• Неодамнешно
ПОРТЕР-КАБЕЛ 20В МАКС* Безжична Вежба/Комплет За Возач, 1/2-Инчен

ПОРТЕР-КАБЕЛ 20В МАКС* Безжична Вежба/Комплет За Возач, 1/2-Инчен

DEN 817.60
Достапно на барање

Количина на стоки

Моторот со високи перформанси испорачува 283 Единици Вати Надвор, со 2 брзински менувач (0-350/0-1500 Вртежи во Минута). 1/2" чак без клуч за брзи и лесни малку промени. ЛЕД светлината ги осветлува темните работни области. Компактен (долг 8,25") и мала тежина (3,5 килограми). ПОРТЕР-КАБЕЛ PCC601 LA 20 V МАКС* Литиум 1/2" Вежба/Возач е идеален за дупчење дрво, метално дупчење или прицврстување. Оваа алатка нуди мотор со високи перформанси кој испорачува 283 Единици Вати Надвор, со менувач со 2 брзини (0-350/0-1500 Вртежи во Минута) што ја испорачува моќноста потребна за лесно завршување на задачите. Има чак без клуч од 1/2 инчи за брзи промени во битот. Неговата компактна големина (долга 8,25") и мала тежина (3,5 килограми) овозможуваат алатот да работи во тесни области и го минимизира заморот на корисникот. Оваа вежба/возач има И LED светло што ги осветлува темните работни области. 20v Максимална Литиум-Јонска батерија со 1,3 засилувачи/час ќелии обезбедува напојување и траење во помал пакет. Вклучува : (1) Вежба/возач, (1) 1.3 ах батерија и (1) 400 милиампер полнач.

Повеќе детали

Избор на купувачи

WORKPRO Розова Безжична 20v Литиум-јонска Вежба За Возачот Со Торба За Складирање и 103 - Парче Розова Алатка Комплет Со Лесно
  • Неодамнешно

WORKPRO Розова Безжична 20v Литиум-јонска Вежба За Возачот Со Торба За Складирање и 103 - Парче Розова Алатка Комплет Со Лесно

DEN 639.84

Високи ПерформансиНашиот возач за безжична вежба се напојува со максимален напон од 20, Литиумјонска ба�

Н/Рачна Опрема За Дупчење Возач И Комплет За Возач На Удар Литиум Електричен Чекан Комплет За Електрична Алатка за Дупчење вклучувајќи
  • Неодамнешно

Н/Рачна Опрема За Дупчење Возач И Комплет За Возач На Удар Литиум Електричен Чекан Комплет За Електрична Алатка за Дупчење вклучувајќи

DEN 2.67

Бесконечно променлива контрола на брзината : колку повеќе брзина на туркање, толку е поголема брзината �

Aexit 5 Парчиња Приклучоци &засилувач; Приклучок Поставува Влијание Возачот / Вежба Подготвени 1/4 Шестоаголен Шестоаголник
  • Неодамнешно

Aexit 5 Парчиња Приклучоци &засилувач; Приклучок Поставува Влијание Возачот / Вежба Подготвени 1/4 Шестоаголен Шестоаголник

DEN 198.40

( !) е единствениот производ Име на производ : Адаптер За Штекер;Материјал : Хром Ванадиум Челик;Големина �

Бкдфд Ударна Вежба, Електрична Вежба, Електрична Вежба Со Двојна рака, Комплет Минијатурни Електрични Алати За Домаќинство
  • Неодамнешно

Бкдфд Ударна Вежба, Електрична Вежба, Електрична Вежба Со Двојна рака, Комплет Минијатурни Електрични Алати За Домаќинство

DEN 1.33

Софистициран, компактен и моќен Индустриски дизајн, економичен и издржлив Напон на напојување : 220 V...

Сталвил 71130013 Дво-Вооружен Стандарден Извлекувач Со Лизгачки Трајно Паралелни Куки За Вадење, Безбеден, Цинк, За Вадење Менувачи,
  • Неодамнешно

Сталвил 71130013 Дво-Вооружен Стандарден Извлекувач Со Лизгачки Трајно Паралелни Куки За Вадење, Безбеден, Цинк, За Вадење Менувачи,

DEN 3738.08

Оваа алатка за отстранување на лежиштата на тркалата има висока цврстина на свиткување благодарение на

12v Литиум Вежба Рака Вежба Полнење Електрична Вежба За Домаќинство Пиштол Вежба ПРЕДВОДЕНА Осветлување Полнење Преносни Електрични
  • Неодамнешно

12v Литиум Вежба Рака Вежба Полнење Електрична Вежба За Домаќинство Пиштол Вежба ПРЕДВОДЕНА Осветлување Полнење Преносни Електрични

DEN 1500.80

[РАЗНОВИДЕН СЕТ НА ЗАВРТКИБИТОВИ максимум 10n m опсег На Вртежен Момент, ефикасни поставки за вртежен мом�

КОМОВАРЕ 20v Безжична Вежба, Електрична Енергија Вежба Во собата со 1 батерија &засилувач; Полнач, 3/8 Чак Без Клуч, 2 Променлива
  • Неодамнешно

КОМОВАРЕ 20v Безжична Вежба, Електрична Енергија Вежба Во собата со 1 батерија &засилувач; Полнач, 3/8 Чак Без Клуч, 2 Променлива

DEN 1.67

€20 Напон И 2 Променливи Брзини€ Повисок напон значи поголема сила на вртење на вртежен момент за надмин

Електрична Безжична Вежба Електричен Шрафцигер ВЕЖБА ВОЗАЧ ПРЕДВОДЕНА Дигитален Дисплеј 2 Брзина Тешка 30nm Торзија со Комплет
  • Неодамнешно

Електрична Безжична Вежба Електричен Шрафцигер ВЕЖБА ВОЗАЧ ПРЕДВОДЕНА Дигитален Дисплеј 2 Брзина Тешка 30nm Торзија со Комплет

DEN 0.67

Металната боја за печење и облогата НА ТПУ се отпорни на гребење и отпорни на нечистотија, извонредна из