• Неодамнешно
2 парчиња Детски рефлексивни елек за безбедност на детето за видливост на момчиња за девојчиња за девојчиња во велосипедизам тркач за скијање

2 парчиња Детски рефлексивни елек за безбедност на детето за видливост на момчиња за девојчиња за девојчиња во велосипедизам

DEN 1.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Безбедносен елек на децата : Овој безбедносен елек со 1,9 инчи видливи и рефлексивни сребрени ленти ќе го завиткаат внимателно елекот на вашето дете и пред и назад, а високата видливост може да го задржи вашето дете безбедно од несреќите ноќе, бидејќи вашето дете може да се најде и да види повеќе Лесно и јасно од далечина. Испратете го!. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Соодветна димензија : Двете страни на детскиот рефлектор елек имаат еластична лента за половината, која одговара на големината на половината до 32 инчи, за деца на возраст од 3-10 години, а лежената рамна големина е 18,5 x 16,5 инчи, соодветно одговара на вашата Јакни и џемпери и друга облека. Печатете ја етикетата за враќање. Спецификации : Боја : Црвен материјал : Полиестерска ткаенина, видливо рефлективен материјал што лежи рамна големина : 18,5 x 16,5 инчи пакет Вклучува : 2 x Детски безбедносни елементи топли белешки : Ве молиме, оставете грешка во димензијата поради рачно мерење. Испратете го!. Повеќе функции : Детскиот безбедносен рефлексивен елек е погоден за многу видови на надворешни спортови, како што се велосипед, џогирање, одење, лизгање, одење на куче, пешачење и повеќе, како убав и топол подарок за да ги чуваат децата безбедни. Испратете го!. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Ве молиме, оставете мала разлика во бојата заради различен монитор. Печатете ја етикетата за враќање. Пакетот вклучува : ќе добиете 2 парчиња детски рефлексивни елеци во црвена боја, доволно количина е погодна за да користите и замените; Ние внимателно ги проверуваме нашите елементи за видливост на децата што ќе одговараат на повеќето големини, осигурувајќи дека можете да ги користите со доверба. Рефлективен дизајн : Детскиот рефлективен елек има рефлексивни опсези кои преку рамената и половината, кои се составени од материјали за дишење, издржливи и удобни за употреба, погодни за деца и ученици применети на отворено или во училиште за предупредување за безбедност. Безбедносен дизајн : Овој безбедносен елек за деца е изработен од високо видлива неонска црвена ткаенина и рефлексивна облога, така што е соодветно за примена под слаба светлина и темни околини, правејќи ги децата да бидат видливи за да ја подобрат нивната безбедност додека се возат на училиште, преминуваат на патот, итн.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Hi-tie mens 5pcs костум елек вратоврска и пред/само-лакови постави свилени елеци од половината, џебни плоштади манжетнички подароци
  • Неодамнешно

Hi-tie mens 5pcs костум елек вратоврска и пред/само-лакови постави свилени елеци од половината, џебни плоштади манжетнички подароци

DEN 703.84

свила Увезени Затворање на копчињата 5 PCS Сет на елек : Vest + Tie + Pre Bowtie + Pocket Square + Cufflinks Големина на елек : Ве м

Детско деца мали девојчиња без ракави V вратот Faux Reece Gilet Зимски каузален топол палто на половината на половината од половината
  • Неодамнешно

Детско деца мали девојчиња без ракави V вратот Faux Reece Gilet Зимски каузален топол палто на половината на половината од половината

DEN 377.12

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машински миење Моден симпатичен дизајн, fauxfur палто на пол

XZHDD Бизнис Обичен елек за мажите, карирани единечни гради V вратот тенок вклопување формално проверено копче за ракави без
  • Неодамнешно

XZHDD Бизнис Обичен елек за мажите, карирани единечни гради V вратот тенок вклопување формално проверено копче за ракави без

DEN 3.33

S = M = L = XL = XXL = Информации за производот : Сезона : Цела сезона Пол : Мажи Материјал : Повик за полиестер : Об�

ADSSDQ Менс зимски елек, тренинг преголем палто Мажи случајно без ракави зимски опремени палто цврсто топол аспиратор густ поштенски
  • Неодамнешно

ADSSDQ Менс зимски елек, тренинг преголем палто Мажи случајно без ракави зимски опремени палто цврсто топол аспиратор густ поштенски

DEN 385.44

Ако не сте задоволни од вашиот производ, ние гарантираме 100% поврат или размена Повлечете го затворањето

Yitiaoyu ладење елек за мажи - климатизиран вентилатор за ладење елек за заштита на сонцето за заштита, риболов, спорт што управува
  • Неодамнешно

Yitiaoyu ладење елек за мажи - климатизиран вентилатор за ладење елек за заштита на сонцето за заштита, риболов, спорт што управува

DEN 1119.84

5 V, 10000 m AH USB батерија може да обезбеди траење од 13 часа (ниско), 9 часа (средно), 7 часа (макс) Поддршка за сер�

Машки костум за машка облека за деловни костуми за деловни костуми за мажи формално тенок вклопена цврста венчаница за половината
  • Неодамнешно

Машки костум за машка облека за деловни костуми за деловни костуми за мажи формално тенок вклопена цврста венчаница за половината

DEN 431.84

70% полиестер, 30% спандекс Увезени Затворање на копчињата 【Ткаенина】 Овие елеци за фустани со црни мажи �

Уфоко трендовски дом плус големина јакна мажи зимски без ракави дожд зип крзно обложен со палто, исмејно вратот цврста боја
  • Неодамнешно

Уфоко трендовски дом плус големина јакна мажи зимски без ракави дожд зип крзно обложен со палто, исмејно вратот цврста боја

DEN 409.44

Направено во САД или увезено, тенок фит класичен грашок со грашок со високо квалитетно занаетчиство...

Безбедносен елек со висока видливост со џебови со голема големина Прилагодете го вашето лого Здраво на безбедносниот елек за
  • Неодамнешно

Безбедносен елек со висока видливост со џебови со голема големина Прилагодете го вашето лого Здраво на безбедносниот елек за

DEN 2.67

Кога работите во околини со зголемени шанси за прицврстување на возила или опасна машинерија, велкро ќе

Заштита
  • Неодамнешно

Заштита

DEN 319.20

【Висока видливост и рефлективност од 360 °】 Повеќекратни 2 ”Неонски зелени исечени сребрени рефлексивн

Jeshifangjiusu летен резервоар елек за мажи отсечен активен тренинг елек лесна удобност исечете ја кошулата без ракави без ракави
  • Неодамнешно

Jeshifangjiusu летен резервоар елек за мажи отсечен активен тренинг елек лесна удобност исечете ја кошулата без ракави без ракави

DEN 79.84

Поголема големина се препорачува за мускулна форма, цврста или опаѓачка форма Удобно исто така Едноста�