• Неодамнешно
Modeltoycars 1947 Ford Coe Flatbed W/Extra Wheels, темно сина металик - JADA Toys 33853 - 1/24 Diecast автомобил со скала

Modeltoycars 1947 Ford Coe Flatbed W/Extra Wheels, темно сина металик - JADA Toys 33853 - 1/24 Diecast автомобил со скала

DEN 1.00
Достапно на барање

Количина на стоки

1947 година Камион Форд Коу со екстра тркала - 33853 модел на модел на играчки Jada. 1/24 Камион за влечење на моделот за колекционерски скала. Ова е модел 9 "L x 3,75" W x 3.25 "H со некои пластични делови. Врати за отворање, детално внатрешно и надворешно, бесплатно дејство на тркалото. Произведено од играчки JADA - само серија на камиони.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Играчки Автомобили Бугати Диво Сатенски Бел Металик Со Јаглеродни И Сини Акценти Специјално Издание 1/24 Diecast Модел Автомобил
  • Неодамнешно

Играчки Автомобили Бугати Диво Сатенски Бел Металик Со Јаглеродни И Сини Акценти Специјално Издание 1/24 Diecast Модел Автомобил

DEN 1.00

Сосема нова кутија Вистински гумени гуми Има отворени врати Вистински детали Детален ентериер, надворе

Роботски возови Сезона 2 Корејски анимација карактер со возен удар со играчка со фигура на акции, играчка за акции, 3 и повеќе
  • Неодамнешно

Роботски возови Сезона 2 Корејски анимација карактер со возен удар со играчка со фигура на акции, играчка за акции, 3 и повеќе

DEN 2.00

Популарен лик од цртан филм на корејска ТВ анимација Дизајн и стил обновен за Сезона 2 Нема функција за т