• Неодамнешно
Бенво 10 парчиња топлина Смалување на пластични чаршафи смакувачки уметнички филмови хартија што може да се намали хартијата што ја прави вашата сопствена смачкан?

Бенво 10 парчиња топлина Смалување на пластични чаршафи смакувачки уметнички филмови хартија што може да се намали хартијата

DEN 0.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Информации за пакетот- 10 компјутери проucирна хартија што се намалува со една изшкуркана страна и една сјајна страна.Смачкана пластика : приближно. Бескрајна креативна употреба- креативен материјал што ви треба за правење приврзоци, обетки, приврзоци, ознаки за подароци, обележувачи, украси во вашиот сопствен стил. Исто така, ќе се забавувате од овој комплет за смалување на топлина со вашето семејство. Боја : проucирна. Лесно за употреба- едноставно нацртајте ја шемата на груба страна и обојте ја со креони, обоени моливи, маркери. Исто така, ќе се забавувате од овој комплет за смалување на топлина со вашето семејство. Ефикасна услуга за клиенти ако имате какви било проблеми во врска со вашата нарачка од службеникот на Бенво! Производите ќе бидат испорачани од нивниот магацин со седиште во САД, така што е загарантирано време за испорака. 7,9 x 5,7 инчи/ 20 x 14,5 см Стандард A5 големина, дебелина од 0,3 мм. Пластичниот лист за намалување на топлината е погоден за цртање. Прави одлични занаетчиски додатоци за деца и сите loversубители на DIY или сопственици на мали бизниси. Висококвалитетен ПВЦ материјал- овие смалувачки филмови се изработени од ПВЦ материјал, проucирен и издржлив по намалувањето на топлината. Висококвалитетен ПВЦ материјал- овие смалувачки филмови се изработени од ПВЦ материјал, проucирен и издржлив по намалувањето на топлината. Овие пластични чаршафи со смачкан топлина се одлични за возрасни и деца на синџири за клучеви, обетки, накит и други занаети. Смалете го во вашата рерна и ќе добиете уметничко смалување на 20% од нејзината оригинална големина сите сами! Упатства за целосни чекори вклучени во пакетот. Тоа е добар уметнички комплет за уживање во семејно време заедно. Забелешка : . Бескрајна креативна употреба- креативен материјал што ви треба за правење приврзоци, обетки, приврзоци, ознаки за подароци, обележувачи, украси во вашиот сопствен стил. Ефикасна услуга за клиенти ако имате какви било проблеми во врска со вашата нарачка од службеникот на Бенво! Производите ќе бидат испорачани од нивниот магацин со седиште во САД, така што е загарантирано време за испорака.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Дупка Удар Еден, 5мм Дупка Дупка Хартија Дупчалка Тешки Една Дупка Дупка Удари Хартија Удар Преносни Рака Одржа За Тагови Хартија
  • Неодамнешно

Дупка Удар Еден, 5мм Дупка Дупка Хартија Дупчалка Тешки Една Дупка Дупка Удари Хартија Удар Преносни Рака Одржа За Тагови Хартија

DEN 2.00

€ДУПКА УДАР еден единствен ● една дупка удар удари дупка големина : 5мм, 0,2 ИНЧИ (Круг Круг) ●ДИЗАЈН НА СК

Облик со чадор од 1 инчи, ева пена удари хартија за хартија за честитка Рачно изработено DIY STRAPBOOK занаетчиски удар машина
  • Неодамнешно

Облик со чадор од 1 инчи, ева пена удари хартија за хартија за честитка Рачно изработено DIY STRAPBOOK занаетчиски удар машина

DEN 1272.00

Materialmater и големина : Занаетчиската дупка е изработена од ABS пластика со големина од 1,8*2,8*2,4 инчи, а занаети

ОПЕРИТИКТСКИ ДОБИВНИ ПАНЦИ 3 ДОБИВНИ ПАНДЕН ПАНДЕР ПАНДЕР ЕДИНЕТНА ДОБИВНА ПАРТУВА Алатка за занаетчиска дупка Пандер лабава
  • Неодамнешно

ОПЕРИТИКТСКИ ДОБИВНИ ПАНЦИ 3 ДОБИВНИ ПАНДЕН ПАНДЕР ПАНДЕР ЕДИНЕТНА ДОБИВНА ПАРТУВА Алатка за занаетчиска дупка Пандер лабава

DEN 190.24

Има продорен моќ и е погодна за сите видови на удирање рачен удар на хартија Произведено со врвен матери

Sewacc втиснување машина за хартија за хартија рачно изработен удар DIY алатка за удирање дупка за дупки за деца, додатоци за
  • Неодамнешно

Sewacc втиснување машина за хартија за хартија рачно изработен удар DIY алатка за удирање дупка за дупки за деца, додатоци за

DEN 2.33

Декоративен удар со дупка добро изработена форма на хартија, со фино занаетчиство, цврсто и за некое вре

Круг Панч 1,5 инчен занаетчиски рачно изработен рачно изработен хартија за хартија од 1,5 инчен круг за хартија за картичка
  • Неодамнешно

Круг Панч 1,5 инчен занаетчиски рачно изработен рачно изработен хартија за хартија од 1,5 инчен круг за хартија за картичка

DEN 3.33

1 、 Одлично основно да се има при рака за белешки, картички, украси и кој било занает за хартија Идеално з

Алатки за нокти Sewacc Фото албум Скрип -книга Фото книга Скрип -книга Практична хартија Панч DIY занаетчиски занаети за занаетчиски
  • Неодамнешно

Алатки за нокти Sewacc Фото албум Скрип -книга Фото книга Скрип -книга Практична хартија Панч DIY занаетчиски занаети за занаетчиски

DEN 2.00

Погодно за детски рачно изработени, правење честитки за правење картички, активности за уметност и запи

Книга за Nuobesty Binding Punch Page Домашни алатки Професионален метал за лабава дупка рачен лист канцелариски прекинувач Алатка:
  • Неодамнешно

Книга за Nuobesty Binding Punch Page Домашни алатки Професионален метал за лабава дупка рачен лист канцелариски прекинувач Алатка:

DEN 3.33

Панч за дупки за канцеларијаПроизводот е изработен од високо одделение, плус одлични процеси, трајни и �

3 парчиња хартија занаетчиски удар, тркалезна етикета за занаетчиска дупка за занаетчиски дупки поставени раб хартија за хартија
  • Неодамнешно

3 парчиња хартија занаетчиски удар, тркалезна етикета за занаетчиска дупка за занаетчиски дупки поставени раб хартија за хартија

DEN 2.33

Сигурен материјал може да ви обезбеди долго време на услуга.83 x 4,13 x 2,17 инчи Бојата може да постои малку р�

1 Парчиња САМ Дупка Удар Метал Втиснување Машина Студентско Училиште САМОСТОЈНИ Рачни Алатки Изглед Боја Случаен 30 * 26 * 33мм
  • Неодамнешно

1 Парчиња САМ Дупка Удар Метал Втиснување Машина Студентско Училиште САМОСТОЈНИ Рачни Алатки Изглед Боја Случаен 30 * 26 * 33мм

DEN 1232.00

⏺ Материјал и Големина : ударот Со Занаетчиска дупка е изработен од абс пластика, plasticономското копче и �

Занает Дупки Удар 1 Инчен Хартија Удари Бележник Удари Со Занает Налепница Хартија, Круг, Ѕвезда, Плоштад, Срцето, Цвет, Бран
  • Неодамнешно

Занает Дупки Удар 1 Инчен Хартија Удари Бележник Удари Со Занает Налепница Хартија, Круг, Ѕвезда, Плоштад, Срцето, Цвет, Бран

DEN 319.20

Количина : доаѓа со 6 парчиња занаетчиски удари за хартија во 6 различни стилови и 30 парчиња шарена харти�