• Неодамнешно
Мобестех Електронска Тастатура 2 Комплети Берач За Клуч За Подмачкување Извлекувач Чип Четка Капа Иц Механичка Тастатура Чистење Пенкало Компјутерска Електроник?

Мобестех Електронска Тастатура 2 Комплети Берач За Клуч За Подмачкување Извлекувач Чип Четка Капа Иц Механичка Тастатура Чистење

DEN 407.36
Достапно на барање

Количина на стоки

Антистатичка Четка за Чистење : Исклучителна изработка, разумна структура, професионална и практична, може да ви донесе погодност. Извлекувач На Капачиња За Тастатура : лесен и удобен за употреба и лесен за чување кога не се користи. Домашна Четка за тастатура : Избришете ја нечистотијата на површината на плочата ЗА ПХБ и чувствителните уреди. Механички Извлекувач На Прекинувач За Тастатура : процес на Галванизација, текстурата на површината не се лизга, практична за употреба. Извлекувач на тастатура : тоа е суштински и практичен сет за чистење за механички работи за чистење на тастатурата. четка. Пакетот Вклучува 2 x четка 2 x чип берач 4 x отстранувачи на капачиња 4 x Пенкала За подмачкување Карактеристики-Материјал : метал, Пластична Капа Извлекувач - Специјален дизајн и тоа е во добра изработка. Тоа е најдобрата замена за вашите стари, Една Четки За Чистење Електроника. - електронски компоненти, отстранете ги и од компјутерите и Отстранувачот на Капачето на Тастатурата. - Погоден за електронски главни плочи, плочки, тастатури, фигури, модели на скали и Сл Четка за Тастатура. -Четка за одржување и чистење, целосни спецификации и Извлекувач на Капачиња за долготрајна употреба. - Поставете го извлекувачот на тастатурата заедно со двете страни на капачето, прилагодете го аголот, а потоа повлечете го Вертикално Извлекувачот На Капачето на Тастатурата. - Боја : Како Што Е Прикажано Антистатичко Чистење Четка-Големина : 18,00Х2, 00Х1, 00см/7, 07Х0, 79Х0 Механички Тастатура Прекинувач Извлекувач.Отстранувачот На Капачето За опис на стоката Содржи пластика и метален материјал, кој има висока издржливост, не е лесен за деформација.Компјутерска Четка овој механички комплет за чистење тастатура е изработен од врвен материјал, кој може да издржи долготрајна употреба.Отстранувач На Тастатура На Тастатурата Фина изработка, обезбедува практичност.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Акко клучеви со врвот печатен сјај со профилот на АСА, бели клучеви PBT со двојни тастатури за механички тастатури за механички
  • Неодамнешно

Акко клучеви со врвот печатен сјај со профилот на АСА, бели клучеви PBT со двојни тастатури за механички тастатури за механички

DEN 478.24

Белешка : Горните капачиња за сјај за печатење се наменети за LED диоди За прекинувачите за структура на MX

2 Пакување Тастатура Тастатура Капи Метални И Гумени Тастатури Розови Тастатури Симпатична Мачка Шепа Тастатура Каваи Тастатури
  • Неодамнешно

2 Пакување Тастатура Тастатура Капи Метални И Гумени Тастатури Розови Тастатури Симпатична Мачка Шепа Тастатура Каваи Тастатури

DEN 3.00

Вклучен пакет : Дојдете со 2 пакети капачиња за шепи за мачки, 1 извлекувач на клучеви за пакување, нема по

Тастатура со боксови Компатибилна Со Lenovo IdeaPad 1 - ВОДООТПОРНА USB Тастатура, ВОДООТПОРНА ВОДООТПОРНА USB Тастатура Отпорна
  • Неодамнешно

Тастатура со боксови Компатибилна Со Lenovo IdeaPad 1 - ВОДООТПОРНА USB Тастатура, ВОДООТПОРНА ВОДООТПОРНА USB Тастатура Отпорна

DEN 1089.60

? [ВОДООТПОРНА] Тастатура Со Боксови Компатибилна со Lenovo Idea Pad 1 (14 во 82 GW) Одржувајте ЈА вашата работна ст�

Тастатура со боксови Компатибилна Со ТАБЛЕТА ОНН-Тастатура Со Слаби Копчиња, Пренослива Тастатура Со Интегрирани Команди ЗА
  • Неодамнешно

Тастатура со боксови Компатибилна Со ТАБЛЕТА ОНН-Тастатура Со Слаби Копчиња, Пренослива Тастатура Со Интегрирани Команди ЗА

DEN 0.67

? [ЗАШТЕДА НА БАТЕРИЈА] Тастатурата Со Слаби Копчиња?прекинувачот за вклучување / исклучување ви овозмож

Делфин.Дил Замена Индивидуални Клучни Тастатура ЗА Нас Ретина Дисплеј Про А1425 А1502 А1398 А1466 Замена Клучни Тастатура Црта/Прашалник
  • Неодамнешно

Делфин.Дил Замена Индивидуални Клучни Тастатура ЗА Нас Ретина Дисплеј Про А1425 А1502 А1398 А1466 Замена Клучни Тастатура Црта/Прашалник

DEN 1.33

Компатибилен број На Модел : А1425,А1502,А1398, А1466 Некои модели користат друга верзија на тастатурата и не се �

Работи со Мобилен Ултра Тенок Преклопен Безжичен Bluetooth Тастатура Компатибилен Со Micromax Платно Примами Со Држач За Телефон
  • Неодамнешно

Работи со Мобилен Ултра Тенок Преклопен Безжичен Bluetooth Тастатура Компатибилен Со Micromax Платно Примами Со Држач За Телефон

DEN 1.67

⌨Целата црна тастатура Компатибилна со Вашето Платно Микромакс Се вклопува и добро се надополнува со р

Тастатура за машина За пишување, Безжични Тастатури За Писатели Од Ретро Тип, Гроздобер Механички Клуч, 12,25х7, Црна, РГБ,
  • Неодамнешно

Тастатура за машина За пишување, Безжични Тастатури За Писатели Од Ретро Тип, Гроздобер Механички Клуч, 12,25х7, Црна, РГБ,

DEN 1549.92

РЕТРОФУТУРИСТИЧКАESЕТИКА : Класичниот ретро дизајн на старите машини за пишување е комбиниран со модерн

Јиису Механичка Тастатура Кабел Намотан Тип-Ц УСБ АВИЈАЦИЈА Конектор Пролетта Жица Десктоп Компјутер Приклучок Декорација Додаток
  • Неодамнешно

Јиису Механичка Тастатура Кабел Намотан Тип-Ц УСБ АВИЈАЦИЈА Конектор Пролетта Жица Десктоп Компјутер Приклучок Декорација Додаток

DEN 1.67

Пластика Увезени Предвремено затворање Механички Кабел За Тастатура Намотан Тип Ц Усб Авијациски Коне

LMMDDP Мулти Мини Чист Компјутерски Монитор Тастатура Чиста Четка Со Екран Избриши Двоен Глава Лаптоп Телефон Екран Прашина
  • Неодамнешно

LMMDDP Мулти Мини Чист Компјутерски Монитор Тастатура Чиста Четка Со Екран Избриши Двоен Глава Лаптоп Телефон Екран Прашина

DEN 0.33

Тоа е двоглава трапезоидна компјутерска четка што се повлекува и се повлекува крајот е пп четка, а други

Алатка За Отстранување На Тастатурата фиада И 200 Парчиња Гумени Амортизери О-Прстен Водовод Гума О-Прстен Печат За Цреша Мх
  • Неодамнешно

Алатка За Отстранување На Тастатурата фиада И 200 Парчиња Гумени Амортизери О-Прстен Водовод Гума О-Прстен Печат За Цреша Мх

DEN 1.67

15 см / 5,9 инчи во должина, опрстенот е прибл Широка примена : тастатурата и амортизерите можат да ви помог