• Неодамнешно
Yfqhdd Selfie Stick Tripod, Extendable Selfie Stick, компатибилен, преносен мобилен телефон во живо

Yfqhdd Selfie Stick Tripod, Extendable Selfie Stick, компатибилен, преносен мобилен телефон во живо

DEN 6124.80
Достапно на барање

Количина на стоки

Генијалност и занаетчиство. Блескање, елементите на скапоцени камења се лесни и луксузни и нови мода. Секоја педа од резба е само за цветаната шармантна боја. Целиот метал е внимателно изграден, а издржливоста е елемент на кој се фокусира дизајнерот. Повеќето од нив се направени од алуминиумска легура. Метален материјал, цврст и издржлив, не е лесен за оштетување, вилицата поддржува модели од 4-6 инчи. Софистицирана алуминиумска вратило на алуминиум, двоен дизајн против ротација, дополнет со одличен материјал за алуминиумска легура. Задебелената кожена форма на Lychee PU и рачката од кожа куќиште PU кожа дизајн на кутија се и убави и практични. Дури и во студената зима, ние сè уште сме вашата интимна мала јакна. Име на производот : jingling Selfie Stick Shrink Големина : 245mmtensile Големина : 775mmproduct Тежина : 171gmain Материјал : Алуминиум легура Тежина : 1000g Clamp Големина на истегнување : 88mm.connection Метод : Врска Управувач на фотографии : > 10000 Продукција Боја : Роуз1. 6 должини се бесплатни за истегнување, должина на смалување : 245мм, должина на истегнување : 775мм, растојание за само-тајмер, како што господар.2. Заден поглед Голем, предна и задна камера може да се земе по волја.3. Ротирање на главата на тавата/навалување и слободно ротирајќи го аголот за да се исполнат разни агли на пукање.5. Клипот е изработен од силиконски душек што не се лизга, кој цврсто го држи телефонот и не му наштети на телефонот. Да се ​​случи на разликата во рачното мерење, ве молиме дозволете мала разлика во големината.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Универзален држач за мобилни телефони монтирање на лак за монтирање на телефон за паметни телефони 2 Методи за инсталација
  • Неодамнешно

Универзален држач за мобилни телефони монтирање на лак за монтирање на телефон за паметни телефони 2 Методи за инсталација

DEN 3.33

Лесно инсталирајте и работи со повеќето стабилизатори Се вклопува во десната и левата рака лакови со ме

Дојди-ТВ алуминиум Телефон Трипод монтажа W 52mm адаптер w ладно чевли монтирање w мини патувања во блог статива w 360 степени
  • Неодамнешно

Дојди-ТВ алуминиум Телефон Трипод монтажа W 52mm адаптер w ладно чевли монтирање w мини патувања во блог статива w 360 степени

DEN 1.67

52 IN (6см11,5 см) Clencephone Прицврстувачот се прилагодува за да одговара на i Phone 13 12 11 Pro Max Samsung S10 S9 / S9+ Note 10, Google Pixe

Atumtek 2 Телефон за прилагодување на висината Телефон со ладно монтирање на чевли и 1/4 ”продолжение за завртки, флексибилен
  • Неодамнешно

Atumtek 2 Телефон за прилагодување на висината Телефон со ладно монтирање на чевли и 1/4 ”продолжение за завртки, флексибилен

DEN 255.84

Затворена должина : 33см [Флексибилен статив] Нозете на стативата на типодот на октоподот се завиткаат ок

ФОТОПРО Телефон Трипод монтирање 1/4 инчен завртка Универзален мобилен телефон монтиран адаптер за монопод селфи стап десктоп
  • Неодамнешно

ФОТОПРО Телефон Трипод монтирање 1/4 инчен завртка Универзален мобилен телефон монтиран адаптер за монопод селфи стап десктоп

DEN 2.67

【Висок квалитет】 Fotopro SJ85 Телефонски статив монтирање е изработено од висококвалитетен пластичен, клас

PLPLAAOO алуминиумска легура Алуминиум Телефон Телефон монтиран метал стегач со дупка за завртки од 1/4 инчи, метал телефонски
  • Неодамнешно

PLPLAAOO алуминиумска легура Алуминиум Телефон Телефон монтиран метал стегач со дупка за завртки од 1/4 инчи, метал телефонски

DEN 192.00

【1 / 4 инчи дупка за завртки】 со дупка за завртки од 1 / 4 инчи на дното, може да се монтира на селфи пол, ста�

Магичен клип за монтирање на раката и телефонот, артикулирање на монитор за магично поле за монитор со 1/4 '' адаптери за завртки
  • Неодамнешно

Магичен клип за монтирање на раката и телефонот, артикулирање на монитор за магично поле за монитор со 1/4 '' адаптери за завртки

DEN 1.33

Тежина на артикалот 4,6 унци ОМПАТИТИВНИ УРЕДИ : Камера, мобилен телефон Телефонски статив и магичен АРМ

Преносен 41 -инчен селфи стап за стап на телефон со безжичен далечински управувач со стативи со статив 360 ротација компатибилен
  • Неодамнешно

Преносен 41 -инчен селфи стап за стап на телефон со безжичен далечински управувач со стативи со статив 360 ротација компатибилен

DEN 1.00

Преклопената должина е само 7,6 инчи (19,4 см) со само 158g тежина, така што може лесно и слободно да се стави в�

Држач за селегирање на селфи стап за продолжување на рачниот статив за статив со предводена светлина за пополнување за iPhone
  • Неодамнешно

Држач за селегирање на селфи стап за продолжување на рачниот статив за статив со предводена светлина за пополнување за iPhone

DEN 1537.60

Квалитет 100% сосема нов, испорака со целосно следење и пристигнува за 8 20 дена Може да биде совршено комп

DXBO Selfie Stick Theper Trapod, преносен долг пол -алуминиумска легура надградба Издржлив селфи стап со одвојлив безжичен далечински
  • Неодамнешно

DXBO Selfie Stick Theper Trapod, преносен долг пол -алуминиумска легура надградба Издржлив селфи стап со одвојлив безжичен далечински

DEN 367.84

Интегриран иновативен дизајнНовонадградениот статив на селфи стап во 2022 година е опремен со вграден шт

62in Телефонски статив со безжичен далечински и телефонски пакет со флексибилен статив за мобилен телефон за селфи/снимање на
  • Неодамнешно

62in Телефонски статив со безжичен далечински и телефонски пакет со флексибилен статив за мобилен телефон за селфи/снимање на

DEN 1.33

Идеално поставување за блогирање и стриминг во живосетот за статив се состои од повеќенаменски селфи с�