• Неодамнешно
Нота голо око практичен 3Д холографски проектор пирамида 3Д количка, Големина на производот: 13.5105.5 см

Нота голо око практичен 3Д холографски проектор пирамида 3Д количка, Големина на производот: 13.5105.5 см

DEN 1.67
Достапно на барање

Количина на стоки

3Д проекторите треба да свират холографско видео за да имаат голо -холографски ефект на голо око, ве молиме искинете го заштитниот филм пред да користите 3Д холографски. 3Д холографски проектори пирамида 360 ° дизајн. Увезен филм со висока дефиниција + холографски рефлективен филм, дизајн на ротација од 360 °. Совршено сликање на сонце. Дизајн на највисоко исечено. Телефонот има директна проекција на рамнината на сликата. Отпорен на притисок, неколку десетици килограми. Технологија за проекција на цел екран, исклучителна изработка и економична со четири агли на проекција, Lifelike. Лесно за работа, само треба да го отворите холографското видео и да го ставите телефонот на полицата за да постигнете магично искуство за гледање на филмови. Вие само преземате свое мало видео или филм на Интернет што треба да го гледате што поддржува холографска технологија за проекција. Еден мобилен телефон, едно видео. Може да се претвори во холографски 3 D со голи око, заградата усвојува ABS+PC целосен мат дизајн, Touch не остава отпечатоци од прсти, тој мора да биде технолошки производ што вреди да се прикаже пред пријателите и семејството. Може да се користи во кое било амбиентално светло без ограничување. Дозволете ви да го почувствувате магичното искуство со неограничена забава додека го гледате малото видео. Име : Голи око Практичен 3Д холографски проектор Пирамид 3Д КАРТ Бренд : Материјал : Апстрактирана големина : 15*12*7cm Големина на производот : 13,5*10*5.5 CMPYRAMID : 8*7 CMPRODUCT Нето Тежина : 100 G Пакувана тежина : 150 GSuitable за : 3.5-6inch Телефон .

Повеќе детали

Избор на купувачи

XDCHLK Преносен мини деца Проектор домаќинство Мал 3D Проектор за домашно кино 1080p Проектор Компатибилен со мобилен телефон
  • Неодамнешно

XDCHLK Преносен мини деца Проектор домаќинство Мал 3D Проектор за домашно кино 1080p Проектор Компатибилен со мобилен телефон

DEN 6213.60

Проектор за забава : Проекторот 1080p носи неверојатна забава и радост дома 480272 Резолуција : Со резолуција

3Д вентилатор на холограм, 22-инчен холограм проектор без завртки LED светла со апликација и WiFi, далечински управувач и Bluetooth
  • Неодамнешно

3Д вентилатор на холограм, 22-инчен холограм проектор без завртки LED светла со апликација и WiFi, далечински управувач и Bluetooth

DEN 3504.00

? Формати на слика / видео MP4, AVI, RMVB, MKV, GIF, JPG, PNG со црна / транспарентна позадина, клиентите можат да создад�