• Неодамнешно
Мобестех Електронска Тастатура 2 Комплети Берач За Клуч За Подмачкување Извлекувач Чип Четка Капа Иц Механичка Тастатура Чистење Пенкало Компјутерска Електроник?

Мобестех Електронска Тастатура 2 Комплети Берач За Клуч За Подмачкување Извлекувач Чип Четка Капа Иц Механичка Тастатура Чистење

DEN 407.36
Достапно на барање

Количина на стоки

Антистатичка Четка за Чистење : Исклучителна изработка, разумна структура, професионална и практична, може да ви донесе погодност. Извлекувач На Капачиња За Тастатура : лесен и удобен за употреба и лесен за чување кога не се користи. Домашна Четка за тастатура : Избришете ја нечистотијата на површината на плочата ЗА ПХБ и чувствителните уреди. Механички Извлекувач На Прекинувач За Тастатура : процес на Галванизација, текстурата на површината не се лизга, практична за употреба. Извлекувач на тастатура : тоа е суштински и практичен сет за чистење за механички работи за чистење на тастатурата. четка. Пакетот Вклучува 2 x четка 2 x чип берач 4 x отстранувачи на капачиња 4 x Пенкала За подмачкување Карактеристики-Материјал : метал, Пластична Капа Извлекувач - Специјален дизајн и тоа е во добра изработка. Тоа е најдобрата замена за вашите стари, Една Четки За Чистење Електроника. - електронски компоненти, отстранете ги и од компјутерите и Отстранувачот на Капачето на Тастатурата. - Погоден за електронски главни плочи, плочки, тастатури, фигури, модели на скали и Сл Четка за Тастатура. -Четка за одржување и чистење, целосни спецификации и Извлекувач на Капачиња за долготрајна употреба. - Поставете го извлекувачот на тастатурата заедно со двете страни на капачето, прилагодете го аголот, а потоа повлечете го Вертикално Извлекувачот На Капачето на Тастатурата. - Боја : Како Што Е Прикажано Антистатичко Чистење Четка-Големина : 18,00Х2, 00Х1, 00см/7, 07Х0, 79Х0 Механички Тастатура Прекинувач Извлекувач.Отстранувачот На Капачето За опис на стоката Содржи пластика и метален материјал, кој има висока издржливост, не е лесен за деформација.Компјутерска Четка овој механички комплет за чистење тастатура е изработен од врвен материјал, кој може да издржи долготрајна употреба.Отстранувач На Тастатура На Тастатурата Фина изработка, обезбедува практичност.

Повеќе детали

Избор на купувачи

ЗМХ Длабоко Море медуза Тема тастатура PBT Боја Сублимација Прилагодено Тастатура, XDA Профил Персоналните 137 Клучеви Во Собата
  • Неодамнешно

ЗМХ Длабоко Море медуза Тема тастатура PBT Боја Сублимација Прилагодено Тастатура, XDA Профил Персоналните 137 Клучеви Во Собата

DEN 1.67

ПРОФИЛОТ XDA е понизок од профилот на цреша и профилот НА OEM.27 u, тоа не може да биде компатибилен) Ја прави �

Алатка За Отстранување На Тастатурата фиада И 200 Парчиња Гумени Амортизери О-Прстен Водовод Гума О-Прстен Печат За Цреша Мх
  • Неодамнешно

Алатка За Отстранување На Тастатурата фиада И 200 Парчиња Гумени Амортизери О-Прстен Водовод Гума О-Прстен Печат За Цреша Мх

DEN 1.67

15 см / 5,9 инчи во должина, опрстенот е прибл Широка примена : тастатурата и амортизерите можат да ви помог

Бокс Бран Тастатура Компатибилен Со Чест Поглед 20-Тенки Клучеви Bluetooth Тастатура - Со Позадинско Осветлување, Преносни тастатура
  • Неодамнешно

Бокс Бран Тастатура Компатибилен Со Чест Поглед 20-Тенки Клучеви Bluetooth Тастатура - Со Позадинско Осветлување, Преносни тастатура

DEN 399.20

Вклучува интегрирана ТАСТАТУРА СО BLUETOOTH со позадинско осветлување за тактилно пишување На Вашиот Прика

Бокс Бран Тастатура Компатибилна со кобо умадер-Слимки Блутут Тастатура - Со Позадинско Осветлување, Пренослива тастатура со
  • Неодамнешно

Бокс Бран Тастатура Компатибилна со кобо умадер-Слимки Блутут Тастатура - Со Позадинско Осветлување, Пренослива тастатура со

DEN 1.33

Безбедно чувајте ги тастатурата и уредот со НЕГОВАТА ТЕНКА И УДОБНА ГОЛЕМИНА и лесно поставете резервн�

Тастатура со боксови Компатибилна Со ТАБЛЕТА ОНН-Тастатура Со Слаби Копчиња, Пренослива Тастатура Со Интегрирани Команди ЗА
  • Неодамнешно

Тастатура со боксови Компатибилна Со ТАБЛЕТА ОНН-Тастатура Со Слаби Копчиња, Пренослива Тастатура Со Интегрирани Команди ЗА

DEN 0.67

? [ЗАШТЕДА НА БАТЕРИЈА] Тастатурата Со Слаби Копчиња?прекинувачот за вклучување / исклучување ви овозмож