• Неодамнешно
WSLUCKO Тастатура Кожа за 2021 2020 Мајкрософт Површина Лаптоп Оди 12.4 &засилувач; 2022 Површински Лаптоп Оди 2 12.4 инчи, 12.4 инчен Лаптоп Оди Заштитна Тастатура Покритие, Симпат

WSLUCKO Тастатура Кожа за 2021 2020 Мајкрософт Површина Лаптоп Оди 12.4 &засилувач; 2022 Површински Лаптоп Оди 2 12.4 инчи,

DEN 3.00
Достапно на барање

Количина на стоки

●Само компатибилен со Лаптопот На Површината На Мајкрософт 2020-2021 Оди 12,4 " и 2022 Лаптоп На Површината На Мајкрософт Оди 2 12,4 инчи, Распоред НА САД. ✘Не е компатибилен Со Microsoft Surface Go, Microsoft Surface Go 2 или други модели. Ве молиме проверете го вашиот модел пред купување. Обезбедете целосна заштита за вашата тастатура од прашина, истурање течност (кафе/пиво/млеко), абење на клучеви, контаминира и многу повеќе. Направено со врвен инженерски одделение издржлив нетоксичен силикон, ултра тенок до 0,3 мм нема да му наштети на екранот и ќе го олесни пишувањето. Лесен за нанесување и отстранување, целосно перат и еднократно. Карактеристики : 1. Обезбедете целосна заштита за вашата тастатура од прашина, истурање течност (кафе/пиво/млеко), абење на клучеви, контаминира и многу повеќе. 2. Направено со врвен инженерски одделение издржлив нетоксичен силикон, ултра тенок до 0,3 мм нема да му наштети на екранот и ќе го олесни пишувањето. 3. Лесен за нанесување и отстранување, целосно перат и еднократно. САМО Компатибилни со : ✔Microsoft Surface Лаптоп Оди 12.4", 2020-2021 Ослободување ✔Microsoft Surface Лаптоп Оди 2 12.4" , 2022 Ослободување НЕ се Компатибилни со : ✘Microsoft Surface Лаптоп 1/2/3/4/5 13 инчен и 15 инчен ✘Microsoft Surface Книга 1/2/3/4 13 инчен и 15 инчен ✘Microsoft Surface Оди ✘Microsoft Surface Оди 2 ✘Microsoft Surface Pro 1/2/3/4/5/6/7/8/9 ✘Microsoft Surface Про X 13 инчи ✘или други Microsoft модели Пакет се Вклучуваат : 1 * на Тастатурата Капак.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Екомахоличари Премиум Заштитник На Подлогата За Панасоник Тагбук ФЗ-40, Црна Подлога За Допир Покритие Против Гребење Анти Отпечаток
  • Неодамнешно

Екомахоличари Премиум Заштитник На Подлогата За Панасоник Тагбук ФЗ-40, Црна Подлога За Допир Покритие Против Гребење Анти Отпечаток

DEN 1057.60

Оваа заштитна налепница за подлога За Патека На Допир ќе ја заштити кожата на вашиот лаптоп од мали греб