• Неодамнешно
ПОРТЕР-КАБЕЛ 20В МАКС* Безжична Вежба/Комплет За Возач, 1/2-Инчен

ПОРТЕР-КАБЕЛ 20В МАКС* Безжична Вежба/Комплет За Возач, 1/2-Инчен

DEN 817.60
Достапно на барање

Количина на стоки

Моторот со високи перформанси испорачува 283 Единици Вати Надвор, со 2 брзински менувач (0-350/0-1500 Вртежи во Минута). 1/2" чак без клуч за брзи и лесни малку промени. ЛЕД светлината ги осветлува темните работни области. Компактен (долг 8,25") и мала тежина (3,5 килограми). ПОРТЕР-КАБЕЛ PCC601 LA 20 V МАКС* Литиум 1/2" Вежба/Возач е идеален за дупчење дрво, метално дупчење или прицврстување. Оваа алатка нуди мотор со високи перформанси кој испорачува 283 Единици Вати Надвор, со менувач со 2 брзини (0-350/0-1500 Вртежи во Минута) што ја испорачува моќноста потребна за лесно завршување на задачите. Има чак без клуч од 1/2 инчи за брзи промени во битот. Неговата компактна големина (долга 8,25") и мала тежина (3,5 килограми) овозможуваат алатот да работи во тесни области и го минимизира заморот на корисникот. Оваа вежба/возач има И LED светло што ги осветлува темните работни области. 20v Максимална Литиум-Јонска батерија со 1,3 засилувачи/час ќелии обезбедува напојување и траење во помал пакет. Вклучува : (1) Вежба/возач, (1) 1.3 ах батерија и (1) 400 милиампер полнач.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Х-ДРИ Црн Сребрен Тон ДЦ 7.2 В Замена На Прекинувачот За Активирање На Безжична Вежба (Реемплазо дел прекинувач ДЕ диспаро де
  • Неодамнешно

Х-ДРИ Црн Сребрен Тон ДЦ 7.2 В Замена На Прекинувачот За Активирање На Безжична Вежба (Реемплазо дел прекинувач ДЕ диспаро де

DEN 1294.40

Име на производот : Безжичен Прекинувач За Вежбање;Технички Параметар : DC 7.2 V Големина На Телото : 5 x 5 x 1,5 c

Ммлзел Рачна Опрема За Дупчење Возач И Комплет За Возач На Удар Литиум Електричен Чекан Комплет За Електрична Алатка за Дупчење
  • Неодамнешно

Ммлзел Рачна Опрема За Дупчење Возач И Комплет За Возач На Удар Литиум Електричен Чекан Комплет За Електрична Алатка за Дупчење

DEN 2544.00

Мултифункционална професионална електрична вежба, прилагодлива брзина, позитивна и негативна ротациј�

Безжичен Електричен Шрафцигер, 1700 ВРТЕЖИ Во МИНУТА Безжичен Возач За Вежба Со Голема Брзина Голема Торзија Флексибилно Вратило
  • Неодамнешно

Безжичен Електричен Шрафцигер, 1700 ВРТЕЖИ Во МИНУТА Безжичен Возач За Вежба Со Голема Брзина Голема Торзија Флексибилно Вратило

DEN 3.33

13мм / 0,5 инвуд : Спирална Вежба : Прибл.m, максималната брзина е 1700r во минута, овој безжичен електричен воз�

КОМОВАРЕ 20v Безжична Вежба, Електрична Енергија Вежба Во собата со 1 батерија &засилувач; Полнач, 3/8 Чак Без Клуч, 2 Променлива
  • Неодамнешно

КОМОВАРЕ 20v Безжична Вежба, Електрична Енергија Вежба Во собата со 1 батерија &засилувач; Полнач, 3/8 Чак Без Клуч, 2 Променлива

DEN 1.67

€20 Напон И 2 Променливи Брзини€ Повисок напон значи поголема сила на вртење на вртежен момент за надмин

12v Литиум Вежба Рака Вежба Полнење Електрична Вежба За Домаќинство Пиштол Вежба ПРЕДВОДЕНА Осветлување Полнење Преносни Електрични
  • Неодамнешно

12v Литиум Вежба Рака Вежба Полнење Електрична Вежба За Домаќинство Пиштол Вежба ПРЕДВОДЕНА Осветлување Полнење Преносни Електрични

DEN 1500.80

[РАЗНОВИДЕН СЕТ НА ЗАВРТКИБИТОВИ максимум 10n m опсег На Вртежен Момент, ефикасни поставки за вртежен мом�

Предиво 1 Сет Електричен Завртка Возач Мала Вежба Сет Алатки За Домаќинство Алатки Мини Електрични Преносни Безжични Моќ Вежба
  • Неодамнешно

Предиво 1 Сет Електричен Завртка Возач Мала Вежба Сет Алатки За Домаќинство Алатки Мини Електрични Преносни Безжични Моќ Вежба

DEN 3.33

нерѓосувачки челик, легиран челик Домашна Електрична Вежба : Претпочитани материјали, безбедни , издржл

Бкдфд Ударна Вежба, Електрична Вежба, Електрична Вежба Со Двојна рака, Комплет Минијатурни Електрични Алати За Домаќинство
  • Неодамнешно

Бкдфд Ударна Вежба, Електрична Вежба, Електрична Вежба Со Двојна рака, Комплет Минијатурни Електрични Алати За Домаќинство

DEN 1.33

Софистициран, компактен и моќен Индустриски дизајн, економичен и издржлив Напон на напојување : 220 V...

ЏФ-КСУАН Безжична Електрична Вежба Електрична Вежба 16.8 V Безжичен Електричен Шрафцигер За Полнење Рачна Професионална Алатка
  • Неодамнешно

ЏФ-КСУАН Безжична Електрична Вежба Електрична Вежба 16.8 V Безжичен Електричен Шрафцигер За Полнење Рачна Професионална Алатка

DEN 1084.96

●Брза дисипација на топлина, стабилен момент на сила, отпорност на абење и долг работен век ●Литиумска�

Комплет За Мелница За Четки Од 15 парчиња Електричен Комплет За Мини Рачна Вежба За Полирање, Изработен Од Додатоци За Алати
  • Неодамнешно

Комплет За Мелница За Четки Од 15 парчиња Електричен Комплет За Мини Рачна Вежба За Полирање, Изработен Од Додатоци За Алати

DEN 3.00

ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Погоден За чистење на метална површина, бришење прашина, мелење, бришење прашин�