• Неодамнешно
MGTCAR 22mm мини дигитален волтметар квадрат AC 20-500V напон на напон на напон на напон на напон LED индикатор за ламба за сила

MGTCAR 22mm мини дигитален волтметар квадрат AC 20-500V напон на напон на напон на напон на напон LED индикатор за ламба за

DEN 0.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Извор на осветлување : LED. Боја на ламби : R-Red Y-Yellow G-Green B-Blue W-White. Напон : 20 V-500 V. Природа на снабдувањето : AC. Оценето температура : T90. Специфициско осветлување Извор : Led Color of Lamps : R-Red Y-Yellow G-Green B-Blue W-Whitevoltage : 20 V-500 Vnature на снабдувањето : Акциран температура : T90 Life of Continuous Work Обично не е ненадеен неуспех; Главна техничка параметри на животната средина Температура : 30 Врховна влажност на воздухот : ≤98%Степен на заштита : Глава IP65 Voltage на работната фреквенција : 2,5k V (валидна вредност на AC), 1minleakage Индекс : CT1≥100 Frequency : AC 50-60 Hz.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Мерач на струја на напон DC 6.5-100V Дигитален LCD дисплеј Електричен мерач на енергија на напон, волтметар Амметар со 50А-шант
  • Неодамнешно

Мерач на струја на напон DC 6.5-100V Дигитален LCD дисплеј Електричен мерач на енергија на напон, волтметар Амметар со 50А-шант

DEN 1.67

LCD дисплеј : Усвојување на голем LCD екран, мерачот на напон на напон прикажува напон, струја, активна моќн�

Тестери со должина од 50мм со должина од 50мм метални единечни крокодилни стегачи на крокодил Алигаторски тестери за напон на
  • Неодамнешно

Тестери со должина од 50мм со должина од 50мм метални единечни крокодилни стегачи на крокодил Алигаторски тестери за напон на

DEN 287.68

Име на производот : Алигаторски клип; Апликација : Тестирање работа Големина на клипот : 50 x 13 x 6mm / 2 "x 0,5" x 0,

Коауус моќност 63А автоматско повторно поврзување на колото за повторно поврзување на колото над и под напон во однос на струјата
  • Неодамнешно

Коауус моќност 63А автоматско повторно поврзување на колото за повторно поврзување на колото над и под напон во однос на струјата

DEN 2.00

Кога струјата на напон е нормална, производот автоматско повторно ќе се поврзе Опсег на истекување : 10 ~ 9

AEXIT 2 x Електрично тестирање бакарно обложен црна црвена црвена црвена боја 50A тест клип Алигатор напон тестери за прицврстување
  • Неодамнешно

AEXIT 2 x Електрично тестирање бакарно обложен црна црвена црвена црвена боја 50A тест клип Алигатор напон тестери за прицврстување

DEN 1.67

Име на производот : клип на батерија Алигатор; Оценета струја : 50А Материјал : пластика, метал позлатен од