• Неодамнешно
Торба за јаже за јаже

Торба за јаже за јаже

DEN 3999.84
Достапно на барање

Количина на стоки

Пристапете до вашата опрема или како нормален ранец или отворете ја и поставете ја како tarp за да стигнете до сите ваши опрема одеднаш. Внатрешните синџири на маргаритки и 4 џебови со тешки мрежи ви овозможуваат да ги организирате вашите мали уреди за лесен пристап. Конструирана од тешка ткаенина од 900 дени. Текстурираното дно што не се лизга е вкочането за удобност додека ранецот и горниот аспиратор спречува дрвени чипови и дожд да навлегуваат во вашите работи. Големина : 27 ”x 15”, капацитет : 60 литри, тежина : 6,25 фунти. Пристапете до вашата опрема или како нормален ранец или отворете ја и поставете ја како tarp за да стигнете до сите ваши опрема одеднаш. Внатрешните синџири на маргаритки и 4 џебови со тешки мрежи ви овозможуваат да ги организирате вашите мали уреди за лесен пристап. Конструирана од тешка ткаенина од 900 дени. Текстурираното дно што не се лизга е вкочането за удобност додека ранецот и горниот аспиратор спречува дрвени чипови и дожд да навлегуваат во вашите работи. Големина : 27 ”x 15”, капацитет : 60 литри, тежина : 6,25 фунти.

Повеќе детали

Избор на купувачи