• Неодамнешно
D&засилувач; D PowerDrive 25-7620 НАПА Автомобилски Замена Појас, Гума

D&засилувач; D PowerDrive 25-7620 НАПА Автомобилски Замена Појас, Гума

DEN 2.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Појас 15.44 х 62.57 ВО ОК. Произведено во кина. Произведено Од D&D Power Drive. Тежина на пакетот : 1,0 килограми. Појас 15.44 х 62.57 ВО ОК. Произведено во кина. Произведено Од D&D Power Drive. Тежина на пакетот : 1,0 килограми. Ремените ги надминуваат нивоата на рејтингот на сад рма. Тие се дизајнирани да настапат на идентично или повисоко ниво од сите други големи ремени На производителот на САД од ист Тип.

Повеќе детали

Избор на купувачи