодамнешно

Bty мала маса за ламба симпатична ламба за ламба за ноќна маса и ноќни места сет од 2 крајни табели дневна соба мала странична

DEN 848.00

Дрвената ламба е подарок за затоплување на куќата за пријател, мама, тато, деца, тинејџери на Денот на бл�

Ламба за маса Артзон Тифани [W12''xh19 ''], светла на маса Тифани Антички обоени стаклени кревети за трпеза за кревет/биро за
  • Неодамнешно

Ламба за маса Артзон Тифани [W12''xh19 ''], светла на маса Тифани Антички обоени стаклени кревети за трпеза за кревет/биро за

DEN 1759.84

Совршената големина го прави да не е премногу голема и да одговара на секоја просторија, таа ќе стане пр�

WSSBK кревети и ламби за маса, ламби за маса, табели за влезни табели Керамика мазни рачно нацртани модели на работните ламби
  • Неодамнешно

WSSBK кревети и ламби за маса, ламби за маса, табели за влезни табели Керамика мазни рачно нацртани модели на работните ламби

DEN 6858.08

Светло тело : Керамичко светло тело со исклучителна рачно насликана шема, стилска и реална, убава и лукс�