• Неодамнешно
Teckeen 2x златен позлатен телефонски кабел за приклучок Detanglers 360 степени ротирачки фиксни вртливите вртливи вртливи вртливи кабел

Teckeen 2x златен позлатен телефонски кабел за приклучок Detanglers 360 степени ротирачки фиксни вртливите вртливи вртливи вртливи

DEN 0.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Ако имате какви било проблеми, ве молиме слободно контактирајте не. Бојата на фотографијата може да биде малку поразлична од вистинскиот производ заради прикажување на боја на различни монитори. Поддршка за гаранција : Ние нудиме услуги на клиентите и техничка поддршка.Model RJ9-4 P4 C модел : Работи со стандардна телефонска линија RJ9, кабел за прицврстување на слушалката 4 P4 C Gague, не е погоден за Vo IP телефон и приклучок за модели RJ45. Сите алатки.360 степени ротација : Автоматски се ротира како што правите додека зборувате на телефон за ефикасно да го спречите вашиот калем телефонски кабел да не се заплетка и не се меша. Поддршка за гаранција : Ние нудиме услуги на клиентите и техничка поддршка. ДЕСКИЦИЈА : не влијае на квалитетот на звукот заради висококвалитетни материјали. Лесно за употреба : едноставно вклучете ја вашата слушалка на едниот крај и кабелот на другиот крај. Features : RJ9-4 P4 C Model : Works with standard RJ9 telephone line, 4 P4 C gague handset coiled cord, not suitable for VOIP phone and RJ45 model plug. Усогласување : бренд Newmaterial : PBTColor : Black Size : Должина : Околу 7 см/2,8 инчет Вклучен : 2* Телефонски кабел Денгангерс Совети за пријателство : Големината се мери со раце, ве молиме, дозволете мала грешка на мерење. Ако имате какви било проблеми, ве молиме слободно контактирајте не. Лесен за употреба : едноставно вклучете ја вашата слушалка од едниот крај и кабелот на другиот крај.Вишта на претежно модели на жици и слушалки за слушалки. Отстранувањето на detangler е исто толку лесно. Отстранувањето на detangler е исто толку лесно. Отстранувањето на detangler е исто толку лесно. Ако имате какви било проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас. Златен позлатен приклучок : Усвојување на висококвалитетни материјали и метални контакти позлатени за да се обезбеди одлична врска и квалитетот на звукот.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Yushvn 2 пакет црна телефонска кабел 5m 16,5 метри телефонска линија продолжена кабел кабел жица машка до машки RJ11 6p4c Модуларен
  • Неодамнешно

Yushvn 2 пакет црна телефонска кабел 5m 16,5 метри телефонска линија продолжена кабел кабел жица машка до машки RJ11 6p4c Модуларен

DEN 175.84

Стандардни телефонски конектори на двата краја, приклучете и играјте подготвени за линии на факс, модем

Телефонски кабел Rampro, телефонски кабел- калем, без затегнување, одличен квалитет на звук, кабел за слушалки за фиксна линија
  • Неодамнешно

Телефонски кабел Rampro, телефонски кабел- калем, без затегнување, одличен квалитет на звук, кабел за слушалки за фиксна линија

DEN 156.00

Ousesuses : Продолжената должина на кабелот ви дава повеќе линија додека работите во канцеларијата или дома.

Телефонски мотор за слушалки на меканиксити, 4p4c 6,56 стапки на изборен кабел за телефонски телефонски телефон за дома или
  • Неодамнешно

Телефонски мотор за слушалки на меканиксити, 4p4c 6,56 стапки на изборен кабел за телефонски телефонски телефон за дома или

DEN 127.84

Телефонскиот кабел за слушалки обезбедува овде, Fit RJ9 Plug 4 P4 C, боја : бела; Должина на кабелот за телефонск�

3 пакет Конектор за конектор за телефонска линија, RJ11 6P4C Модуларен женски до женски директен телефонски адаптер за спојување
  • Неодамнешно

3 пакет Конектор за конектор за телефонска линија, RJ11 6P4C Модуларен женски до женски директен телефонски адаптер за спојување

DEN 2.33

Функција : Компресирајте го целиот резервен простор, точен пренос на сигнал, мал и исклучителен, компакт