• Неодамнешно
WSLUCKO Тастатура Кожа за 2021 2020 Мајкрософт Површина Лаптоп Оди 12.4 &засилувач; 2022 Површински Лаптоп Оди 2 12.4 инчи, 12.4 инчен Лаптоп Оди Заштитна Тастатура Покритие, Симпат

WSLUCKO Тастатура Кожа за 2021 2020 Мајкрософт Површина Лаптоп Оди 12.4 &засилувач; 2022 Површински Лаптоп Оди 2 12.4 инчи,

DEN 3.00
Достапно на барање

Количина на стоки

●Само компатибилен со Лаптопот На Површината На Мајкрософт 2020-2021 Оди 12,4 " и 2022 Лаптоп На Површината На Мајкрософт Оди 2 12,4 инчи, Распоред НА САД. ✘Не е компатибилен Со Microsoft Surface Go, Microsoft Surface Go 2 или други модели. Ве молиме проверете го вашиот модел пред купување. Обезбедете целосна заштита за вашата тастатура од прашина, истурање течност (кафе/пиво/млеко), абење на клучеви, контаминира и многу повеќе. Направено со врвен инженерски одделение издржлив нетоксичен силикон, ултра тенок до 0,3 мм нема да му наштети на екранот и ќе го олесни пишувањето. Лесен за нанесување и отстранување, целосно перат и еднократно. Карактеристики : 1. Обезбедете целосна заштита за вашата тастатура од прашина, истурање течност (кафе/пиво/млеко), абење на клучеви, контаминира и многу повеќе. 2. Направено со врвен инженерски одделение издржлив нетоксичен силикон, ултра тенок до 0,3 мм нема да му наштети на екранот и ќе го олесни пишувањето. 3. Лесен за нанесување и отстранување, целосно перат и еднократно. САМО Компатибилни со : ✔Microsoft Surface Лаптоп Оди 12.4", 2020-2021 Ослободување ✔Microsoft Surface Лаптоп Оди 2 12.4" , 2022 Ослободување НЕ се Компатибилни со : ✘Microsoft Surface Лаптоп 1/2/3/4/5 13 инчен и 15 инчен ✘Microsoft Surface Книга 1/2/3/4 13 инчен и 15 инчен ✘Microsoft Surface Оди ✘Microsoft Surface Оди 2 ✘Microsoft Surface Pro 1/2/3/4/5/6/7/8/9 ✘Microsoft Surface Про X 13 инчи ✘или други Microsoft модели Пакет се Вклучуваат : 1 * на Тастатурата Капак.

Повеќе детали

Избор на купувачи

ПАТИКИЛ Шпански Налепници За Распоред на тастатура, 4 Пакети Универзален Капак За Замена На Тастатурата За Десктоп Компјутер
  • Неодамнешно

ПАТИКИЛ Шпански Налепници За Распоред на тастатура, 4 Пакети Универзален Капак За Замена На Тастатурата За Десктоп Компјутер

DEN 95.84

Боја : Црна, Бела; Материјал : ПВЦ; Одговара За : Универзална Тастатура; Список За Пакување : 4 х Налепници П

Екомахоличари Премиум Заштитник На Подлогата За Панасоник Тагбук ФЗ-40, Црна Подлога За Допир Покритие Против Гребење Анти Отпечаток
  • Неодамнешно

Екомахоличари Премиум Заштитник На Подлогата За Панасоник Тагбук ФЗ-40, Црна Подлога За Допир Покритие Против Гребење Анти Отпечаток

DEN 1057.60

Оваа заштитна налепница за подлога За Патека На Допир ќе ја заштити кожата на вашиот лаптоп од мали греб

Јапонска Хирагана Транспарентни Налепници За Тастатура Со Црни Букви За Компјутерски Компјутерски Лаптопи Десктоп Тастатури
  • Неодамнешно

Јапонска Хирагана Транспарентни Налепници За Тастатура Со Црни Букви За Компјутерски Компјутерски Лаптопи Десктоп Тастатури

DEN 1.33

ЈАПОНСКИ ХИРАГАНА ТРАНСПАРЕНТНИ НАЛЕПНИЦИ ЗА ТАСТАТУРА СО ЦРНИ БУКВИ Висококвалитетни Налепници за та

Екомахоличари Лаптоп Тачпад Заштитник На Подлогата За Подлога За Покривање На Кожата Налепница Филм ЗА Самитот НА МСИ Е14 14
  • Неодамнешно

Екомахоличари Лаптоп Тачпад Заштитник На Подлогата За Подлога За Покривање На Кожата Налепница Филм ЗА Самитот НА МСИ Е14 14

DEN 1.33

ЗАШТИТЕТЕ ГО вашиот ЛАПТОП : 2 ПАРЧИЊА дизајн, спречете ја подлогата за допир на лаптопот од прашина, дам�

Екомахоличари Лаптоп Тачпад Заштитник На Подлогата За Подлога За Покривање На Кожата Налепница Филм За Лаптоп Samsung M 11.6
  • Неодамнешно

Екомахоличари Лаптоп Тачпад Заштитник На Подлогата За Подлога За Покривање На Кожата Налепница Филм За Лаптоп Samsung M 11.6

DEN 2.00

ЗАШТИТЕТЕ ГО вашиот ЛАПТОП : 2 ПАРЧИЊА дизајн, спречете ја подлогата за допир на лаптопот од прашина, дам�

Екомахоличари Лаптоп Тачпад Заштитник На Тастатурата Покритие Кожата Налепница Филм ЗА LG Грам 14 14Z970 14 инчен Лаптоп, Црна
  • Неодамнешно

Екомахоличари Лаптоп Тачпад Заштитник На Тастатурата Покритие Кожата Налепница Филм ЗА LG Грам 14 14Z970 14 инчен Лаптоп, Црна

DEN 95.84

ЗАШТИТЕТЕ ГО вашиот ЛАПТОП : 2 ПАРЧИЊА дизајн, спречете ја подлогата за допир на лаптопот од прашина, дам�

НОРВЕШКАТА ТАСТАТУРА ЕТИКЕТИ РАСПОРЕД СО БЕЛИ БУКВИ ТРАНСПАРЕНТНА ПОЗАДИНА ЗА ДЕСКТОП, ЛАПТОП И ЛАПТОП СЕ КОМПАТИБИЛНИ СО APPLE
  • Неодамнешно

НОРВЕШКАТА ТАСТАТУРА ЕТИКЕТИ РАСПОРЕД СО БЕЛИ БУКВИ ТРАНСПАРЕНТНА ПОЗАДИНА ЗА ДЕСКТОП, ЛАПТОП И ЛАПТОП СЕ КОМПАТИБИЛНИ СО APPLE

DEN 1.67

Јасна транспарентна позадина ги прави налепниците невидливи и им овозможува на постојните знаци да се �

Екомахоличари Премиум Заштитник На Подлогата За Ацер Предатор хелиос 300 17.3 инчен Лаптоп, Црн Капак На Подлогата За Допир
  • Неодамнешно

Екомахоличари Премиум Заштитник На Подлогата За Ацер Предатор хелиос 300 17.3 инчен Лаптоп, Црн Капак На Подлогата За Допир

DEN 1.33

Оваа заштитна налепница за подлога За Патека На Допир ќе ја заштити кожата на вашиот лаптоп од мали греб

Екомахоличари Лаптоп Заштитник На Допир За Леново Јога Тенок 7и Про 14 инчен лаптоп, Транспарентен Заштитник На Подлогата За
  • Неодамнешно

Екомахоличари Лаптоп Заштитник На Допир За Леново Јога Тенок 7и Про 14 инчен лаптоп, Транспарентен Заштитник На Подлогата За

DEN 0.33

Овој заштитник на подлогата за допир е изработен од висококвалитетен материјал кој е ултра тенок транс�