• Неодамнешно
Виски Адмирал Панч Боул Кристал Коктел Партија Сервери, Во собата на 1, Јасно

Виски Адмирал Панч Боул Кристал Коктел Партија Сервери, Во собата на 1, Јасно

DEN 2.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Количина : 1 удар сад. Капацитет : 2,5 Литри. Материјали : кристал без Олово. Грижа : безбедна Машина за Миење Садови. ЕЛЕГАНТЕН САД ЗА КРИСТАЛНО УДИРАЊЕ-овој сад за удирање со кристално стапало има уникатна форма и тешка поставена основа со длабоки жлебови. Елегантниот дизајн ја издигнува оваа чинија за удар доволно за да послужи како прекрасно, функционално централно парче. СОВРШЕН ЗА КРЕАТИВНИ СЕРИСКИ КОКТЕЛИ И МНОГУ ПОВЕЌЕ-Овој сад за удар е кристално јасен за совршено да ги покаже течните и коктел состојките внатре. Работи одлично за светли партиски удари кои вклучуваат агруми, шарени мразови или пенливо вино. ПОДАРЕТЕ ЕЛЕГАНТЕН ПОДАРОК НА ПРИЈАТЕЛИТЕ ВОДИТЕЛКА-ова е стилски стаклен сад за удирање што е веднаш дома во најфантастичниот амбиент или во секој удобен дом. Дури изгледа одлично прикажано на полица. Прави одличен подарок, особено за домаќинства и свадби. МНОГУ ПРОСТОР ЗА УДАР! ДРЖИ НАД 2,5 ЛИТРИ - овој сад за удар има доволно простор за галони удар плус мраз, гарнитури и други забавни додатоци. Мери 10,5 "широк и 7,5" висок и е безбеден за миење садови за лесно чистење. ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ БАРВЕР и СТАКЛАРИЈА - Зачудувачки материјали и пакување за подароци ги дефинираат нашите алатки за шипки и стакларија. Ние ветеринар нашите производи со нашите професионални шанкер заедница за да бидете сигурни дека тие изгледаат убаво и да работат совршено. Дарежливата големина и деталите со исечени кристали на овој сад за удар го прават прекрасно централно парче за сервирање што потсетува на гроздобер барвер. Соберете го вашиот омилен коктел и чувајте ги пијалоците да течат. Без олово кристал. Држи 2,5 литри. Безбедна машина за миење садови. Дарежливата големина и деталите со исечени кристали на овој сад за удар го прават прекрасно централно парче за сервирање што потсетува на гроздобер барвер. Соберете го вашиот омилен коктел и чувајте ги пијалоците да течат.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Про Фрли Тешка Категорија Јасна Пластика 2 Галон Удар Сад со 5 Мл Пластика Служат Лажичка, Везени Дизајн 8 Квартал Служат Сад.
  • Неодамнешно

Про Фрли Тешка Категорија Јасна Пластика 2 Галон Удар Сад со 5 Мл Пластика Служат Лажичка, Везени Дизајн 8 Квартал Служат Сад.

DEN 479.20

СОВРШЕН ЗА ВАШИТЕ СВАДБИ : Про Фрли рум удар чинии се идеални за свадба приеми, роденденски забави, скари