• Неодамнешно
D&засилувач; D PowerDrive 6-3VX425 Бенд Запушени V Појас, Гума

D&засилувач; D PowerDrive 6-3VX425 Бенд Запушени V Појас, Гума

DEN 1.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Појас 3 VX 3/8 x 42.5 ВО OC 6 Бенд. Типот на материјалот е гума. Произведено во кина. Тежина на пакетот : 1,68 килограми. Појас 3 VX 3/8 x 42.5 ВО OC 6 Бенд. Типот на материјалот е гума. Произведено во кина. Тежина на пакетот : 1,68 килограми. D&D Power Drive banded, суров раб, запушени, V ремени даваат максимални перформанси на ременот, исто како и нивните колеги со еден појас. Ремените се конструирани од истите високо конструирани материјали со високи перформанси како единечни, запушени, сурови рабови. Компонентите се произведени со користење на најновата технологија за појас достапна на глобална основа.

Повеќе детали

Избор на купувачи